Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nie uwierzycie co mój młody właśnie zrobił 🤪RACZKNĄŁ SOBIE hehe
Leżał na brzuchu i sie wkurzał że nie umie sie przekręcić spowrotem i podkulił nogi pod siebie i chyc do przodu, ale jestem z niego dimna hehe Tylko patrzec jak mi pojdzie w swiat 🥴
Tak sie wymeczyl ze znow padl. I wytrzymal raptem 1,5 godziny śpioch jeden.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ela, mów co się dzieje, martwimy się o Ciebie 😞 😘

a moja wyje dalej - mam DOŚĆ!! nosz: @$#%^(&^)&*(^&%%$$%#$@@$%$%^$^$&$&###@@@ 😠
niech jej ten ząb w końcu wyjdzie i będzie spokój 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa napisał(a):
qrka to moze posmaruj jej dziaselka albo daj jej cos przeciwbolowego jakis nurofen czy cos, bo sie biedna meczy malutka no i Ty tez


Iww dostała juz panadol a dziasełka smaruje co chwila jak czesto tylko mozna 😞
i zastanawiam sie nad czopkiem, ale nie chce jej tego robic taka mała dupcia i taki czop 😞 czekam do kapania flacha i nynu - mam nadzieje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to nie 😞 żeby za duzo nie bylo, pilnuj o ktorej jej dajesz. Mojemu odrazu praktycznie przechodzi jak mu daje nurofen w syropie, on bardzo go lubi bo ma truskawkowy dobry slodki smak i bardzo szybko dziala. I daje mu najmniejsza dawke i odrazu widac ze przestaje go bolec. Daj jej gryzaka schlodzonego niech pogryzie to tez ulge przynosi. Tylko czytalam ze nie wolno ich mrozic bo dziecko moze sabie usta odmrozic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matka też mnie zdenerwowała 😞
dzwoni do mnie i 'co się stało, co się stało'.

ej ja jakaś śmieszna jestem! wahania humoru jak baba w ciazy! w momencie gdzieś koło 15tej mnie siekło i humor zdechł, potem na dodatek ten macierzyński, a teraz jeszcze mój wspaniały mąż powiedział ze ma doła i idzie pić z bratem. śśśświetnie!
zeżarłam pól dużej czekolady wiśniowej ( fuuuj ) i jest mi niedobrze! zapiłam to półlitrowym kubkiem kakao i jest mi...jeszcze bardziej niedobrze 🙂
do tego Elka mnie wqrza bo pisze 'kurwaaaa' i nie dopisuje o co jej chodzi 😠

która wykopie z mojej dupy tego doła? plis bo sama sobą gardzę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mamacafe.pl/forum/gallery/showimage.php?i=53489&c=46 tak się przypominam 😉
Agus kipiało szczęściem?
haha
poł nocy nie spałam bo mnie tak brzuch bolał i cały dzien ledwo żyje.
To Ty byś nie chciała zobaczyć jak ja się zachowuje jak mam dobry humor 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też kiedyś byłam...i pewnie kiedyś jeszcze będę 🙂
a teraz bardziej realistka. za dużo po dupie ostatnio dostaje, raz w jednego poślada, raz w drugiego 🙂 ale to pewnie jak każda z nas...

Elu, nie....a czemu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my samochodem...Ja, Krystian, Franek...Normalnie...Jechaliśmy i runęło. Szczęście, że jechaliśmy dość szybko. I koło zdążyło się wyrwać. Chuknęło ostro. całe auto się zatrzęsło. Fotelik prawie wypadł. Krystian wysiadł i poszedł zobaczyć co to...Otworzył drzwi i mówi do mnie choć szybko zobacz to. Ja wyszłam patrze a tam kurde dziura o średnicy metra i kilka metrów w dół...Krystian mówi , że 5 co najmniej.... A potem wydzwaniałam po spółdzielni żeby jak najszybciej ktoś przyjechał to oznakować żeby nieszczęście się nie stało bo tam się bawią dzieci 🤔 Krystian po sąsiadach chodził żeby ostrzec bo to ciemno i tego nawet widać nie było...Cały brzuch mnie boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...