Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hehe kroliki. Moja siostra mnie wlasnie namawia zebym barana kupila na zupki młodemu bo jej lekarz pediatra powiedzial ze najzdrowsze dla niemowlakow ale ja sie jakos opieram bo baran smierdzi 😞 ale bede musiala sprobowac bo jesli to baran tak dziala to chce miec tak zdolne dziecko jakie ma moja siostra 🙂

No z Kubusiem o niebo lepiej. Juz od wczoraj normalnie spi tak jak spal i sie uspokoil. Wlasnie niedawno wrocilismy ze spacerku, pochlipał troszke zupki i poszedl spac a ja cala zadowolona i zamiast wziazc sie do pracy to na brzuchu siedze, hehe prawie sama 😞

a no to super ta paczka z hippa 🙂 szkoda ze tu one nie dzialaja 😞
jak bede w Pl to pewnie cos tez mam jakies bony czy kupony to jak nie skorzystam to Ci przesle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

heya 🙂

Iwwa współczuję samochodu - wiem jak to jest my mamy fiestę i sypie sie jak kawał złomu 😞

OMG!!!! ale kupa poszła w tym momencie szkoda ze przez neta nie czuć 😁 🤢 🤢 🤢
ja to mam szczęście 😉 idę przebierać zanim rozjeździ wszystko po pampersie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd ja to znam, zawsze jak zaczynam z Wami pisać to mała wali kupę 😁

Iwa no co Ty, jak będziesz miała możliwośc to sobie idz do rossmana 🙂 bo mi będziesz przysyłać, Kubkowi kup 🙂 królika koniecznie 😜

ha no właśnie...jak Ty sobie wyobrażasz gotować dla niego np.cielęcinkę? albo tego barana właśnie? bo ja nie ma bata, nie skosztuje tego 🙂 chyba moje dziecko będzie jadło tylko kurczaki i ryby...hyh 🙂 a cielęcinką też jakiś słoiczek dostałam..ale nie jestem do niego przekonana... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej...mam zmartwienie.
10 dni temu zapłaciłam facetowi z allegro za ciuchy.przesylka niby ekonomiczna. nawet jak wyslal ja we wtorek w tymtym tyg to już dawno powinna być.
teraz facet nie odbiera telefonów...
no masakra. jak ja nie lubie allegro, a mimo to zamawiam, uhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak wybralam sie na speacer bo juz miałam dosyc piskow mojego łobuza mam nadzieje ze sie bardziej nie rozchoruje 😞
zjadl marchewke z ryzem ze słoika i poszedł spac od przyszlego tygodnia zaczynam sama mu gotowac 🙂 taki mam plan
wczoraj dalam mu pierwszy raz kasze mleczno ryzowa tak mu spakowala ze lyzeczke mi z reki wyrywal zeby szybciej mu dawala 😁
aga super ze sobie butki kupilas pokazuj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
ej...mam zmartwienie.
10 dni temu zapłaciłam facetowi z allegro za ciuchy.przesylka niby ekonomiczna. nawet jak wyslal ja we wtorek w tymtym tyg to już dawno powinna być.
teraz facet nie odbiera telefonów...
no masakra. jak ja nie lubie allegro, a mimo to zamawiam, uhh


no 10 dni to juz powinno dojsc 🥴 napisz do niego maila a jak to nie podziala to zloz na niego skarge do allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jacieeeee ale była obsrana 😮 🤢 😁
ale zasnęła jak aniołek 🙂

Iwwa kup i gotuj jak masz możliwość barana zwłaszcza bo też słyszałam że bardzo zdrowy 🙂
u nas chyba się na słoiczkach skończy bo gdzie ja dostane barana albo królika?? a tak wszystko jest w słoiczkach - Aga jak masz z cielęcinką to nawet się nie zastanawiaj, to najdelikatniejsze mięsko jakie może być 🙂 Ty nie musisz smakować 😉 😜
Iga ostatnio tez zasmakowała w mięsie trzasnęła cały słoiczek i aż się trzęsła przy jedzeniu tak bardzo chciała kolejną łyżeczkę a było to kurczak z jarzynowym puree z Gerbera no mówię Wam jak dzikus :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej seri omam pokazać? musiałabym gacie ubrać 😁 to jutro jak będę wychodzić i nie zapomne to strzele...albo może znajde w necie. czekej 😁

qrka kurczach chyba delikatniejszy od cielęcinki no nie? hmm no niby nie musze smakować ale jakoś tak się przywyczaiłam że przed podaniem jej zawsze dotykam ustami czy nei za ciepłe...narazie raz jadła kurczaka, nie będę jej futrować 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobas napisał(a):
Agaa napisał(a):
ej...mam zmartwienie.
10 dni temu zapłaciłam facetowi z allegro za ciuchy.przesylka niby ekonomiczna. nawet jak wyslal ja we wtorek w tymtym tyg to już dawno powinna być.
teraz facet nie odbiera telefonów...
no masakra. jak ja nie lubie allegro, a mimo to zamawiam, uhh


no 10 dni to juz powinno dojsc 🥴 napisz do niego maila a jak to nie podziala to zloz na niego skarge do allegro.


dodzwoniłam się tam i niby 10go została wysłana zwykłą paczką...więc może jutro będzie. nie wiem ile idzie taka ekonomiczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
bobas napisał(a):
Agaa napisał(a):
ej...mam zmartwienie.
10 dni temu zapłaciłam facetowi z allegro za ciuchy.przesylka niby ekonomiczna. nawet jak wyslal ja we wtorek w tymtym tyg to już dawno powinna być.
teraz facet nie odbiera telefonów...
no masakra. jak ja nie lubie allegro, a mimo to zamawiam, uhh


no 10 dni to juz powinno dojsc 🥴 napisz do niego maila a jak to nie podziala to zloz na niego skarge do allegro.


dodzwoniłam się tam i niby 10go została wysłana zwykłą paczką...więc może jutro będzie. nie wiem ile idzie taka ekonomiczna.

ekonomiczna to tak do tygodnia dochodzi wiec jest jeszcze nadzieje ze przyjda.
a te ciuszki to dla ciebie czy małej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
oooo znalazłam 😁
http://www.deichmann.pl/site/pl/catalog.php?brand=22&category=0060157100000549&product=978459
i przecenione na 49zł 🙂


fajne ja tez takie lubie na plasko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
tez dla mnie 🙂 za 6 ciuchów 51zł z przesyłką 🙂
tylko co by dobre były...


ja jakos nie moge sie przekonac zeby kupic sobie cos przez internet do ubrania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu nie widziałaś kac vegas??????????????????????????? 😁 😁 😁 😁D 😁 😁
nr 1 komedia 🙂 nie znam lepszej! załóżcie sobie pieluchy od Adasia bo będziecie sikać ze śmiechu 😁 5 razy widziałam 😁

z czego ściągasz że tak szybko??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 173 cm...Mich 175 więc głupio bym wyglądała na szpilkach czy wyższych. musze takie nosić z czego się ciesze, bo nie wyobrażam sobie latać na szpilkach 🙂 aczkolwiek są ladniejsze...
sszukam jeszcze takich co mi się spodobały i też 50% przecena...i kurde rozmiaru nie było ale poweidziała że by sprowadziła!

ech a ja buty śłubne nawet przez allegro kupiłam, także mam jakies tam zaufanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
Asiu nie widziałaś kac vegas??????????????????????????? 😁 😁 😁 😁D 😁 😁
nr 1 komedia 🙂 nie znam lepszej! załóżcie sobie pieluchy od Adasia bo będziecie sikać ze śmiechu 😁 5 razy widziałam 😁

z czego ściągasz że tak szybko??


no wlasnie nie widzialam a jeszcze jakis masz ulubiony film
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę....
K-pax widziałaś? specyficzny, fajny i tak troche daje do myślenia 🙂

nie umiem znaleźć tych butów, ale to chyba te były
http://www.deichmann.pl/site/pl/catalog.php?brand=2&category=0060157100000549&product=944750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
myślę....
K-pax widziałaś? specyficzny, fajny i tak troche daje do myślenia 🙂

nie umiem znaleźć tych butów, ale to chyba te były
http://www.deichmann.pl/site/pl/catalog.php?brand=2&category=0060157100000549&product=944750


chyba nie widziałam
a buty fajne ale tamte mi sie bardziej podobaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...