Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eeeeeeeeee to jak to nie ma was? a ja sobie wlasnie na tym waszym kurniku konto zalozylam i czekam na grzędzie :P myslalam ze sie zgadujecie na granie, no ale moze zalapie sie innym razem.
wszystkim trzymającym za mnie kciuki składam serdeczne podziękowania, jeszcze sobie troche potrzymacie 😁 a jak sie obronie to sie upije ooooooo ktora bedzie ze mna chetna? no dobra jeszcze za wcześnie o tym gadac, ale sie wroci do tematu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde chwile mnie nie bylo a tu 15 stron wariatki ! 🤪
Anka no pewnie ze trzymamy kciuki, ja na Twoim miejscu to juz bym pic zaczela to i lepiej bedzie sie pisalo hehe
A te znowu o cyckach biadolily, ja sie nie wypowiadamn o moich flaczkach 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moje cyce kiedys takie jedrne byly a teraz to bimbalki, musze kupic jakis dobry stanik zeby to jakos wygladalo, poupychac te skore gdzies 😁 a jak jeszcze jedno dziecko wykarmie to chyba bede mogla sobie cycki zarzucic na plecy :P ale pomyslcie jakby to lżej było 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe cycki na plecach, to prawie jak z plecaczkami dwoma chodzic hehe
kurde tak mnie kaszel meczy ze nie wyrabiam, zaraz płuca wypluje, boje sie isc polozyc spac bo znow mlodego obudze. Dzis w nocy koncert dawalam i mi sie oni dwaj non stop budzili.

Ech ide trudno bo mi sie oko klei nie wiedziec czemu tylko lewe.
Zreszta z kim mam pisac jak wszystkie polzałyście w pioruny.
Dobranoc cycusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia



Ufffffffffff znalazlam cycorki


Ania8888 napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ef66a7fe17a8ff52.html][IMG]http://images38.fotosik.pl/603/ef66a7fe17a8ff52m.jpg[/IMG][/URL]

hahaha 😁


uchh..
ooh...
🤪 🤪 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Dziekujemy wszystkim za super komentarzyki.

Agaa hmm nie wiem jak to tak mi te fotki wychodza powiem ci ze ja strasznie lubi jak ktos mi robi zdjecia i kocham chyba robic fotki jak mi wyjda jakies ciekawe bardzo sie z tego cieze a najlepiej jak najdzie mnie jakas wena ufff moj to juz patrzec nie moze bo Ola ma juz miliardy zdjec. I jak nigdy nie mialam zadnych zainteresowan to chyba wiem jaka pasja we mnie drzemie i co bym chciala robic. Bardzo chciala bym jakos pujsc w tym kierunku no ale jak? ? Mojego to tak mecze o lustrzanke no ale ehhh nie stac nas jak narazie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...