Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laski co tam nowego?dziś mam o dziwo powera i ''coś''w końcu zrobię 😉 jeszcze nie wiem co ,ale ważne ,że jest mobilizacja 🙂 albo sobie gruntowne porządki urządzę,albo po sklepach pobiegam........fakt pogoda nie jest najlepsza ,ale przynajmniej już tak nie wieje.
Napiszę wstępną listę rzeczy potrzebnych dla mojej dzidzi i zrobię sobie przyjemność ich zakupienia ....powiem Wam ,że ja nie chce od nikogo rzeczy używanych przynajmniej w pierwszym roku życia...pokoik i wszystko dla dziecka będzie nowiutkie i dokładnie przygotowane...w końcu tak długo na nie czekamy 🙂 i dlatego chce przygotować dla dziecka wszystko jak najlepiej się da 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki,
u mnie słoneczko 🙂 piękne i mam nadzieje na cały dzionek 🙂
sioperka ja z moim m po 10 latach doczekamy się pierwszego dziecka i jest mi obojętne czy rzeczy będą nowe czy używane bo i tak dziecko ekspresowo z nich wyrośnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może i tak ,ale ja nie potrafię sobie odmówić tej przyjemności urządzenia pięknego pokoiku dla mojego kochanego maleństwa.wiadomo,że dziecko rośnie taka jest kolej rzeczy,ale to nie znaczy ,że mamy odmawiać sobie zakupu tych pięknych drobiażdżków zawsze dla drugiego dziecka się przydadzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oczywiście, że nie 🙂
nie chciałam żebyś mnie zrozumiała w ten sposób mi chodziło tylko o ubranka... reszte też będziemy kupowali prócz tego nosidełka do samochodu co jest potrzebne na początek...
a co do ubranek to też jak niektóre widze to już mam ochote kupić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jakbym miała kasy tyle żeby się nie zastanawiać co mogę kupić a czego muszę sobie odmówić to też bym pewnie kupiła wszystko nowiutkie. Ale niestety nie mam tyle więc kupować będę tylko to co konieczne. Co do ubranek to też myślę że dziecko tak szybko rośnie że te ubranka od kogoś i tak są prawie jak nowe, zwłaszcza te na malutkiego bobaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przymierzałam dziś ubrania ciążowe które dostałam już jakiś czas temu od kuzynki 🙂 muszę posegregować rzeczy w mojej szafie bo wszystko zaczyna się robić małe. Myślę że jeszcze z miesiąc pociągnę w moich rzeczach ale później to już się chyba trzeba będzie przerzucić na inne szmatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny 🙂 jak tam na dzis samopoczucia?a kochane dzieciaki tak szybko rosna ze misiac minie ani nie i bedziecie miec nastepne spiochy z wiekszym rozmiarem 😉najwiecej co bierze mnie przerazenie to to ze maj sie zbliza i czekaja mnie dwie komunie moich szkrabow.Dziewczyny a co z aarana jest nie odzywa sie hmmm martwie sie o nia moze ktora cos wie co tam u niej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziewczyny już jakiś czas nie mieszczę się w moje stare spodnie i pomału zerkam na ciążowe ciuchy...a w domu to wiadomo dresy najwygodniej 😉 mnie dziś też przypływ energii dopadł i oprócz zakupów to w mieszkaniu dość porządnie posprzątałam ,a teraz sobie odpoczywam i na męża czekam ,bo o 18 kończy........no i dzień zleciał...trzymajcie się pozdr 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do nowości ubranek, to moje pierwsze dziecko urodziłam i miało 58cm i 4 kg, więc w ogóle nie mieściło się w rozmiar 56, którego miałam całkiem sporo, drugi synek chodził w nich może z tydzień lub dwa i też musiał się przerzucić na 62 🙂
Tak więc te najmniejsze rozmiary używa się bardzo krótko, no chyba, że rodzi się dzidziusia przed czasem, albo rodzi się jakieś malutkie 🙂
U mnie znów jakieś senności przyszły, a tu znów bratanicą się opiekuję i nie mam kiedy sobie poleżeć za dnia.
Poza tym na razie jest ok i wkurza mnie, że ten czas tak pomału leci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani85 dziekuje za wiasomosc biedactwo meczy sie 😞 amarta mi znowu szybko czas leci chociaz musze lezec w sumie drzemie sobie za dnia hihi to moze temu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heeej baloniczki 😁 Ani85 dała mi właśnie po głowie, że się nie odzywam no ale rzeczywiście jak wracam to domu to jest zazwyczaj po 18 a po zjedzeniu obiadu starcza mi sił generalnie na kąpiel i spanie 😉 Aczkolwiek musze wam powiedzieć że trochę mi już śpioch przeszedł i siusianie też - teraz wstaję tylko 2 razy w nocy (a wstawałam i 5). Jak tam wasze brzuchy? Ja miałam straszne bóle brzucha tak z 1,5 tyg temu i nie wiedziałam czemu - moja gin dała mi nospe i kazała kupić ciążówki 😁 i wiecie co - przeszło jak ręką odjął - wzięłam w sumie tylko 1 tabletkę a spodnie pomogły od razu 😁 brzuch mam taki ze juz w nic sie nie mieszcze tak zeby mi było wygodnie. A dzis w ogóle byłam u lekarza na kontroli z badaniami - wyniki mam jak koń i ku mojemu zdumieniu nawet lepsze niż ostatnio :o Także ze spokojnego siedzenia w domku nici... A wy jesteście na zwolnieniach? W sobotę robię usg pod kątem zdrowotności małej kanalii 😁 No a o ubrankach to nawet w przelocie jeszcze nie myślę - podziwiam Was :P Za to wiem gdzie będzie stało łóżeczko - wyliczone co do centymetra :P
trzymajcie się cieplutko :********

alez ten brzuszek się muli....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej arana milo ze zajrzalas 😉 ciesze sie ze wszystko dobrze u Was ja jeszcze spie jak susel jeszcze wiosny nie ma :p brzuszek taki maly w sumie spodnie ze mnie leca a tak po za tym dobrze ja jestem na zwolnieniu i sie leniuchuje pracus z ciebie hihi uwazaj na siebie i dzieciatko 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja tam też od początku na zwolnieniu jestem i ogólnie się lenie aż nieraz nawet mam tego dość he he
w piętek lecę na kontrole do ginekologa....wczoraj miałam jakiś czas bóle z prawej strony podbrzusza i trochę pleców .....szczerze z lekka mnie to martwi 🤢 zawsze coś musi mnie niepokoić 🥴 nie wiem czy to jest normalne czy nie...,bo skąd mam to wszystko wiedzieć muszę lekarza się poradzić 🤨
martwi mnie to........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dziś szpachlowałam pokój 🙂 niezłe zajęcie dla ciężarnej. dosłownie padam teraz. ale nic mnie brzuszek już nie boli a kiedyś nawet przy podniesieniu czegoś czułam od razu. jak nie usnę to może jeszcze dziś zaglądnę tu do Was. Buziaczki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...