Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

heja dziewczynki 😘
uffff nadrobiłam 😉

Aga ja dziś tez mam dupa day z plecami, wczoraj Dawid miał mi zrobić masaż a skończyło sie takim sioperzeniem że hej 🤪 achhhhh ☺️ 🤪

i lecę bo mi się młoda budzi 😞

będę później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂
nie mam zbytnio dzisiaj czasu bo najpierw mnie kolezanka odwiedzila a pozniej poszlam na spacer maly jest dzisiaj grzeczny ale spac nie chce 😞 teraz ide obiadek robic wiec moze zajze wieczorkiem
Musze was poczytac bo nie wiem co dzisaj u was 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qrwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! do momentu tej dziury to się nawet z Twoją teściową zgadzam!
ale co to znaczy przy jednej dziurze nie wydoli???? ja pierduuu ale hasło!!!

Dosik ja już Ci mówiłam, że przesadzasz! troszkę! chociaż on też sie powinien inaczej zachowywać...ale Ty se odpuść, szkoda zdrowia.
nie wiem...ja mam jakiś dziwny stosunek do zdrady...no i co z tego że zdradzi?? a niech se zdradza! jego sprawa! przecież jak będzie chciał to i tak go nie upilnuje! niech idzie! ale powrotu nie będzie! będzie bolało...ale to że zdradzi to nie moja wina!
no jak Wy myślicie? złe mam do teog podejscie?

macie dziecko Dosik, nie w głowie mu zdrady!

ale teściowa to przede wszystkim i niepodważalnie nie powinna się wpierdalać!!! tu Ci przyznaje racje i w dupe bym ją kopnęła! bo co? bo sobie krzyczysz na jej synusia? to niech mu da cycka i spadają razem się doić!!! 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nier wiem o co chodzi bo trafilam na ..... ale domyslam sie z postu Agi ze sprawa sie ciagnie?? dobrze mysle??A tesciowa sie wpierdala w wasze klutnie tak??


yyhh jak tak to....wrrr PRZEDEWSZYSTKIM ... PO JAKIEGO HUJA CI TESCIE SIE WPIERDALAJA TO JA NIE WIEM.... 😮 PRZECIEZ TO NASZA SPRAWA CO ROBIMY, MAMY SWOJE RODZINY I NIE POWINNI INGEROWAC 😮W NIA BO TO TAK JAK BY SASIADCE SIE WTRACALA .. JA TAK UWAZAM..... zreszta cos wel moi .... szanowni tescie. 🤢
Domi a co do Matiego, hmm nie znam go osobiscie ale on jest bardzo podobny z charakteru i zachowania do Karola i jedziemy na podobnym wozku 😮 I mimo moich nerwow klutni , i to ze go kocham nie wzrusza mnie to czy sie rozwiedziemy czy co bo wazne jest dziecko. I to dzieki niemu sie trzymamy razem.
I powiem Ci ze im bardziej Ty sie starasz i denerwujesz tym bartdziej facet ma w d laske i sie do niej przyzwyczaja ze jest... nie bierze wcale pod uwage ze swoim zachowaniem moze z dnmia na dzien wszystko stracic.

Poprostu facety to samoluby... im trzeba w d wchodzic , zadko sie trafia facet co by dbal o kobiete jak trzeba.

3mam kciuki Domi za ta terapie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sytuacji domi to sie nie wypowiem bo dokladnie nie wiem o co kaman.
A co do wypowiedzi Ani ze faceci to samoluby to moj jest ta zadkoscia bo bardzo mną sie opiekuje i nie zamienila bym go na zadnego innego pewnie zdazaja sie nieporozumienia ale nie ma idealnych zwazkow bo to by bylo za nudno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
Dziewczyny a wam tez tak strasznie wychodzą włosy?
W sumie czytałam, że po porodzie wypadają, ale powiem szczerze, że jestem już przerażona że zaraz łysa zostanę. Codziennie garściami wyciągam i wszędzie pełno moich kłaków 🤪


nie 😜 ehhe za to wkoncu rosna jak kiedys 😜 i sa takie jak kiedys 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
iwwwa napisał(a):
Kurde to koszmar jakis, ale Ty akurat nie narzekaj bo masz duzo i masz co gubic a ja nie dosc ze mam pare włosów na krzyż to jeszcze je gubie. Chyba je sobie przykleje 😲


To bylo o tym spaniu dizeciakow 😜 ehhe



hahahahahah aj ja niekumata czaczy hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
iwwwa napisał(a):
Dziewczyny a wam tez tak strasznie wychodzą włosy?
W sumie czytałam, że po porodzie wypadają, ale powiem szczerze, że jestem już przerażona że zaraz łysa zostanę. Codziennie garściami wyciągam i wszędzie pełno moich kłaków 🤪


nie 😜 ehhe za to wkoncu rosna jak kiedys 😜 i sa takie jak kiedys 😜

Kurde to fajnie masz, byś się podzieliła a nie ja zaraz łysa na spacerki będę wychodzić i w lato w czapce łazić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...