Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂
Jestem dziś taka szczęśliwa. Właśnie wróciłam z wizyty u mojej gin i wszystko jest w najlepszym porządku!!!! Badała przezierność karczkową i jest książkowo. Banan na mojej twarzy nie znika :P A tak się bałam 😲 Ale już mam za sobą. Przepisała mi jeszcze luteinę na ten moj bolący brzuch i powiedziała, że mam się nie martwić, że naprawdę wszystko w porządku. Że jestem też trochę przewrażliwiona tym złym początkiem 🤨 . Nawet nie wiecie jak się cieszę. Przy badaniu dzidzia ruszała rączkami i nóżkami, ja tego nie czułam, ale było widać na monitorze. W wiecie co mi powiedziała? Że nie powinno się słuchać bicia serduszka do 20 tygodnia, ponieważ to szkodzi maleństwu 😞 A co do płci, to za wcześnie, nic nie było widać, choć maleństwo było odwrócone przodem. Więc może dziewcze rośnie, skoro się nic nie wytworzyło hihi 😁 Ale nie ważne, najważniejsze by zdrowe, pierwsze to obojętnie co będzie.
A co do terminu, to mi też się zmienia. Na samym początku to był 13 września, potem 17. Więc też już sama nie wiem.
Pozdrawiam Was Kochane, ja i moje piękne maleństwo, my cali dziś szczęsliwi. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ani85 w 10 tyg nie czuc ruchow dziecka jeszcze wielorodki moga poczuc je gdzies okolo 16 tyg ciazy a pierworodki gdzies okolo 20 tyg wiec sobie jeszcze poczekamy na to wspaniale uczucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ani85. To z pewnością nie są ruchy dziecka 🙂
Na to trzeba jeszcze poczekać. Ja tak jak ty czuję czasem takie ruchy w brzuchu, ale to są ruchy w jelitach, wierz mi. Czuć to zazwyczaj wtedy, kiedy jelita się poprzesuwają w nowe miejsca pod wpływem rozrastającej się macicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tu spokój.. pewnie wszystkie dolegliwości mijają i nie ma o czym pisać 🙂 ja się czuję już dobrze, tylko wieczorami mnie boli trochę głowa ale da się przeżyć. Jest dużo lepiej niż było 😆 😆 a mdłości jeszcze jakieś malutkie czasem się pojawiają, ale dam radę 🙂 Co tam u Was brzuszki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny co tam u was nowego?
ani85 wcale się Tobie nie dziwię,że wszystko co się w Twoim brzuchu dzieje odbierasz jako ruchy dzidziusia he he też już bym chciała je poczuć i czasem sobie za dużo wmawiamy 😉 ale cierpliwości jeszcze trochę i poczujemy nie tylko delikatne ruchy ,ale i kopniaki heh 🤪 super będzie:laugh:
jak tam dziewczyny kompletujecie może już jakieś ciuszki i drobiażdżki dla dziecka?....,bo powiem Wam szczerze,że mimo tego ,że dużo na to czasu to strasznie mnie korci ,żeby już coś kupić..chociaż trochę już zapasów mam he he. 😆to jest jak jakiś nałóg ciagle mi mało ha ha 🤪
pozdrowienia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ania87 mam tak samo jak Ty co chodzi o dolegliwości już jakieś 3 tyg.mam spokój od mdłości sporadycznie mnie tylko złapią dosłownie na minutkę i jest ok ,a tak to czasem właśnie ból głowy i jakieś dziwne zachcianki,ale to jest akurat przyjemne he he 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Brzuszki 🙂 to macie tak jak ja tez juz mam spokoj z mdlosciami tylko czasem jeszcze cyce bola i gacie leca ze mnie heh a i tak nie ciesze sie zbyt wczesnie tym bo zaniedlugo sie to zmieni 😉 dzis pogoda u mnie taka sobie zachmurzone i wiatr a z kupowaniem narazie sie wstrzymuje wole poczekac dzis moje urwisy poszly w koncu do szkoly ufff spokoj i cisza az mi sie zasnelo hihihi ja tak zerkam na wozeczki foteliki i lozeczka turystyczne powoli bo to najwazniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też jeszcze nie kupuję 🙂 poza tym będę miała rodzinne wsparcie jeśli chodzi o ciuszki, jeśli to będzie chłopak 🙂 bo w mojej rodzinie sami mali chłopcy, ale jak bedzie dziewczynka to na poczatku to nie widac roznicy w ciuszkach za bardzo 🙂 a póżniej zobacze czego mi brakuje, mysle ze nie ma sensu kupować duzo bo dzieciaczki szybko rosną więc będę się zaopatrywać w miarę potrzeb, a na początek będe musiała przegldnąć to co dostanę. Wózek też odziedziczę, więc zostają takie rzeczy jak łóżeczko, przewijak może własnie fotelik (ale to też może się jakoś skombinuje od kogoś na początek) Więc jeśli chodzi o mnie to z zakupami narazie się powstrzymam.

Perelka własnie jak czytalam Twój wpis to i u mnie się pogoda zepsuła, a tak ładnie było.. kurcze cciemno się w pooju zrobiło i wieje jak nie wiem. Przyszła ta zła pogoda z Twoich stron chyba bo rano bylo ładnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojj ania87 nie chcialam ;p wybacz mi ze taka pogode przeslalam heh narazie teraz slonko zaglada do mnie a na jak dlugo nie wiem sie okaze z ciuchami mam tak jak ty kuzynka trzyma dla mnie hihi a wozek hmm i lozeczko nie wiem okaze sie co i jak w praniu jeszcze jest czas napewno co bedzie trzeba na 100% kupic to kosmetyki heh a jak sie czujesz dzis?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,
ja jeszcze nie patrze na ubranka i inne suveniry, kiedyś jeszcze przed ciążą patrzyliśmy z m łóżeczka i wtedy ustaliliśmy, że takie kupimy więc jeden problem z głowy... a co do ubranek to liczę na spadek po szwagierkach, fotelik ten na początek też dostaniemy więc mam z głowy...
a co do reszty to się jeszcze zobaczy 🙂

mi wyskoczyło "zimno" i próbuje je bezpiecznie wyparzyć chyba że któraś ma jakiś sprawdzony sposób?

a co do pogody to normalnie dramat aż się wyjść nie chce... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani85 ja ci nie pomoge bo sie nie znam na tym wybacz widze ze juz powoli pojawiaja sie dziewczynki na listopad ale ten czas leci uuuuu ja lece po dzieci kochane milego popoludnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzucholki 🙂)

co tam u Was slychac?? 🙂
widze tu juz sie zastanawiacie nad wyprawka itd:P
ja tam juz co nie co mam kupione jak cos mi zawsze wpadnie w oko a wiem ze to mi sie przyda z ciuszkow dla maluszka to kupie:P np jakies skarpeteczki takie buciczki niechodki, skarpetki na raczki zeby sie male nie podrapalo, spiworek do spania jak bedzie sie rozkopywac sliniaczki, czapeczki w sumie drobiazgi eheh ale wszystko w neutralnych kolorkach, dopiero jak sie okaze czy to chlopiec czy dziewczynka to bede kupowac juz pewniej spioszki itp 🙂
A tez dostane od kuzynki sporo rzeczy to nie ma co tak szalec:P
karadejke kupi babcia oczywiscie juz jest upatrzona 😁 😁 a lozeczko niby 2 babcia, tez oczywiscie wybrane 😁 😁 😁

Niby tak sie mowi ze to duzo czasu jeszcze ale juz marzec i tylko patrzec jak przyjdzie czerwiec upaly spuchniemy jak balony wrzesien i juz 😁 😁 😁
A Wam tez tak brzuszki wysadza??:P hihi coraz bardziej widac 🙂

PS. co do pogody to caly weekend bylo pieknie wiosennie na maksa a dzis taki wiatr ze ujsc nie idzie...

pozdrawiam milego dzionka 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka wybaczam Ci tą pogodę 😜ale następnym razem przyślij słoneczko 🙂 na chwile się przejaśniło i byłam się dotlenić 🙂 ale znów wieje 😞 Ja się dziś czuję bardzo dobrze, chwilowo mnie mąż zdenerwował ale już przeprosił 😉 i wszystko jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...