Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej laski!
Eluska gratuluję zdania matury,a za wszystkie inne dziewczyny męczące się z egzaminami trzymam kciuki...na pewno będzie dobrze! 🙂ja dziś miałam jakąś dziwną noc...nie mogłam spać i w ogóle jakiś lek o małą mnie ogarnął 😞 😞 😞ciągle czekałam aż się poruszy,żeby wiedzieć,ze jest z nią ok 😞i rano tak samo,delikatnie pukałam do małej ,żeby mi tylko odpowiedziała...delikatnie ale odpowiedziała no i już mała ulga........jestem taka poddenerwowana ,bo kurde znowu wczoraj (tym razem od teściowej) usłyszałam historię jakiejś kobiety co jej dziecko z dnia na dzień w 8 miesiącu zmarło 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞dobrze wiedzą ,ze po poronieniu jestem przewrażliwiona i gadają mi takie rzeczy....wiem ,że to są nieliczne przypadki i u mnie będzie wszystko na pewno dobrze ,ale jednak już mam jakąś psychozę i strach 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞dobrze,że dzisiaj idę do lekarza i powie mi czy wszystko jest ok....kurde chciałabym ,żeby mała ciągle się ruszała,żebym miała pewność,że jest dobrze....a ona dziś coś leniwa 😞 😞 😞 😞 😞i martwi mamusie...... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sioperka22 powinnaś reagować w takich sytuacjach. jeżeli ktoś zaczyna przy Tobie takie opowieści, poproś, żeby przestał. To w ogóle jakaś głupota, żeby przy kobiecie w ciąży mówić o takich rzeczach. Brak taktu u innych czasem zmusza nas do reakcji, ale lepiej coś powiedzieć niż później się zamartwiać w związku z zasłyszaną historią.
Trzymaj się ciepło 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na szczęście moja mała już się rozbudziła i daje o sobie znać ,dlatego chwilowo mniej się martwię.........naprawdę wkurzają mnie takie historie ,ale jakoś nie umiałam przerwać teściowej,bo niezbyt wypada a po drugie nie zorientowałam się wcześniej jaki będzie ''finał''tej opowieści.....nienawidzę takich sytuacji 😠 dzisiaj do lekarza on mnie na pewno uspokoi ,ze nic się nie dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewuszki!
ja wczoraj psychicznie odpoczęłam, pojechałam na wieś do koleżanki, najpierw siedziałyśmy u niej...a tam...jej siostra z dwumiesięczną Kamilką!!! dziewczyny!!! masakra 🤪 taka kochana że to niemożliwe...nosek jak z plastelinki 🙂 uszko cudowne! taka malutka i bezbronna...cały czas spała 😜 i jak sobie pomyślałam, że my też takie szkraby będziemy mieć...CUD!!!!!!! już chce mieć moje małe przy sobie 😉 i obojętnie czym jest, chłopiec też może być i też będzie dla mnie najcudowniejszy na świecie!! achhhhhh 🙂 🙂 ale z nas szczęściary że będziemy mieć dzieciątka! 🙂 CUUUD CUUUD 🙂 🙂

pozatym.... Eluska - gratuluję zdanej maturki 🙂 babami z komisji się nie przejmuj, na studiach jest jeszcze gorzej i częściej się z takim czymś spotykałam 🙂 najlepiej było na obronie gdzie byłam jako ostatnia z grupy i babki totalnie mnie nie słuchały...dostałam 4, a miałam wszystko wyuczone...więc bardzo niesprawiedliwe...szybko zapomnisz przy dzieciątku 🙂

sioperka często czytam o takich komentarzach o porodach innych lub że coś tam nie poszło w gazetach i w necie...masakra, nie wiem co ludzie sobie myślą...wyczucia nie maja kompletnie! grrr i zareagować trzeba, jak mówi eloite!

dzisiaj idę odebrać wyniki z moich badań...zobaczymy jakie będą...

ktoś pisał o mojej ukochanej siarze? 🙂 ależ tak...u mnie jej ostatnio też sporo! i czasem zmienia kolor na żółty, więc się nie bać 🙂 🙂 kupiłam wczoraj wkładki laktacyjne, bo zauważyłam że jest jej coraz więcej i pobrudziła mi stanik 😞
i butelkę i smoczek też wczoraj kupiłam 🙂 🙂 🙂 ale radość 🤪
buziak dziewczynki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny co tam u was ciekawego?
Tabelka uzupelniona ...
Sioperka wiem cos o tym wlasnie ostatnio , znajomy mojego chlopaka ma dziwna sytuacje bo jego dziewczyna tez jest w ciazy i ma termin chyba na czerwiec? lipiec? cos takiego , i akurat wlasnie teraz wykryli w jej ciele biale krwinki i pewnie lezy w szpitalu bo lekarze jej powiedzieli ze beda walczyc zeby oczyscic jej organizm z tego a jak sie nie uda to niestety robia odrazu cesarke poniewaz te krwini podobno moga zabic dziecko :/ Masakra
U mnie dzis piekna pogoda ale co z tego jak bede pewnie siedziela znow w domu 😞
Moja Olenka wczoraj tak dawala czadu ze ja normalnie prosilam zeby juz przestala tak sie rzuca ze to jest niesamowite 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczynki jak samopoczucie na dzis?Powiedzcie mi gdzie mierzycie brzuszek?Ja w srode bylam u lekarza wszystko wporzadku maly wiercil sie niesamowicie ssal paluszki slodko wyglada i otwieral oczka hehe mojemu M az lezki stanelo w oczkach hihi ,a co do siary to rzezcz normalna po porodzie bedzie jej wiecej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laurana1986 dziekuje to ja mam 22 tydz i 92 cm 🙂 a i jak co to macie moj nr. tel. 512-315-152 ale maly daje czadu teraz az mnie brzuch zaczal bolec uuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu on zwial szybciej z pracy zeby na usg byc hehe nawet nie wiesz jak lecial powiem wam ze fajnie zobaczyc mine swojego lubego jak patrzy na dzidzie cos pieknego ,a powiedzcie mi pobolewa was tez pepek lub okolice bo mnie tak i nie wiem dlaczego nie mialam tak przedtem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga niestety to jeszcze nie ostatnie, ale powoli do konca dotrę.

co do tego mierzenia to myslałam że mierzymy na pełnych tyg, no nie wiem niby mała różnica ale może jakoś ustalimy, ja mam teraz 23 tydz i 1 dzien wiec mierze dopiero za tydz w czwartek i to bedzie tydz, pełny i zakończony.

dajecie swoim szkrabom jedno imię czy 2 bo mi się 2 podoba a żeby oczywiscie było jak zawsze to mojemu mężowi podoba się 1 i mnie szantażuje że jak bedzie madzia to moge dac 2gie a jak inne wymysle to tylko 1 imie i że on się przy tym uprze. Trzeba go jeszcze urobić troszkę 😉 mówię wam że będzie 2 imiona i nie koniecznie magdalena 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania he he dobre!!!! 😁 ja z moim walczyłam o wygląd kącika dla maleństwa...on upierał się na tapetę ,a ja chce pasek i naklejki i oczywiście............będzie pasek i naklejki hehehe 😜 😜 😜 on wie ,ze ze mną nie wygra i w końcu ustępuje he he.........ja tam uparta jestem.Oki spadam bo muszę posprzątać,zrobić obiad i potem do lekarza ''biegnę'' i na miasto -do popołudnia papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perełka Twój nr został wpisany 🙂
hmm sioperka mój nie był...nie z powodu pracy 😞 a szkoda bo chciałabym bardzo....
moje bobo jakieś mało aktywne od dwóch dni....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli bardzo fajną tradycje macie!! 🙂 u mnie czegoś takiego nie ma...mam wybrane drugie imiona, ale zupełnie inne 🙂

wiecie co przed chwilą zauważyłam? że ta moja KRECHA to nie idzie tylko z dołu ale też z góry ku pępkowi...i jest krzywa 😜 bardzo to dziwne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie w rodzinie kazdy m urodzeniaa 2 imiona, przewaznie to 2gie jest z czyms zwiazane, moje akurat z data urodzenia, ale nie zawsze bo czasem sie tak poprostu podobalo, a przy jednej siorze to tata wpadl na pomysl 2go imienia w urzedzie 😁 nie wiem co bym mojemu zrobila jakby sobie tak sam wymyslil nagle jak poszedl zapisac, na szczesnie nie pierwsze tylko 2gie dopisał. Mój mąż ma 1 imię i w jego rodzinie tez wszyscy jedno i nie uznają dwóch, i to juz jest wystarczajacy powod zeby dac 2 😜 bo moja tesciowa powiedziala zebysmy jedno dali, tz 😜n nie proponowala tylko powiedziala ze damy jedno tak jabkby to bylo pewne i niepodważalne. a że ja jej delikatnie mówiąc "nie trawię" to dam 2. tylko chcialam dać moje imie a jakby byl chlopak to mężowskie imie jako drugie ale nie dam anna bo tesciowa tez anna i sobie pomysli ze to po niej 😠 😠 może maria bedzie, bedzie po mamie tesciowej czyli po mojego janusza babci i po mojej babci i chrzestej i bedziemy każdej mówić że to po niej LOL 😁 tzn nie każdej bo janusza babcia nie żyje ale kochał ją bardziej niż swoją matkę, okrutne ale prawdziwe niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i najprawdopodobniej bedzie u nas Aleksandra Maria, ale to jeszcze nie do tabelki bo obrady trwają. nio janusz przegladal imiona w necie ( kazalam mu nie zeby tak z wlasnej woli ale i tak postep jest 🙂 ) co do imienia aleksandra mam tylko jedno zastrzezenie nie podoba mi sie forma olka i januszowi tez nie , ale przy kazdym imieniu bym cos znalazla 🙃 wydaje mi sie ze moje dzidzi jest takie wspaniale ze zadne imie nie bedzie dość dobre 😁 ale to chyba przy pierwszym są kie dylematy 🤢 mi kazdy mowi ze jako matka to powinnam wiedziec albo miec jakies upatrzone ulubione imie, no a nie mam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania87 no to widze ze nasze corcie najprawdopodobniej beda mialy tak samo ja imie 😉 super

Agus no to wczesniej sie zorientowalas ja juz tak mam cho cho cho dawno 😁 krecha jest z gory i z dolu kurde dziewczyny naprawde coraz ciezej mi jest, coraz ciezej sie mecze nawet jedym wyjsciem do sklepu moze to dlatego ze zamalo ruchu ? hhmm nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sukces udało mi się dojść do porozumienia z moim 😁 jeśli będzie chłopiec zostaje Filip jeśli dziewczynka Blanka 😆
co do krechy, ja żadnej nie posiadam ani czarnych włosów na brzuchu 😮 nie wiem czy coś nie tak czy tak ma u mnie być 🙂 a pogoda w Krakowie w końcu się poprawiła słonko i 18 st 🤪 miła odmiana po tylu dniach deszczu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...