Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

hallo dziewczyny!
wlasnie wrociłam z kolejnego USG! wszystko jest ok, dzieciatko mierzy JUZ 63mm ( mój byczek!! ) i widziałam jak przejechał sobie rączkami po buzince... 🙂 cos rozkosznego!
I wracajac do naszej rozmowy na czacie - NARESZCIE NIE MIALAM ROBIONEGO USG DOWCIPNEGO :laugh: :laugh: :laugh: hurra ;-))

pozdrawiam mamuśki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ile postów musiałam przeczytać, rozpędziłyście się dziewczyny 🙂
ja od dziecka marzę o synku, tata zmarł jak miałam 6 lat, i chce dać synowi na drugie imię po moim tacie...
mój mężulek sprzyja temu pomysłowi 🙂 ale córcię też będziemy kochać 🙂

a co do ubranek, jeszcze nie wiem co jest w brzuszku, co za płeć oczywiście 🙂 lecz na allegro zakupiłam używane ciuszki, 45szt. wyprawki - ubranek markowych firm, wylicytowałam za 120zł 🙂 wśród nich spodnie, czapeczki, śpioszki, kaftaniki, bluzy..
przejrzyjcie aukcje, nie opłaca się kup teraz, polecam - znajdziecie wyprawki dla dziewczynki, dla chłopca i stan najczęściej bardzo dobry, a o ile taniej 🙂
przyznam, że taniej też chyba niż w ciuchlandach - w Warszawie jak jest świeża dostawa kg ciuszków kosztuje ok.40-50zł, a ja za te 120zł, otrzymałam 4kg paczkę ubranek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to prawie na to samo wyzlo..tyle ze zobacz ile czasu zaoszczedzilas:P eheh nie musialas wybierac przewracac w tych ciuchach:P eheh
A tez widziaalm wlasnie ze sa super wyprawki..tylko trzeba trafic, ale to dopiero jak okaze sie jaka plec to na bank z tego skorzystam 🙂

Co do pomyslu z imionem bardzo fajny pomysl... 🙂

Agaa super ze doczekalas sie normalnego USG..mam nadzieje ze ja tez teraz takie bede miec:P eeheh a nie 'kija" hihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mialam wczoraj usg bonusowe 🙂 i takie i takie. pan doktor z moim mężusiem pooglądali sobie dzidziusia jak ja sobie leżałam na dowcipnym ;/ a ja tylko sobie na nich patrzyłam, tak sięzagadali że o mnie zapomnieli i mi pan dr nie pokazał ale zrobił przez brzuch jeszcze i widzialam, ale obaj orzekli że przez brzuch było gorzej widać i jak to pan dr powiedział , że "oni sobie od dołu dokładniej obejrzeli" a niech sobie patrzą, ja też się jeszcze napatrzę! przez brzuch też było trochę widać 🙂 no a za miesiąc pewnie będzie już tylko przez brzuch (i całe szczęście 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania87 hmm.. :/ skas to znam...miala tak samo tyle ze dzici wtedy juz nie zobaczylam..a moj zachwycony;/ ehhh
Ale to nic w poniedzialek sobie odbije 🙂 i mam nadzieje ze na brzuch bo z tym dowcipnym to jest masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula88 napisał:
no to prawie na to samo wyzlo..tyle ze zobacz ile czasu zaoszczedzilas:P eheh nie musialas wybierac przewracac w tych ciuchach:P eheh
A tez widziaalm wlasnie ze sa super wyprawki..tylko trzeba trafic, ale to dopiero jak okaze sie jaka plec to na bank z tego skorzystam 🙂

Co do pomyslu z imionem bardzo fajny pomysl... 🙂

Agaa super ze doczekalas sie normalnego USG..mam nadzieje ze ja tez teraz takie bede miec:P eeheh a nie 'kija" hihih


hihi trzymam kciuki za niedowcipne USG dla Ciebie ;-D

z wyprawkami z allegro swietny pomysl! na pewno tez skorzystam, wiec być może spotkamy sie przy jakiejś licytacji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał:

hihi trzymam kciuki za niedowcipne USG dla Ciebie ;-D

z wyprawkami z allegro swietny pomysl! na pewno tez skorzystam, wiec być może spotkamy sie przy jakiejś licytacji 😁



dziekowac 😁:*
no no tej zebysmy czasem sie nie licytowaly na wzajem:P ahha jak co to moj m ma nick pocisk6 😁 zapamietaj zebysmy sie nie podbijaly:P ehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka też licytuje na allegro ciuszki jedne już przyszły i są nowe! 🙂
a co do wyprawek też mnie kusi ale mąż każe mi czekać 🙂 aż na 100% będzie wiadomo czy chłopiec czy dziewczynka 🙂 a po 3d wiadomo na bank 🙂
co do imienia ja chce Filipa gdzieś mi się tak podoba 🙂
a nad dziewczynką nie myślałam
po wizycie wszystko ok 🙂
luteina do końca ciąży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Brzuszki 🙂LUTEINA jest to lek na podtrzymanie ciazy tez to biore i tez na inne schorzenia np.bezplodnosc co wyczytalam z ulotki a ja co do ciuszkow narazie dam sobie spokuj zaczne szalec pod koniec ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha 🙂

http://babystrology.com/tickers

http://www.pregnancy-baby.com/tickers.php



fajne odliczanki 🙂)) ale kurde mi nie chca wchodzic tu linki nie wiem czemu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na kolacyjke.....i do lezenia... 🙂 teraz czekaja mnie dwa dni przerobek sukni slubnej szycie bolerka i takie pierdy ehhh..potem przeprowadzka, eh ciezkie dni:P ehehtakze milego weekendu zycze dziewczyny 🙂))
mam nadzieje ze po wizycie u gin bede juz miala net w nowym domku to sie odezwe 🙂)

buziaki 🙂)))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renata1 napisał:
Witam dziewczyny,mam nadzieję ,że zmieszczę się do waszego grona.Pozdrawiam wszystkie mamuśki 😆 😆 😆


Witaj!
w naszym wrzesniowym brzuszku zrobiło sie ostatnio troche tłoczno, ale na pewno znajdzie sie jeszcze dla Ciebie oraz wielu wrześniówek miejsce :-)
napisz jak się czujesz 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny co wy sądzicie o tych wyprawkach z ciuszków używanych co są ma allegro? ponieważ to mój pierwszy bobas nie wiem czy za tak komplecik to dużo czy mało
http://www.allegro.pl/item951033973_bombowy_zestaw_dla_synka_0_3_m_ce_56_62_cm_2.html
http://www.allegro.pl/item947281701_wyprawka_dla_synka_0_3m_nr430.html
pomóżcie jak się orientujecie w cenach, bo na dobrą sprawe są one prawie nowiutkie 🙂

i witam nową wrześnióweczkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>ani85 napisał:
dziewczyny co wy sądzicie o tych wyprawkach z ciuszków używanych co są ma allegro? ponieważ to mój pierwszy bobas nie wiem czy za tak komplecik to dużo czy mało
http://www.allegro.pl/item951033973_bombowy_zestaw_dla_synka_0_3_m_ce_56_62_cm_2.html
http://www.allegro.pl/item947281701_wyprawka_dla_synka_0_3m_nr430.html
pomóżcie jak się orientujecie w cenach, bo na dobrą sprawe są one prawie nowiutkie 🙂

i witam nową wrześnióweczkę


ja myśle, że super sprawa...nie znam sie jeszcze na cenach takich ciuszkow, ale któraś z dziewczyn pisała ze za ponad 100zł wylicytowała 4kg takich ciuchów :-) Wiec jeśli będzie taka możliwość to ja na pewno skorzytam ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czuję się ok nie biorąc pod uwagę mdłości,a przede wszystkim gotując obiadki. Ale myślę ,że to już nie długo przejdzie.Chyba ,że to przyczyna mojego dojrzałego wieku.
(z tego co widzę jestem tu chyba najstarsza)

A co do ciuszków to na pewno się opłaca.Tylko nie za dużo bo maleństwa tak szybko wyrastają,że pózniej szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam BRZUSZKI 🙂
Dawno, dawno mnie tu nie było, bo wyjechałam, ale przez dzisiejszy dzien nadrobiłam zaległości. I to wszystkie 😉

Serdecznie witam nowe brzuszki, troche nas juz tu sie zgromadziło. Fajnie, bedzie wiecej opinii. Gratuluję nowym mamusiom 😆

Widzę, że nie tylko ja mam problem z cerą w ciąży. A miało być lepiej co nie? He he ale co tam i tak kobieta w ciąży jest najpiękniejsza, więc olejcie to, tak jak ja to zrobiłam. Rzadziej w lustro patrzę.

Perełko, co Ciebie tu tak mało? Pewnie leniuchujesz.

Renata1, widzę, że też uwielbiasz gotować hihi 🤪 Ja mam to samo. Na samą myśl gotowania mam mdłości. Ale i tak już mam duzo lepiej.

Cieszę się, że niektóre już znają płeć dzidzi. Ja jeszcze niee 😮 Ale pewnie jeszcze troszkę.

A co się dzieje z Sioperką22, bo widzę, że też jej dawno nie było? Amisu zapracowana, więc oki.
A jak tam dziewczyny ustępują wam trochę już mdłości. Jak się ogólnie czujecie? Pozdrawiam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja niestety ciągle wymiotuje.. zazwyczaj poranne umycie zębów mi pomagało, a tu pobiegłam umyć i zamiast czuć miętę pasty, czułam jakbym mydłem z wodą szorowała zeby.. więcej mi nie trzeba było 😞

byłam w pracy i jakoś dzień minął, ale jutro wybieram się do lekarza, po zwolnienie, nie mam narazie siły skupiać się na czymś innym..

mam wielką nadzieję, że to minie, lecz odkąd mnie mdłości i wymioty złapały, to zamiast maleć, one nasilają się... 🤢
🤢 🤢

co do ciuszków, ja znalazłam takie za 120zł, 4 kg ciuszków, zobaczcie jakie ładne 🙂 trafiłam:
http://www.allegro.pl/item934577805_934577805.html

a mój loogin dianicho, ale teraz już nie wyświetlają się nazwy kupujących..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dianicho współczuję bo wiem co to znaczy ;> dla mnie początek ciązy to był straszny okres ciągłe wymioty tak osłabiły mój organizm, że nie miałam siły na nic na dzień dzisiejszy jest zdecydowanie lepiej chociaż nie ukrywam, że jeszcze zdarzy się, że śliną trochę popluję i źle się poczuję ale jest o niebo lepiej niż było...nie ma reguły na to jak długo to będzie trwało..każdy organizm jest inny i każda z nas inaczej to wszystko znosi bądź dzielna to dopiero poczatek 😉 trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dianicho współczuje tych wymiotów, ja tylko mam mdłości a też czasem mam ich serdecznie dość! oby szybko nam mineło!!
ciuszki super!

iwwwa witaj brzuchaczu z tego samego tc co ja 🤪
🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...