Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

nie bolą tak bardzo, ale czuje je...zmęczone są tak jak by 🙂
a na noc pisze że nie można dawać...jutro z rana sobie znowu zaaplikuje! mam nadzieje ze pomogą 🙂

nudy tu dzisiaj...gdzie jest buuterflaja... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hmm nie wiem ja mialam takie co grzeja 12H ale powiem ci szczerze ze nawet i wiecej mnie tak grzaly ze normalnie mialam cale cieplusienkie plecki, tylko ja mialam takie co sie przykleja na bluzke 🙂 a nawet nie wiem nie czytalam czy mozna na noc czy nie 😁 ale wiem ze mnie na maxa wygrzalo !!!!


No wlasnie gdzie ELa ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te co ja mam ( a mam trzy różne, bo to prezent na uro od mojego 🤪 hehe ) to też można na bluzkę...ale spróbowałam prosto na plecy i grzeje fajnie 🙂
wazne że Tobie pomogło, chociaż odrobinkę...może i mi pomoże, bo nie da się tak długo.....

a Ew już śpi od hmmm 1,5h 🙂 dzisiaj jej nie kąpałam...nie kąpie codziennie i wysypka zeszła. na sucho ją myje 🙂 ona to uwielbia hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
taki mały Londek a się zgadac nie umieją 😁

Loli czego? że już śpi?? echh ale ja jej miałam dzisiaj powyżej uszu 🙂 maruda!



Hahaha Agus oj wydaje ci sie 🙂 😁 ze taki maly ale ciezko , ciezko sie jakos dogadac 😁

No moja tez dzis maruda straszna ale jeszcze z godzina 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka ja wiem ze godzina roznicy 🙂 a w PL tez o 21 kapiel i spaciu ok 22, chociaz ostatnio klade go do lozeczka i ona sobie lezy do okolo 23 sam cichutko po ciemku i tylko robi takie ciche buuu buuu i bąbelki puszcza i guuu guuu tak bardzo cichutko a jak podchodze to sie usmiecha i przytula do pieluszki i udaje ze spi a jak odchodze i go podejrze to znowu guuu i buuu i a piac odnowa hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech uciekam, plecy mnie rozbolały przy tym kompie 😞
na samą myśl o tym żę kiedyś będę ją musiała odkładać do obniżonego łóżeczka i że będzie ważyła więcej niż teraz, to rozwala mi kręgosłup!

echhh do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...