Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

http://www.youtube.com/watch?v=zKIl-v18mgo&NR=1
taki mam dziś nastrój 🤪 😁

Elu jeszcze nie zdawałam testów razem mam wszystko w sobotę, a testów nie ucze sie długo ale jakos idzie (oby 🙂 )

Eluska piękna z Ciebie ciocia 🤪 😘 😘 ja tez już nie pamiętam, moja to już taki kloc 😁 😁

a właśnie co do linku to polecam film taki babski i do płakania ale WSPANIAŁY!! !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/abb37cf852c04668.html][IMG]http://images38.fotosik.pl/581/abb37cf852c04668m.jpg[/IMG][/URL] ooo i jeszcze takie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOLI! weź nie dzieciuj i normalnie się tu odzywaj, a nie na innym forum! co Ty wyprawiasz! tak Ci podobno zalezało na tym forum, na nas i w ogóle, a teraz takie coś! wiem że to przeczytasz także czekam na odzew! wrrr 😠

Elu pięknie, ach moja wyobraźnia podziałała 🙂

Eluśka! ależ Ty masz biust uff ufff 🙂 i maleństwo rzeczywiście...Boziuuuu takie małe 🙂 🙂
znalezione suuuper 😁 no i mam ją, i jest cudna 🙂
tylko kurcze dziwna jest...bo płaczliwa taka niewiadomo czemu...mam nadzieje ze nie jest chora! bo spi juz dosc dlugo kurde mol...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale co się stało ??!

co to mi za kłótnie i obrażanie sie na forum co?!

LOLI!! 🥴

wiecie jak ja ostatnio jestem na forum , że prawie mnie nie ma 😞 bo po prostu nie wyrabiam ze wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Qrka i trudno...Ale przynajmniej będziesz bziumbziała furką z Igą 😜 A ja kurde leń patentowany pobziumziam jak tak dalej pójdzie, ale na brzuchu i nigdzie indziej. Zła jestem na Krystiana. Kurwa pękła Franka butelka i mam tylko malutką i mówię, że muszę iść do sklepu po nową. To miał się wykąpać i z nim siedzieć. To już z godzinę kurwa siedzi na kiblu, a gdzie jeszcze się wykąpie???? Zaraz się wnerwie i wyjdę ot tak...Bo już przegina z tym siedzeniem na kiblu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie zaczełam wypelniac pamietnik synka-pierwszy rok zycia mojego dziecka i jest tam miejsce zeby wkleić zdjecie z usg i wyczaiłam ze mam tylko dwa zdjecia Adasi twarzy a reszta to serce nerki itd troche malo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siedze i nadrabiam, juz mi koncowka zostala. Ech jakie mam zaleglosci.
Loli nie obrazaj sie bo to takie dziecinne jest. Kazdy napisal co uwaza, Ty tez. Myslalam ze tutaj jestesmy szczere i piszemy o wszystkim szczerze. W sumie to zawsze nie dokonca. Bo ja tez staram sie nie narzekac ciagle na cos tylko widziec te dobre strony. A uwierz mi ze mam wieksze problemu od Ciebie-i to powaznie pisze, ale staram sie je rozwiazac i basta. Po co ciagle dolowac tez nimi innych. Ale w druga strone po to tez tu jestesmy wiec wiesz. Tylko ze czasem jest tego juz za duzo. I naprawde czytajac to co napisalyscie uwazam ze nie masz powodu by sie obrazac. Poprostu temat sie notorycznie powtarzal i tyle. A nie dawalas sobie pomoc wiec kiedys musialo do tego dojsc. Wiec teraz nie unos sie duma czy tez nie milcz obrazona i nie doluj sie tylko pisz z nami normalnie i tyle. Bo schowasz glowe w piasek co i tak nic nie da. Glowa do gory i przed siebie. I pamietaj ze inni maja gorzej. Zobacz przeciez ja tez siedze sama calymi dniami w domu, nie mam tu kolezanek, kasy w brud tez nie, nie mam nawet mebli zeby sie rozpakowac i juz trzeci miesiac zaczynamy zyc w workach hehe ale ja sie z tego smieje bo co mam usiasc i plakac? Bez sensu. Po co sie dolowac? To przeciez nic nie da. A dziecko zawsze wyczuje Twoj nastroj. Chcialabys zeby Olenka byla cicha skryta i ponura i zestresowana wiecznie? Bo wyniesie to z domu, przeciez nie bedzie znala innych emocji bo nie dasz jej przykladu. Kazda z nas ma chate na utrzymaniu, faceta-a to wiadomo-brak slow mniej lub gorzej, gary, pranie, sprzatanie itd i kazda ma te obowiazki. Nie tylko Ty kochana. No moze nie kazda ma 20 lat-a niektore by chcialy- ale pamietaj ze to sama sobie scenariusz piszesz. Napisalas rozdzial nastepny ze zostajesz w Uk wiec teraz dopisz dobre zakonczenie do tego rozdzialu. Pamietaj ze zawsze mozesz liczyc w miare mozliwosc na nasza pomoc, tylko czasem daj sobie pomoc. Postanow sobie pewnego dnia ze dzis nie bede sie smucic, dzis bedzie piekny dzien. I co z tego ze masz grzyba? Agaa tez ma i chyba tylko raz o nim czytalam. I jeszcze mi sie tu chwali ze 5 cm ma. A licytuj sie tez. Poprostu chodzi o to ze skoro on juz jest to poprostu jest i tyle. Uparlas sie ze nie znajdziesz mieszkania. Z takim podejsciem nie znajdziesz napewno. Nastawienie-podstawa. Pewnie sobie teraz myslisz"ta ona madra bo ma tu siostry to jej pomoga" moze i owszem, pozycza jak braknie itd ale przeciez musze oddac prawda? A wychodze z zalozenia ze nie pozyczam. No oprocz na dom i samochod. Ale przeciez musze oddac prawda? Loli tak szczerze to my z moim mamy w tej chwili duuuuuzo mniej kasy niz wy z B. Powaznie Ci pisze. I dajemy rade! Bo tak trzeba. Bo przyjechalismy zeby bylo lepiej prawda? Ale poki sie wszystko rozkreci to niestety trzeba bardzo ostroznie dozowac.Podjelas pewne decyzje-rozumiem bo pewie tez bym mojego nie zostawila wiec teraz podejmij nastepne decyzje. Wiec kochana glowa do gory i naprawde nie ma co sie obrazac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...