Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka u mnie tez wystepuja lekkie skorcze i tez wlasnie mnie to niepokoji ale mam nadzieje ze wszystko jest dobrze 🙂 Najgorsze skorcze jajnika mam gdy kicham :O sa okropne... ehh ja teraz czekam na wizyte u poloznej na sluchanie serduszka maluszka 🙂 ale to dopiero 29 Marca a jutro no coz, stazejemy sie urodzinki chyba orenzadkowe beda 😁 :P 🙃 😆 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moje Drogie 🙂
ja do lekarki napisalam maila, bo bole mialam przez kilka dni, narazie jeszcze jestem na zwolnieniu lekarskim, i chcialam by mnie uspokoila.. poza tym, ze mam brac nospe, napisala ze jesli bole beda bardzo silne i/lub wystapia krwawienia mam natychmiast sie do niej zglosic..
przyznam ze nie napisala przyczyny takiego stanu rzeczy, ale uspokoilam sie, ze nie jest to cos anormalnego, skoro mam brac nospe (az 3-4tabl! dziennie)i narazie nie martwic sie..

osobiscie mam wrazenie ze boli nas tak ze wzgledu na to, ze macica robi sobie tam miejsce, cale zycie nie jestesmy w ciazy, wiec wydaje mi sie, ze musi sie tam wszystko poprzesuwac, porozciagac w brzuchu, zeby ugoscic nowego goscia 🙂

narazie biore dziennie jedna tabletke nospy i moge chodzic, bo nie czuje bolu, nie obserwuje tez innych niepokojacych objawow, wiec narazie nie wybieram sie do lekarza i przyznam, ze wizja, ze robi sie tam zylak jest dla mnie straszna.. jak wyzej, ttlumacze sobie te bole zmianami w polozeniu macicy, jej wielkosci, etc.
w innym miejscu wyczytalam, ze takie bole, jakby bolaly jajniki w trakcie okresu to wiezadla macicy, ktore przy jej ruchach, przemieszczaniu sie rozciagaja sie, by ja podtrzymywac, co nie zostaje bez odczuc dla nas..

wczoraj mialam USG wszystko jest ok, wiec jestem dobrej mysli!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂
Widzę, że też niektóre z was martwią się tymi bólami brzucha i niekiedy "kłóciami". Ja też to czasem mam, chociaż jak biore luteine to bardzo rzadko występują. Natomiast jak nie brałam to były bardzo częste i silne.
Od kilku dni chodze jak zbita, bo robiłam wyniki krwi i moczu. W parametrach krwi połowę mam za nisko. W moczu też jakiś ciężar ciała jest za niski. Nie wiem co to oznacza. Poza tym jeszcze przed ciążą wykryto u mnie guzka na tarczycy i miałam go teraz w marcu skontrolować czy przypadkiem nie rośnie. Lekarz we wrześniu powiedział, że jak w marcu zrobie usg tarczycy to napewno juz go nie bedzie, bo sie wchłonie, a tu takie rozczarowanie. Okazało się, że sie powiększył i to dwukrotnie. Martwie się strasznie, co by nie było to najgorsze. Pewnie będe miała robioną teraz biopsję, ale to też niepewne, bo biopsję robią od średnicy 1 cm a mój ma 6 mm. Nie wiem już co o tym myśleć. Boję się o dzidzie. Chociaż lekarz mi powiedział, że nie wpływa on na ciąże. Ale jednak nerwy są. Staram się być spokojna, ale same pewnie wiecie, że w tej sytuacji się nie da. Do mojej gin ide 26 marca, może dowiem się już płeć. Bardzo chciałabym wiedzieć.
Trzymajcie się brzuszki. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kurde widzę,że każdą z nas coś tam martwi i pobolewa więc może faktycznie taka jest kolej rzeczy i w ciąży poprostu tak jest wkońcu tyle z nas nie miało by takich samych objawów jakby miałay być jakieś tam niepokojące...może tak już jest z tymi bólami w poniedziałek od lekarza postaram się więcej dowiedzieć.
iwwwa a ty się nie stresuj jakoś to się ułoży i napewno będzie wszystko dobrze!wiem ,ze to trudne ,ale postaraj się nie martwić aż tak bardzo!!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Brzuszki 🙂 jakis czas mnie tutaj nie bylo i tyle wpisow szok dziewczyny z bolami bedzie dobrze tez takie czasem mam.Iwwwa trzymam kciuki za Was niedenerwuj sie tak tylko nerwami szkodzisz dzidzi,a i witam nowe mamuski 🙂 ja w koncu nacieszylam sie M w przyszla srode idziemy do lekarza i na USG juz sie nie mozemy doczekac zwlaszcza moj M mi juz troszke spanko przechodzi 😉 a jak tam wasze brzuszki urosly juz bo moj jakos nie chce jak mnie M zobaczyl powiedzial ale ty schudlas hehe i dalej wchodze w dzinsy pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka w 13 tygodniu tez nie mialam zadnego brzuszka ani troszku ale teraz sie juz zwiekszyl w dzinsiki zaczynaja lekkko uciskac moze to nawet pare tygodni a wszystko sie zmieni 🙂

Ania no super imie Filipek ja wlasnie mam kilka do dyspozycji ale sama sie nie moge zdecydowac jakie bym mogla dac, ale w kwietniu jak juz bede wiedziala plec dzidzi to napewno wtedy bede myslala bo dla dziewczynek mam , Malwinka, Pola, Sylwia,Julia a dla chlopczyka albo Sebastian albo Robert 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwwwa nie denerwuj sie wszystko bedzie ok 😘 zobaczysz!!!!

dziewczyny super imoina 🙂

a z tymi brzuchami i bolami w kroczu to juz nic nie wiem ...czy to ma tak byc czy nie...ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziwnie, ale dalej twierdze, że chłopiec i w sumie to nie myślę o imieniu dla dziewuszki... a co do Twoich imion Julka była popularna parę lat temu i chyba dalej jest Polcia też mi się podoba a Robert to by miał po ojcu ale chrzestnym haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hihi 🙂 no ja tez jakos na poczatku myslalam ze bedzie chlopak ale teraz juz sama nie wiem 🙂 wsumie u mnie jesli chodzi o jedzenia nie ma jakis wskazowek no moze jakies male ze miesa nie lubie jesc :/ ale okaze sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja narazie tez nie mysle o imionach dla dziewczynek, jak poznam plec moze sie to zmienic..
co do brzuszka, mam maly, juz widac ze ciazowy, i to uwidocznil sie w 13 tygodniu.. teraz zaczyna sie 14 tydzien i brzuszek pewnie bedzie rosl powoli..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcel..chociaz wszyscy ze nie mamy dawac takiego bo nie idzie go zdrobnic.... A moj M sie uparl, i tak zostanie.
Ale jak sie jednak okaze ze lekarz sie pomylil i bedzie dziewczynka to Maja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu już dziewczyny nad imionami myślicie a ja nie mam bladego pojęciaa co masz w brzuszku czy chłopaka czy dziewczynke 🙂
Ale mam juz kilka imion wybranych i dla chłopca i dziewczynki 🙂
hihih 🙂
Jak tam sie czujeciee?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sobie poszukalam na necie zdrobnien Marcela..jak ktos mi powie ze nie ma to go kopne:P eheh
Marcyś, Marcysio, Cysio, Micio-TO NAJLEPSZE:P 🙃 Marcelek, Marcepanek, Babelek,Marcelasek, Marcelino, Marcello Bombello,Marcy, Marsi ,Mars :0

Filip - Fipipek, Filus, Filon, Fifi, Filipus, Pimpek itp:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula88 napisał:
A sobie poszukalam na necie zdrobnien Marcela..jak ktos mi powie ze nie ma to go kopne:P eheh
Marcyś, Marcysio, Cysio, Micio-TO NAJLEPSZE:P 🙃 Marcelek, Marcepanek, Babelek,Marcelasek, Marcelino, Marcello Bombello,Marcy, Marsi ,Mars :0

Filip - Fipipek, Filus, Filon, Fifi, Filipus, Pimpek itp:P


Anula88! Micio wymiata!!!:P 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki mi już migrena przeszła na szczęście. Głowa lekko cały czas boli ale da się przeżyć, te mdłości to pewnie też przez tą migrenę bo jak głowa przestała to i te mdłości przeszły. Nie bardzo mam jeszcze apetyt no ale jest lepiej. Co do skurczy to chyba normalne skoro wszystkie to mamy, ja też takie mam. Co do imion to my mamy kilka opcji dla chłopaka, jak narazie wygrywa Michał no ale to jeszcze nie pewne, a dla dziewczynki nie wiadomo, mój mężuś chce Madzię, ale ja nie wiem.. może chłopak będzie 😉 a ja nie to będę się zastanawiać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...