Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

tak mam coreczke i synka 🙂 szczerze zalezy jaki ma sprzet lekarz ja bylam na usg w 9 tyg ciazy i juz mniej wiecej mi powiedzial ze to chlopczyk pokaz gdzie pepowina a gdzie reszta heh ma bardzo dobre usg w sumie najlepsze u nas wszystko ladnie widac a tak to juz miedzy 13 a 14 jak dobrze sie ulozy to powinien powiedziec czasem pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a to ci na 100% powie co tam sobie plywa 🙂ja obydwoch przenosilam o tydzien syn byl tak cwany ze nie chcial na drugi dzien swiat tylko wymyslil sobie sylwestra i ma fajne urodziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oO no to ciekawie 🙂 Ja mam termin na 12 września zobaczymy czy urodze w terminie 🙂
Koleżanka jest w 16 tygodniu ciązy i robią się jej straszne rozstępy, obawiam sie ze i mnie sie takie zrobią i bede musiała z tym sie zmagać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi roztepami roznie bywa ja mialam duzy brzuszek a nie mam ani jednego roztepu na nim ale za to na piersiach mi sie zrobily i na biodrach no z tego to sie nie dziwie bo z rozmiaru b na dwa razy d to juz przesada byla mam nadzieje ze teraz nie bedzie tak mozesz zaczac sie smarowac balsamami dla przyszlych mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki 🙂)
Ale sie rozpisalyscie niezle przez te kilka dni:P hihi nie idzie nadazyc z czytaniem 🙂
U mnie....Suknia z dodatkami dopieta na ostatni guzik...gorzej jak mi brzuszek wyszczeli przez miesiac... ☺️mam nadzieje ze nie:P Moja rpzeprowadzka sie opoznila niestety troszke, ale przynajmniej mam dostep do neta i moge wejsc zobaczyc co tu sie dzieje 😉

samopoczucie ogolnie ok, gdyby nie te bole krzyza 😞
jakas masakra..chodze jak paralityk..wiem ze to nic zlego sie nie dzieje tylko wiezadla sie rozluzniaja i stawy wszytskie ale bol straszny...w przyszlym tygodniu nie ma to tamto tylko basenik wita:P
I apropo roztepow piersi itd...moje cycki doprowadzaja mnie do szalu... 🤢 moze 2 tygodnie temu kupilm stanik troszke z luzem zebym nie musiala tyle ich kupowac a juz znowu jest za ciasny ☺️ rosna jak szalone:/ a swedza piecza..ehh przerombane z nimi:P

A jak Wy ciezaroweczki sie czujecie??
Co tam u Was slychac? 🙂

buziaki 🙂)





Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w 15 tygodniu i masz juz taki brzuszek ? 🙂
Ja mam 14 tydzien i praktycznie jeszcze nie widać 😞
Roztępy mi sie nie robią jeszcze, ale piersi mnie także bolą i rosną eH
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 🙂) hihi fajny okraglutki sie juz robi:p i dzicia sie rusza tez:P przed wczoraj kompletnie nic a wczoraj non stop jakies napinki robila i ruchy po lewej str czulam 🙂

Ale to u kazdego jest inaczej 🙂 moja kumpela tez jest w 14 i nie ma nic 🙂a zobaczysz pozniej jak ci wyskoczy 🙂)

buziaki lece na zakupy:***
MIlego dzionka 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ,ale tu cisza ostatnio coś w weekendy mało nas tu zagląda 😉 co tam u Was nowego słychać,jak się czujecie?
mnie coś co jakiś czas na sekundkę zaboli brzuch i w sumie nie wiem co to może być...?nie jest to specjalnie dokuczliwe czy bolesne ,ale jest....hmmm może to moja dzidzia mi się tam wierci he he:laugh: nie mogę już się doczekać usg ,a mam dopiero za miesiąc chciałabym już znowu zobaczyć maleństwo 🙂
pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam już ze studiów, zaleglosci na forum ndrobiłam więc mogę pisać :d widzę, że nowe panie dołączyły 😁 cieszę się bardzo że nas coraz więcej. Piszecie sobie o brzuszkach że nie widać jeszcze , no a u mnie już bardzo widać, już muszę w ciążowych spodniach chodzić bo nie da rady w dżinsach, no i wogóle wydaje mi sie że jak na 14tydz to mam za duży ten brzuch, chyba się w drzwiach nie zmieszczę pod koniec ciąży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Faktycznie coraz więcej nas jest. Bardzo sie cieszę z tego powodu 😁
Odetchnęłam trochę, bo brzusio wziął się w garść i zaczął powolutku rosnąć i rośnie z dnia na dzień 🙂 Trochę pobolewa nie podbrzusze, ale myślę, że jest to właśnie związane z tym, że rośnie, bo poza tym czuje się dobrze 🙂
A co u was? Jak brzuszki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂
Witaj czekoladko wśród nas i gratuluję :P
No u mnie też brzuszek już jest. Ania87 ja tez mam wielki jak na wiek ciąży, ale co tam coraz bardziej jestem z niego dumna.
Mdłości już prawie przeszły, choć czasem jak wieczorem mnie dopadną to ze zdwojoną siłą, że nie wiem gdzie głowę schować.
Właśnie przed chwilą się ważyłam bo chciałam zobaczyć ile już! A tu niespodziewanka. Znów schudłam kilogram. Hmmm, a niby już zaczynam jeść normalnie. Na początku schudłam 3 kg, potem jak brzusio zaczął się pojawiać to 2 kg przytyłam i teraz znów kilo schudłam, więc nie wiem już jak to jest. A jak jest u was z waga dziewczyny? Ide dać cos dzidzi do jedzenia na śniadanko.
Pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laskeczki 🙂
ale tu po weekendach spokoj:P
Ja po wizycie u gin.... niestety nie jest dobrze 😞
macica jest strasznie napieta, moje bole to skorcze...
to dla dziecka bardzo nie dobrze 😞
do poniedzialku mam brac progeeron- DUPHASTON
ale czytalam w necie to podaje sie to kobietom ktore maja plamienia a ja nie mam to nie wiem po co to 🤢
Wiele kolezanek jak mialy jakies skucze to dostaly kroplowke,czy nospe na rozluznienie napietych miesni.
Bardzo sie wystraszylam bo jeslisie nie poprawi to moge ciazy nie donoic.
Oczywiscie musze lezec itd.
Ale z moim m stwierdzilismy ze pojedziemy do lekarza prywanie w innym miescie ktory ma dobra renome. zobaczymy co on powie, bo jednak wizyta na kase chorych nie ukrywajmy trwa w ekspresowym tempie.
mam nadzieje ze bedzie dobrze...

heh adzidzia widzialam duza...sobie tak jakby siedziala i raczka mi machala:P jak slodko to wygladalo 🙂 🤪
jak tak sobie"siedzial"tocos mu z miedzy nozek "wisialo.." 🤪 ale nie wiem czy to pepowina czy moze 2 nozka gdzies tam sobie wolno machal nie wiem:P


3majcie sie laski:*













Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula88 nie martw się tak tylko dziecku zaszkodzisz z tego co się orientuję to nie tylko Ty jesteś na DUPHASTONie ja dla odmiany jestem na luteinie a też nie miałam plamień ani podobnych historii...
tak na dobrą sprawę to ja wole to niż dwóch poprzednich lekarzy, którzy nawet nie zauważyli, że ciąża jest zagrożona. 😞
teraz biore luteine 2x1 i jest lepiej ale zostanę na niej już do końca ciąży 🙂 w sumie to pozytywne myślenie i odpoczynek dużo dają 🙂
zastanów się czy opłaca się jechać do innego lekarza, ob na NFZ nie znaczy źle może być nawet lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula88 Najważniejsze teraz dla Ciebie i dziecka jest byś jak najmniej się denerwowała a wtedy napewno wszystko bedzie dobrze :* 🙂
Ja już też bym chciała mojego skarba zobaczyć na USG a musze poczekać do 20 tygodnia 🙂
Tak tu jeden dzień nie zagladałam a ile tu wpisów no ładnie ładnie 🙂

Pozdrawiam wszystkich 🙂 ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula88 ja nie miałam plamień tylko same skurcze, właśnie tak jak piszesz, nie wiem jakie ty masz ale moje były dość mocne, tak z 3- 4 razy dziennie, w nocy mnie nawet budziły Byłam na duphastonie od 8tyg, 2 opakowania wybrałam, przeszło jak ręką odjął zaraz po zastosowaniu leku, do tego brałam też no-spę więc nie wiem po czym lepiej sięczułam 🙂 no ale już nie muszę brać, i wszystko jest ok, a no-spę mi lekarz mówił żebym brała jak jest potrzeba. najpierw mialam brac 2 razy dizennie a później według uznania, nie biore wogole bo nie ma potrzeby, ale jeśli ją tak przepisują to chyba nie jest szkodliwa więc i Ty możesz wziąć, ale najlepiej zapytaj lekarza. Ja akurat podzielam Twoje zdanie ze lepiej pojechac tez do prywatnego. Mialam tak samo, i przez 2 miesiace chodzilam do 2. Teraz zostalam tylko na prywatnym, ale wolalam dmuchać na zimne i sprawdzić wszsytko jak mialam te skurcze. Głowa do góry, będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie jest powiedziane ze lekarz prywatny abda lepiej niż z NFZ różnie to bywa u nas na rudzie jest jedna prywatna Pani ginekolog przy której wiele kobiet starcilo ciązy z róznych powodow a a w poradnie lekarza wszysscy chwala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...