Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aga sliczny szaliczek 🙂ja poprosze w kolorze niebieskim 😜
Loli ja zaczelam dawac bo myslalam ze pomoze na to wychodzenie zebow zeby sie mogl podrapac chrupka i jakos mu to idzie a ile balaganu przy tym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek 🙂
uf nadrobilam, nie ma to jak od rana 15 stron nabazgrolic co nie?
Widze ze dalej kamerki temat nr jeden u kwietniowek. Heh brak slow, nawet nie chce mi sie ich komentowac.

Anulka jak Marcelek?

Agaa ja tez kiedys na drutach robilam i strasznie to lubilam. Aj ile ja sobie swetrow nadziergaam. Ja jak juz mi sie jakis znudzil to pruam go i robiam np przeplatany z innym kolorem albo np warkocz wstawialam wzorek. E robio sie robio. Ciekawe czy bym teraz pamietala to wszystko. Kiedys tez na szydeku jechaam ale tego to napewqno nie pamietam.

Dosik daj znac jak wrocisz od lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli juz tam gdzies kiedys wczesniej pisalam ze to normalne u niemowlakow. Ze one zaczynaja teraz taki okres i tez poznaja swoje cialo. Poczytajcie sobie na necie. Ewentualnie moze swedziec albo wysypka, ale jak nie ma to nie. Pamietam ze mialam o tym na psychologii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
Loli juz tam gdzies kiedys wczesniej pisalam ze to normalne u niemowlakow. Ze one zaczynaja teraz taki okres i tez poznaja swoje cialo. Poczytajcie sobie na necie. Ewentualnie moze swedziec albo wysypka, ale jak nie ma to nie. Pamietam ze mialam o tym na psychologii.


dziekowaC !c:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, Zuziaku, nie wiem jak jest z tym głosowaniem, ale zauważyłam że czasami jak wejdę w ten link który podałaś, samo się głosuje (pisze mi że dziękujemy i zapraszamy jutro) a czasami samo nie zagłosuje i trzeba jawnie wcisnąć przycisk Zagłosuj na to zdjęcie. Może nie wszyscy na to zwracają uwagę i dlatego masz mniej głosów? A ta różowa dziewczynka to idzie przebojem na trzecie, już jej bardzo mało brakuje, tam musiała być jakaś niezła mobilizacja że tak prze do przodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann napisał(a):
A, Zuziaku, nie wiem jak jest z tym głosowaniem, ale zauważyłam że czasami jak wejdę w ten link który podałaś, samo się głosuje (pisze mi że dziękujemy i zapraszamy jutro) a czasami samo nie zagłosuje i trzeba jawnie wcisnąć przycisk Zagłosuj na to zdjęcie. Może nie wszyscy na to zwracają uwagę i dlatego masz mniej głosów? A ta różowa dziewczynka to idzie przebojem na trzecie, już jej bardzo mało brakuje, tam musiała być jakaś niezła mobilizacja że tak prze do przodu...


Jejciu jakie to bobas ma zdjecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
No wlasnie Loli kurde spotkac sie nie mozemy hehe
Teraz podoga do dupy ciagle pada.
A co myslisz? Wpadasz do mnie?


Kurde no wlasnie wiem ze ta pogoda beznadziejna no ale wiesz, jak bysmy sie jakos natknely na ladna pogode to mozna by bylo spotkanie na dniach jakos zalatwic ? co o tym myslisz? hmm ja do ciebie ? kurde sama? taki kawal drogi ? nachwile ? przerabane wolala bym sie spotkac w tym centrum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Loli wygodniachu hehe a ja to mam blisko?
Teraz mi ten wyjazd tez troche kasy pochonal wiec wiesz... A bilety jednak kosztuja.
Ale spotkac sie musimy, nie ma bata.
Jak by ladna pogoda byla to my i tak chcemy do Londynu pojechac pozwiedzac itd bo nie bylismy. Tylko wiesz teraz z pogoda nie trafisz. A z nia na dzien tak sie wybrac to ciezko bo to z malym cala wyprawa jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwwwa no ale wiesz tak to sie spotkamy jakos w polowie drogi a tak to ja bym musiala do ciebie jechac pewnie z 2,5H sama z Ola 😁
No wiem wiem rozumie, ale strasznie mnie wlasnie zastanawia dlaczego takie drogie bilety masz do londynu ?
Ahaa, no to szkoda ze z dnia na dzien by sie nie dalo 😉 ale coz bede czekala az wkoncu sie wybierzesz na zwiedzanie londynu 😉

Bierzesz wozek ? do pl ? masz nosidelko ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No bo wiesz ja taki wyjazd to musze zaplanowac sobie. Bo ja to ze spontanicznych nie jestem. A do Londynu mam 1,5 godziny pociagiem a potem jeszcze metrm gdzies. A siostra bedzie jechala wiec tak z dnia na dzien nie bardzo. Bo ona tez z kolezanka musi sie umowic.

Wozek biore i fotelik samochodowy tez musze wziac. Bo tam pozyczamy samochod wiec musze go jakos wozic.
A nosidelko mam od siostry ale nie biore. Tam zima jak 150 wiec i tak nie bede go tak nosic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana tylko bierz pod uwage ze jestes sama !
I musisz ogarnac to wszystko.

Ja do pl juz nigdy sie nie wybiore bez nosidelka nie wiem jak ty ale takie jest moje zdanie.
Bo jak oddasz wozek i nosidelko to bedziesz go musiala wszedzie nosic na rekach, a ja pamietam ile Ola wazyla masakra ! ja juz ryczalam bo nie dosc ze jedna torba byla zawieszona na mnie to jeszcze Ola ze wszystkimi akcesoriami a wozek dostaniesz dopiero przy torbach a wiec, zastanow sie ! ile bedziesz miala drogi , bo u mnie to byla masakra klekalam juz czasem na ziemi bo jej uniesc nie moglam !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...