Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

iwwwa napisał(a):
bobas chyba Ci sie cos w oklaskach zacielo hehe bo od minuty mam ze za 3 sekundy moge 😮
no juz sie odcielo hehe


nos ale mnie wystrachnela 😁 😁 😁
niby tu nikogo nie ma ale klasnac sie nikomu nie da 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mojego to tak musza dziasla swedziec bo wyrzywa sie na wszystkim co ma pod reka. Wlasnie zjada swoja pieluszke hehe

I dziadyga jeden nie chce pic tego angielskiego mleka cholernego. Na poczatku mu dawalam raz dziennie, potem dwa razy a teraz tamtego zostala mi tylko jedna porcja wiec tylko to a on nie i ryk. Mam nadzieje ze ma dzis tylko taki dzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa napisał(a):
No i wyje biedny bo glodny a butli z mlekiem nie chce 😞

baterflaju jak to bylo? Bo wystawie cie za okno i zobaczysz gdzie lepiej? hehe


a wez sprobuj mu robic tak 2 lyzki starego i reszta nowego mleka ja tak robilam jak zmienialam mojemu

złapac grzechotke to zlapie ale z przekladanie to mu to roznie wychadzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie ja mu wczesniej dawalam na zmiane i sie nie krzywil. A starego zostalo mi tylko na jedna porcje w razie w i jej nie zabralam ze soba nawet. Wiec mam tylko nowe. Ale wczesniej nie strajkowal na to nowe mleko wiec nie wiem co mu dzisiaj. Moze jak porzadnie zglodnieje to wyciumka. No chyba ze naprawde nie jest glodny albo go tak dziasla bola ze nie chce jesc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa napisał(a):
No wlasnie ja mu wczesniej dawalam na zmiane i sie nie krzywil. A starego zostalo mi tylko na jedna porcje w razie w i jej nie zabralam ze soba nawet. Wiec mam tylko nowe. Ale wczesniej nie strajkowal na to nowe mleko wiec nie wiem co mu dzisiaj. Moze jak porzadnie zglodnieje to wyciumka. No chyba ze naprawde nie jest glodny albo go tak dziasla bola ze nie chce jesc.


ja wyczytalam ze dziecko sie samo nie zaglodzi wiec jak zglodnieje to napewno zje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.groupon.pl/deals/warszawa?nlp=&CID=PL_CRM_96_0_0_0&utm_source=Deal_general_newsletter&utm_medium=All_Cities&utm_content=Initial_Version&utm_campaign=Varies

chyba sobie zasponsoruje taki wypad 🙂 albo powiem mojemu zeby mi na walentynki prezent zrobil 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...