Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

>ani85 napisał:
Agaa widzisz ten tydzień na brzuszku mi się jakoś dziwnie ułożył bo według gina ja w 12 byłam w zeszłym tygodniu ale jak widzę nie tylko mi zmienia się termin porodu... więc praktycznie jak miałam w zeszły czwartek usg to akurat było widać coś majtającego się między nóżkami więc na dziewczynke nie bardzo...
a te dwa miesiące miną jak z bata strzeli


a moze to była dorodna pępowinka?;-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agaa dzięki na przywitanie mnie w gronie : ale ja tu jestem od początku 😁 że tak powiem od pierwszego wpisu 🙂 🙂 I witam wszystkie nowe panie bo widzę że trochę nas przybyło, i dobrze, zawsze to więcej opinii będzie 😁 zmykam robić obiadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania87 napisał:
Agaa dzięki na przywitanie mnie w gronie : ale ja tu jestem od początku 😁 że tak powiem od pierwszego wpisu 🙂 🙂 I witam wszystkie nowe panie bo widzę że trochę nas przybyło, i dobrze, zawsze to więcej opinii będzie 😁 zmykam robić obiadek


a gdzie ja Cie witałam? 😁 Moze mi sie Anie pomyliły, bo wyjątkowo Was tu obrodziło 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze no roznie jest ze jak niby sie je duzo miesa to synek a jak duzo slodyczny to corka ale czy ja wiem na niektorych forach pisali tez ze jesli bwoje brodawki sa ciemniejsze to bedzie syn, mi strasznie sciemnialy ale jakos do miesa mnie nie ciagnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał:
Zazwyczaj chyba kazda przyszla mamusia wolala by miec coreczke a tatus wola by miec synka 🙂


Tutaj sie z Tobą nie zgodze :-) Mój M bardzo chce mieć córeczke, najlepiej taka kochana jak jego siostrzenica! Ale ostatnio powiedział, że nawet fajnie by było mieć syna!
I to niby kobieta zmienna jest? hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania87 ciesze sie ze na USG wszystko wyszlo dobrze 🙂)

No i witam nowa kolezanke 🙂)widze ze bedziemy dzien po dniu rodzic:P 🙂 hihi ale to w sumie nigdy nie jest powiedziane...
I mi wychodzi ciagle inna data porodu na USG ale to zalezy od rozwoju dziecka 🙂 i prawidlowo tak powinno byc ze okres ciazy od ostatniej miesiaczki jest wiekszy niz dla dziecka od czasu zaplodnienia...

POlecam strone http://dziecko.haczewski.pl/ tam wam wszytsko dokladnie wyliczy 🙂)
Mi np wychodzi na usg tak jak tu "wiek dziecka"


obiadek..mmmm... Agaa A my co zupka??:P 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał:
Wiadomo ze dokladnej daty ci nigdy nie podadza, dzidzius kiedys bedzie chcial wyjsc na swiat to wyjdzie, no no widze ze juz w 15 ty ladnie masz zaaokraglony brzuszek 🙂



U mnie juz troszke powoli tez zaczyna widac zaaokraglenie brzuszka 🙂 Ja na USG tez sie nie moge doczekac a mam dopiero pod koniec kwietnia, ile razy wskazane jest pod czas ciazy USG ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał:
(..)

a gdzie ja Cie witałam? 😁 Moze mi sie Anie pomyliły, bo wyjątkowo Was tu obrodziło 😁 😁 😁



eeheheh no to co 😁 😁 😁 😁 ale jestesmy ponumerowane:P
Ani85
Ania87
Anula** eheh o ktores zapomnialam??:P

a do plci my chcemy chlopca zeby tatus mial jezdzic z kim na mecze 😁 😁 😁 ale czuje ze to cora bedzie:P hihi to sru.. co to dziewczyna w pile nie moze kopac??:P eheh

Tatusiek juz zadbal i ma nawet klubowe spiochy wybrane 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula88 napisał:
Agaa napisał:
(..)

a gdzie ja Cie witałam? 😁 Moze mi sie Anie pomyliły, bo wyjątkowo Was tu obrodziło 😁 😁 😁



eeheheh no to co 😁 😁 😁 😁 ale jestesmy ponumerowane:P
Ani85
Ania87
Anula** eheh o ktores zapomnialam??:P

a do plci my chcemy chlopca zeby tatus mial jezdzic z kim na mecze 😁 😁 😁 ale czuje ze to cora bedzie:P hihi to sru.. co to dziewczyna w pile nie moze kopac??:P eheh

Tatusiek juz zadbal i ma nawet klubowe spiochy wybrane 😁 😁 😁





No No No to ekstra 😁 mala pilkarka tez moze byc 🙂 Ja jeszcze nie kupuje zadnych ubranek jesli bede wiedziala mniej wjecej plec swojego dziecka zaczne wtedy kupowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli kupuj sobie juz... to jest prawie 4 miesiac wiec wiesz, to juz ze spokojem...

Nie patrz tylko na plec dziecka musisz mies troche uniwersalnych rzeczy bo np podam ci przyklad na mojej kolezance..przez cala ciaze lekarz jej mowil bedzie corka tak tez kupowala dla dziewczynki wszystko. przyszlo do porodu urodzila i co uslyszala" GRATULUJE SYNEK" i co?? a tu prawie wszystko rozowe...
teraz sobie kup uniwesralne a potem juz typowo dla chlopca czy tylko dla dziewczynki.. .

zdeszta nie wazna jest plec tylko zeby bylo cale i zdrowe 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Loli napisał:
hehe 🙂 no tak roznie to jest ostatnio Moj B tez powiedzial ze fajnie jak by byla coreczka - bo to coreczka tatusia 🙂 A jak sie czujesz ?


Zalezy od dnia i jego pory. Rano wstaje, szybko do WC, bo ciśnie na pęcherz 🙂 potem szybko cos zjesc, bo ssie 🙂
i tak sobie ssie co chwile...wiec ciezko mi sie powstrzymac zeby co chwile nie zjesc chociaz gryza jablka...troche to...dziwne?! 🙂) czasem zdarzą mi sie mdlosci calodniowe, ale wczoraj mialam je tylko wieczorem. Pozatym tak jak pisalam ostatnio klopoty ze snem. Dzisiaj na USG, wiec sie troche stresuje, czy wszystko jest tam nadal OK :-)
A Ty? jak samopoczucie w tym 15 juz tygodniu ;-) Brzunio duzy? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula88 napisał:
Ania87 ciesze sie ze na USG wszystko wyszlo dobrze 🙂)

No i witam nowa kolezanke 🙂)widze ze bedziemy dzien po dniu rodzic:P 🙂 hihi ale to w sumie nigdy nie jest powiedziane...
I mi wychodzi ciagle inna data porodu na USG ale to zalezy od rozwoju dziecka 🙂 i prawidlowo tak powinno byc ze okres ciazy od ostatniej miesiaczki jest wiekszy niz dla dziecka od czasu zaplodnienia...

POlecam strone http://dziecko.haczewski.pl/ tam wam wszytsko dokladnie wyliczy 🙂)
Mi np wychodzi na usg tak jak tu "wiek dziecka"


obiadek..mmmm... Agaa A my co zupka??:P 🤪


ooo Anula88 skad wiesz ze zupkacza robie?;-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula88 napisał:
Loli kupuj sobie juz... to jest prawie 4 miesiac wiec wiesz, to juz ze spokojem...

Nie patrz tylko na plec dziecka musisz mies troche uniwersalnych rzeczy bo np podam ci przyklad na mojej kolezance..przez cala ciaze lekarz jej mowil bedzie corka tak tez kupowala dla dziewczynki wszystko. przyszlo do porodu urodzila i co uslyszala" GRATULUJE SYNEK" i co?? a tu prawie wszystko rozowe...
teraz sobie kup uniwesralne a potem juz typowo dla chlopca czy tylko dla dziewczynki.. .

zdeszta nie wazna jest plec tylko zeby bylo cale i zdrowe 🙂 🤪


Tak tak wiem anulka88 ale czy warto kupowac wszystkie nowe ubranka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli napisał:
Anula88 a czujesz juz cos?


noo wczoraj byl kopniak, czy ruch taki lekki ale czulam wyraznie to siedzialam akurat przed kompem... i potem pod wieczor stalam w kolejce w aptece i znowu to samo.

a tak to jak wlacze muzyke to czuje jak sie napina....teraz tez eheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...