Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
A gdzie te pindy zwiały? Mam ochotę......Na piwko 😜


eee to wieczorem....
ja jestem sama... piwko winko wodka w lodowce.... chipsy... lozko puste....
wpadajcie i robimy pidzama party 😁 😁 😁 hihi

ale dzis pijemy wieczorem i kalambury???????? czytacie to ?? eee helooll ewery lone???



aa chcialam sie pytac czy nasza ELITKA o nas zapomniala?? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech ten mój mały tak sie dzis meczy ze koszmar jakis. Co probuje zasnac to sie za chwilke budzi z placzem bo nos zatkany a dydus musi byc wiec czym ma oddychac. Jak widzi ze ide do niego z aspiratorem z woda morska to jak go tylko zobaczy to odrazu krzyk jeden wielki.
Strasznie mi go szkoda, biedny sie meczy. Teraz niby sie polozyl zasnac ale pewnie zaraz znowu krzyk.
Takze dzis nici z mojej zaplanowanej pracy.

Anulka trzymam kciuki!!!

Dosik a co to za wiadomość bo nie wiem o co chodzi? Nie doczytalam chyba.

Ktoras wczesniej pisala ze małe miało katar ale nie czytałam chyba dokładnie co tam robiłyście wtedy. To kto tam miał, niech napisze. Bo juz nie wiem co mu robic zeby sie nie meczyl bidulek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no i te o pipie dwie strony gadały 😜

hmm jak mój będzie dzisiaj tak długo pracował to ja się pisze na kalambury, a pić będę jutro 🙂

moja nie miała kataru...ma tylko kozic cały nos! a te wyciągam patyczkiem do uszu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja miała katar, i też oddychąc nie mogła.
aspirator i sól fizjologiczna, niby lekarka cos tam nam zapisała ale zanim kupiłam to jej przeszło.
U nas katar trwał pawie 3 tyg... 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w sumie jak on nie spi to lezy caly czas na brzuszku i one same wylatuja-gile 😮
A nie odciagam bo on odrazu w ryk bo ja gruszka, nawet kozuchy nie daje sobie gruszka wyciagnac tylko zawsze rog pieluszki wkladam i wtedy nie ma krzyku. Jakis uczulony jest na ten nos swoj.
Oki to bede psikac jak najwiecej-o ile mi da. I gdzies chyba mialam masc majerankowa. Ciekawe czy ja wzielam ze soba... 🤔

Ale widzialam ze sie umawialyscie na piwko i kurnik. Ech wypic to mi sie nie chce bo wlasnie skonczylam zrzerac opakowanie aspiryny-i oczywiscie guzik pomoglo, ale na grzedzie bym sobie posiedziala. tylko mam limit kurde i nie da rady bo zezre mi transferu multum i dupa 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Franek szaleje, w pizdu strzykawki do odmierzenia leku nie mogę znaleźć a moja matka się na bank najebała bo już wypisuje czy po nią krystian może przyjechać! Co ona kurwa nie widzi która godzina, i że on o 5 do pracy wstaje?! Jeszcze tego mi trzeba wysłuchiwania jej bełkotu 🤢 Fuck!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no ale jak? gdzie przyjechać? może coś się dzieje Elu.... 🤢?

wykąpałam się tak mega porządnie! wymoczyłam 45 min z Housem w wannie 🙂 było bosko!
teraz nudy bo mój jeszcze pracuje 😞 no ale będzie kasa będzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to co zwykle Aga...Najebała się sama, albo mieli znów jakiś zajebistych gości, pokłóciła się z ojcem, bratem, albo z obydwoma ....Jak to pijackie burdy...I jak zwykle jedno z dwóch wyjść...Albo ucieka, albo próbuje się zabić. Napisała mi, że jak nie to trudno i że ona dziś musi stamtąd uciec bo nie może tam zostać. Ja z nią kurwa nie piłam! Więc niech ją ratują jej przyjaciele! I co ja mam teraz zrobić? Zadzwonić>? Słuchać bełkotu alkoholiczki czy olać własną matkę? Kurwa jak ja nienawidzę alkoholu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W pizdu nie znalazłam i chuj wie gdzie jest...Dałam mu na łyżeczce tylko trochę 😞 Przecież ja nawet nie powiem o tym Krystianowi bo szału dostanie. A jak zadzwonie to i tak się skapnie on co się dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga no problem w tym, że ona nie zawsze tylko ,,gada,, Raz się już chlasnęła po żyłach. Ale już nawet to mnie nie rusza. Wiecie co mnie tylko na maxa wkurwia? Że moja siostra patrzy na tych popierdoleńców! Idę po piwo i odsapnąć bo już mam łzy z nerwów w oczach a nie chce pytań CO SIĘ STAŁO? Ja poza nie będę dopóki oni żyją...Niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mecz, piwo, orzeszki i Fran, któremu się spać nie chce...I jedna myśl. Moje dziecko nie będzie miało takiej matki jak ja. Może będzie miał matkę pokręconą, ale na pewno nie taka ,która będzie go obarczała swoimi problemami, które mam dzięki sobie i swoim wyborom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela... kurde... ale sytulacja.. hm... ☺️
Mysle ze blefuje...gada tak bo jest pijana.. 😞
ach co alko robi z ludzimi 😞



Bylam ogladalam.. szlu ni ma... wszytsko do remontu ogolnie 🤨 kuchnia ktora zostaje mi sie za huja nie podoba.... 🤨
Ogolnie wlasnie o takim rozstawie myslalm, bo w bloku i taki metrarz.. ale nie myslalm ze kibel moze byc w takim miejscu.. hmm... 🤨
Nie no ogolnie fajne...
Ale... ono cos ma.. ze jak sie je kupuje to z hipoteka.... I nie wiem kurwa o co chodzi bo ten koles zapotal w huj...
Ze oni kupowali od kogos co kupili to na kredyt pod hipoteke...
i oni musieli to przejac dalej i zaplacic...
a teraz my... jak bysmy sie zdecydoali...

i boje sie zebysmy sie kurwa w cos nie wkopali... on gadal ze z kredytu to sie splaca ze to niby wliczone w mieszkanie, tak zrozumialam..

Ehh ale .... weszlam to w przedpokoju wsciekly zielony.. wogle mieszkanie w sytu PRL.... 😮 koszmar!! no remont kapitalny!!
Ale no bylam tam i czulam sie normalnie ZLE!! DZIWNIE... nieraz sie ma takie przeczucie.. wchodzi sie do mieszkania czy pomieszczenia i sie czujesz przytloczona ztlamszona... dziwnie...

A jak mi poiwedzial ze 1 wlasciciele sprzedawali bo sie rozwodzili... potem ze oni sprzedaja bo sie rozwodza... to calkiem...

i kurwa nie wiem! bo chccemy sie stad wyprowadzic i no ulkad jest dobry mieszkania, pod nosem sklep, przedszloe za ulica... hmm.... kuuzwaaaaaaaaaaaaaaa 😮
Moze ten "wystruj" tak na mnie podzialal... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu szczerze? Skoro masz takie odczucia już teraz to ja bym nie brała. Będziecie to spłacać jeszcze wieeele lat. Znajdziesz właściwe mieszkanie to poczujesz, że to to. Wkopiecie się na całe życie. Warto zaczekać na mieszkanie w którym od razu będziesz chciała zostać.
Łoooooooooooooooooo sikam 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Mamy czata na brzuchu 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...