Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny wszystko jest w porządku lekarz mówił,ze macica jest wielkości pieści dorosłego mężczyzny, a to jest prawidłowa wielkość dla 12 tyg.,który właśnie zaczynam czyli rozwój przebiega prawidłowo:laugh: i o dziwo schudłam 3 kg od początku ciąży bardzo mnie to dziwi ,bo czuję się wręcz przeciwnie...he he.Tylko dziś coś mnie usta swędzą aż się boję ,że to może być początek opryszki...już ją cebulą smaruję zapobiegawczo,bo maści stosować nie można 🤢 a tak po za tym to wczoraj po paru dniach spokoju wróciły mi wieczorem mdłości mam nadzieję ,ze tylko na chwilę ....25.02.10r.kolejny ważny dzień USG trzymajcie KCIUKI!!pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej laski 🙂
co tam slychac?? 🙂
Ja oglonie mam humor strasznie do d.... eh;/
Bylam w czwartek u gin. eh i od od poczatku ciazy przytylam 300 g;/ heh i juz nic nie wiem ktory to tydzien ani nic;/ polozna wyliczylam mi ze yy dzis bylo by 12tc i 5 dni i termin na 30.8 a na usg 11tc i teraz 5 dni dzicia 5cm... wiec malutki Juniorek bedzie... brzuch dalej boli... e jakos tak do dupy wszystko... A ta moja szanowna TTTTTTT to bym kurna przez okno ...;/;/;/ niedosc ze mieszkanie wynajete stoi kurna puste gotowe do zamieszkania to rachunki leca a my musimy z nimi mieszkac bo to wstyd ze przed slubem;/;/;/a slub to kuzwa nie wiem czy to jej czy to moj bo nie mam prawa glosu;/ moja cierpliwosc sie konczy;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusie wklejam link i proszę o głosiki 😉
http://pl.lennylamb.com/#user/show_photo/501

Jeśli komuś przeszkadza to, że wklejam link na forum Waszego miesiąca to bardzo proszę o wiadomość na prv. Nie to żeby zależało mi na moich oklaskach ( bo ktos mi je cały czas zabiera 🙂) ale nie chcę być upierdliwa z wklejaniem linków jeśli sobie tego nie życzycie 🙂

Konkurs trwa tylko do końca miesiąca więc jeszcze tylko tydzień :P

Pozdrawiam Mamusie i Brzuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula88 wspolczuje Ci. Ja bym nie zwracała uwagi na takie gadane że wstyd przed slubem. Glupota normalnie. Tylko nie rozmumiem, wstyd że w ciąży czy wstyd wogóle mieszkać rzem przed ślubem. Co do ciąży to większość dzieci chyba się tak rodzi, a w mojej okolicy wscibskie babska juz wypytują czy rodzinkę czy juz urodziłam (bo to już pół roku po ślubie to dziwne że jeszcze dziecka nie ma. Maskara poprostu, nawet nie zapytaja czy w ciazy jestem tylko biorą za pewnik). Nie przejmuj się tym, a jak masz mieszkanie to ja bym się wyprowadziła na pewno! pochodze z małej miejscowości i wiem jakie są poglądy, ale jakby tak na wszystko patrzeć przez pryzmat innych ludzi to się nie da życ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Margaretta milo ze do nas dolaczylas 🙂 moje dolegliwosci ciazowe powoli przechodza tylko piersi bola i siusiu czesciej chodze no i czasem jeszcze niedobrze sie robi ale jest lepiej a ty jak sie czujesz? Anula88 nie przejmuj sie takim gadaniem szkoda nerwow u mnie tak samo jest wyprowadzialam sie z dommu to kolezanka po czasie gratulowala mi z okazji slubu az mi sie glupio zrobilo i nie wiedzialam co mam powiedziec bo slubu nie bylo heh bedzie dobrze jak macie mozliwosc to sie przeprowadzcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie paczuszki 🙂
ja się dzisiaj macie? jak samopoczucie?
powiedzcie mi czemu ludzie nie interesują się sobą tylko innymi? co kogo obchodzi kto z kim mieszka i kto kiedy w ciąży jest? masakra jakaś!?

Margaretta witam i ciesze się że nas przybywa będzie się z kim naradzać jak nas tyllee 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski, ale mnie dziś coś od 3 w nocy brzuch pobolewa raz z jednej raz z drugiej strony tak bardzo nisko koło ud... 🤢 ,ale tylko przy jakiś gwałtowniejszych ruchach 😮 może to ta powiększająca się macica i te ''naciągnięte więzadła''....tak se tłumacze...hmmm zawsze coś i znowu nerwy i strach :pinch:wie może któraś co to może być?

a co do ludzi i teściów,rodziców to ja z mężem wszystkim na przekór wzięliśmy ślub wszystko zorganizowaliśmy w 2 miesiące, a wesele było huczne jak sobie wymarzyliśmy aż szczęki ciotkom opadły:P i wyprowadziliśmy się na swoje z dnia na dzień dłuuuugo przed ślubem i mieliśmy w d...kto i co na to mówi he he ważne ,że my jesteśmy szczęśliwi!!do dziś pewnie się dziwią ''życzliwi'',że aż tak bardzo 🙂 trzymajcie się i dużo cierpliwości i zawziętości życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sioperka22 tymi bolami sie nie martw sa to wiazadla ja dzwonilam do lekarza i mowil ze to nic zlego tez tak mam gdzies jest tez forum na ten temat 🙂 wiecie co wazylam sie dzis i schudlam 2 kg.taka ladna pogoda jest mmmm a ja w domciu musze buuuu trzymajcie sie brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Brzuszki 🙂)
Witam nowe kolezanki 🙂
Glosik jak zwykle oddany na Gabrysie 🙂

Co tam w Was slychac?? jak sie czujecie?? 🙂
Ja oczywiscie leniuch 😁 😁 😁 A co 🙂 Gdyby nie te bole brzucha ;/ i nawracajace mdlosci;/ bylo by oki 🙂

A co do tesciow sasiadow i wszystkich innych "zyczliwych" ludzi ...wiara jest glupia i wscibska tak zawsze bylo i bedzie, a niektore osoby maja we krwi kierowanie i dysponowanie zyciem innych. Na takich ludzi nie ma sily.
A tam w d im 😁

PS. taka byla piekna pogoda i znowu snieg 🤢 🤨 🤨 🤨 🤢 to ejst jakas masakra z ta zima;/

buziaki zdrowka kobitki 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej no Perełka FAKTYCZNIE NIE BYŁO SIĘ CZYM MARTWIĆ TE BÓLE TAK SZYBKO MINĘŁY JAK PRZYSZŁY 🙂

hej Anula88 u mnie mdłości minęły i samopoczucie ogólnie dobre oczywiście o ile mnie mój mężuś nie wkurzy ,bo on ma o dziwo do tego jakieś wybitne zdolności:P a tak to czekam byle do czwartku ,bo wtedy czeka mnie najważniejsze usg...trzymajcie kciuki!pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja już bym chciała wiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka! obojętne mi to ale chciałabym wiedzieć!! nie mogę się doczekać tej wiadomości. zaczęłam myśleć nad imionami ale nic nie wymyśliłam, o ile jeszcze jakieś męskie imiona mi do głowy przychodzą (żadne się nie podoba mężowi) tak z żeńskim całkiem kiepsko 😞 Słyszałam że już 12tyg można rozpoznać płeć ale to mało prawdopodobne, dziewczyny które już były w ciąży, w któym tyg poznałyście płeć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wam dziewczynki 🙂
U mnie bardzo dobrze, tym bardziej, że wczoraj chłopcy pojechali do babci na tydzień na ferie i mam taką ciszę w domu, że sama nie mogę uwierzyć 😁
Sioperka, ja też w czwartek mam USG włącznie z badaniami genetycznymi i strasznie nie mogę się doczekać, ale z drugiej strony okropnie się boję. Byleby przetrwać w ten dzień bez złych wiadomości i potem to już poleci te 6 miesięcy 🙂
Mój na szczęście pójdzie ze mną i w kółko powtarza, że z naszą córeczką wszystko jest dobrze 🙂 On ciągle mówi, że to dziewczynka hi hi.
No ale już planuję iść na USG za miesiąc, żeby poznać płeć, bo ja też strasznie chcę wiedzieć niezależnie od tego co będzie, ale chciałabym pewne rzeczy zaplanować 🙂 Tym bardziej, że pokój bedziemy szykować od podstaw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski 🙂
co tam u Was?? 🙂
u mnie znowu slonko cieplutko to dobry huomr powraca 😁 😁

Amarta Twoj mysli ze to dziewczynka a moj ze chlopiec...ciagle to powtarza:P hihi jak byl ze mna na USG i spytal gin czy to chlopiecc czy dziewczynka to odpowiedziala mu "dziecko" heh:P i ze jeszcze za wczesnie. Tez mysle za miesiac juz bedzie na bank wiadomo:P
A rozpoznac plec mozna po tym jak sie czujemy itd chociaz to tez nie jest na 100% powiedziane:P 🙂

Mnie teraz czeka 4 dni nauk przedmalzenskich...siedziec w zimnym kosciele 2,5 h sluchac jakis glupot...masakra 🤢 ale co zrobic:p

pozdrawiam milego dnia dziewuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja płeć swojego maluszka poznanłam w 13tc.
Wszystko zależy też od tego jak dzidzia się ułoży i czy pokaże co chowa między nużkami 😉
Choć sam lekarz powiedział mi że rzadko zdaża się aby tak szybko okreslił płeć, tylko mój synuś tak rozłożył nóżki że lekarz nie miał watpliwości i dlatego też mieliśmy tą wiadomośc kto mieszka w moim brzuszku tak wcześnie 🙂

Cierpliwości mamuśki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej no to amarta mamy ten sam stres tez nie mogę się doczekać ,ale z drugiej strony mam takie obawy ,że szok już drugą NOC POD RZĄD MAM KOSZMARY,ZE PORONIŁAM I W OGÓLE strasznie się boję..tym bardziej ,że poprzednio w tym tyg.ciąży zaczęłam plamić i wykryto poronienie zatrzymane 😞 okropne mam sny :pinch,ale mimo to muszę być dobrej myśli lekarz tak nawet mówił,bo pewnie zauważył mój strach...będzie ok i u mnie i u Ciebie i na bank szczęśliwe wpisy w ten dzień się pojawią 🙂

A co do płci to ja czuję,że będzie dziewczynka i każdy dookoła mi ją wróży, a mój mąż jest pewien,że będzie chłopiec he he:P czasem jest możliwe ustalenie płci wcześnie tak jak pisze kicia22, więc amarta może będziemy miały takie szczęście...szczerze mówiąc cicho na to liczę heh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula88 ,a co do twoich nauk przedmałżeńskich to w moim przypadku udało się załatwić''przyspieszone nauki''.Po ludzku podeszłam do księdza,że jestem w ciąży i nie czuję się na siłach ,żeby tyle czasu siedzieć na naukach on to bez problemu przyjął i wszystko zaliczyłam na 3 spotkaniach po pół godziny...może spróbuj pogadać...tym bardziej,że jesteś w ciąży to wiadomo,że żadnych głupich temperatur mierzyć nie będziesz... 😉 no ,ale co ksiądz to inny człowiek.... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie słonecznie 🙂
piękna pogoda oby jak najdłużej 🙂 sioperka22 i amarta więcej luzu dziewczyny wszystko będzie ok 🙂
a jeżeli chodzi o mnie to wydaje mi się od początku że będzie chłopiec i mam już imię i tak do niego mówi cały czas więc będzie numer jak się okaże dziewczynką hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny

W moim blogosławionym stanie to pewnie normalne ale jednak troszkę mnie to nurtuje. Jak jest u Was z przybieraniem na wadze? U mnie to następuje w zawrotnym tempie. Teraz dopiero zaczynam się ruszać, dotąd leżałam , może to dlatego . Poza tym napiszcie mi proszę czy znacie jakieś sposoby na niestrawność. Stosuje dietke, pije przerózne napary i ziółka, i nic.

Anula88 napisałaś , że płeć dziecka można poznać po tym jak się czujemy, napisz coś wiecej , ja mam wszystkie dolegliwości ciążowe, jakie tylko istnieją, czy to może coś wróżyć???

Pozdrawiam Was wszystkie kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...