Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli ech, zrobie kiedy indziej...z samego rańca, bo nie jest taki duży, jak leżę to nawet płaski 😜

nie wiem, bo naewt do tego CCC nie weszłam! wiem, że musze kupić a omijam sklep jak by parzył. dziwna jestem i głupia! bo chyba nic by się nie stało jak bym na miesiąc jedną rzecz sobie kupiła!!!!! nosz fuck!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak, bo jej wypomniałaś jej wybredność 🙂
żart, ej 🙂
😘
ściągnęłam Ewie filca! pierdole, to i tak nic nie da, jak będzie musiała nosić to ten dzień nic nie zmieni... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi o to że trafiłaś w sedno hyh 🙂 i to było śmieszne!
ej moja znowu po marchewce...pół małego kawałka! zrobiła kupę jak baran, rudą!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę też za jakiś kompocik się wziąć.
ona ma tak tylko po marchewce...po wszystkim innym jest elegancko.
no...jeszcze po kaszce też nie robi fajnych kup 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie nadazam za wami.
Nie moge sie napatrzec na Ewusie 🙂 Chyba Ci ja kiedys ukrade i bede miala dwa skarby 🙂
Mlody spi a ja kawuske popijam. Musze sie wziazc za prace bo wczoraj nic nie zrobilam, nic a nic.
A co do zakupow to ja mam indentycznie jak Wy. Jak musze sobie cos kupic to jest koszmar. Nic wtedy nie pasuje. A moj zawsze narzekal ze ze mna na zakupy nie jedzie bo i tak nic sobie nie kupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasne 🙂 W większości sklepów są. W tesco, intermarche, piotrze i pawle...suszona śliwka kalifornijska. I ja potem ten kompot daje do blendera. nie słodzę...staram się słodkie jabłka kupić i śliwki troche dają słodkości. I ma taki mus 🙂A robię tak troszkę...jedno małe jabłko, woda itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej jak to jest...niektóre chopy to narzekają że ich baby tyle sobie kupują, że tak pieniądze wydaja, a my co??

Iwwwa pomijam fakt że nic by też nie leżało dobrze, ejstem wysoka i do tego nie najszczuplejsza, więc mam problem lekki.
ale może to się zmieni kiedyś. chociaż...? kończy mi się macierzyński i co? bez własnych pieniędzy? jak to...zresztą, wcześniej też nie czułam że to moja kasa jest...

Iw stuknij się ze mną...kawą 🙂 też sobie właśnie zrobiłam 🙂 cin cin 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...