Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ohoho ale się tu laseczki rozhulały....i Foteczki jakie piękne!!! Ciesze sie że sie dobrze czujecie....ja tez sie dobrze czuje. Tylko mnie coś niepokoi, jak już przestały mnie dręczyć nudności na kilka tygodni, to teraz znowu wróciły z podwójną siłą...MASAKRA 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ..hmm w sumie dobrze caly dzien lezalam i normalnie ... 🤢 masakraaaaaaaaaaaaaaa ☺️ takie nudy..prad wylaczyli jeszcze na 3 h.....ehh mialam taki spokoj i cisze ze teraz az za glosno jak wszysct sa spowrotem:P


mi tak samo ale w 14 tc a przeszly na poczatku 15 tyg. 🙂czy jakos tak:Pwiec dasz rade..kup sobie jakies witaminy one troche to zlagodza..


ja dalej do elzenia i w kime 🙂
moze jutro zajgladne:*kolorowych 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny jak tam się dziś czujecie?bo ja obudziłam się z bólem głowy 🤢 ale to nic da się wytrzymać..Anula88 gratuluję zdrowego syneczka 🤪 ja za niecały miesiąc poznam dopiero płeć...już nie mogę się doczekać:laugh:
monia di a co do twoich powtórek z mdłościami to miałam tak samo ,ale tylko przez jeden tydzień mnie znowu męczyły...chociaż były gorsze...no ale szybko minęły ,więc jedyne co Ci pozostaje to cierpliwość 😉
a tak wogóle to kupę czasu perełka tu do nas nie zaglądała...pewnie jeszcze nie może się nacieszyć mężem po jego powrocie he he:P

trzymajcię się pozdrowienia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to widzę że z tymi mdłościami to jakiś standard w okolicach 14tyg mnie też już dużo lepiej było a tu masz!od wczoraj tak mnie męczą że już nie daję rady. Dziś od rana wymiotuję jak tylko jakiś zapach poczuję no i głowa boli mnie od wczoraj i to coraz bardziej, nawet leżeć się nie da, a na spacer nie chce iść bo jak coś poczuję to będzie pawik na ulicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzuszki 🙂
Co tam u Was dzis slychac??
Perelka niech sie naciezy mezulem 😉
Amarty tez nie bylo dawno, a tez dawno, bardzo dawno nie bylo tu Amisu (chyba dobrze napisalam) no nie?? wiecie ktoras co sie z nimi dzieje??

No z tym mlekiem to niezly pomysl:P eheh niezla mieszanka 🤪 mi tam pomagala tylko kola, taka jeszcze mocno gazowana..pozadnie sobie odbilam i bylo git:p eheh

dziekuje laski za mile slowa jestescie kochane:***


buzaiki 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie wiem ,bo moja dzidzia jest wstydliwa i chowała na usg to co ma między nóżkami 😉 ale mam takie przeczucie,że będzie dziewczynka 🤪 za niecały miesiąc powinnam się dowiedzieć o ile nam maleństwo tym razem pokaże he he 😁
też sobie kiedyś zrobię usg 3d 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzuszki które czuły już ruchy dziecka..
czy jest możliwe, żeby to co sie dzieje po mojej lewej cześci brzucha było tym o czym tak bardzo marze? 😉 dziwne uczucie, bo tak jak by mnie cos laskotało...jak by mi cos po skórze chodziło 🙂w sensie robaczek jakiś 😁 a może mi sie wydaje, bo tak bardzo chciałabym już to dzieciątko poczuć...
jak myślicie, czy to mogło byc to? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sioperka a nie lepiej zrobić teraz to 3d? chyba że jak idziesz do lekarza to nie płacisz za usg i on robi to specjalistyczne to inna sprawa. Ja musze płacić za specjalistyczne wiec 100 czy 150 więcej nie robi takiej różnicy 🙂 a jaka pamiątka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>ani85 napisał:
Agaa nie dawniej jak wczoraj rozmawiałam o tym z Loli 🙂 i żeby było śmieszniej to też tak czujemy jakieś śmieszne łaskotanie...więc może... 🙂

ooo 🙂 nie nadążam czytać tych postów 😁 ale to jest takie raczej bym powiedziała...zewnętrzne łaskotanie 🙂 ale skoro macie podobnie...ale nie! jeszcze sie tak cieszyć nie będe 😁 😁 no dobrze...troszeczke 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ani85 moze i masz rację w poniedziełek idę do lekarza to zapytam go czy może to być 3d ,bo kolejne usg będę miała opiero około 20tc,więc sobie jeszcze poczekam...a i tak chodzę prywatnie ,więc pare groszy więcej nie robi zbytnio różnicy a tak jak piszesz super pamiątka będzie! 🤪

coś mnie dziś pobolewa momentami podbrzusze koło ud z lewej strony... 🤢 trochę mnie to niepokoi...nie wiem już sama czy to jest przez powiększającoą się macicę czy co...dobrze ,że już niedługo do lekarza mam nadzieję,że mnie uspokoi i wszystko jest z maleństwem ok!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...