Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

buuterfly napisał(a):
O jacie...Jak do ściany 😁 NIE DA SIĘ JUŻ BARDZIEJ ODJĄĆ IWONIE OKLASKÓW.!!!! Tylko wszechmocny admin da radę 😁


jak grochem o ściane 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech a ja myślałam przez ostatnie dwa dni że moja ma katar bo rano pełno szpików, jak dawałam ją na brzuszek to aż jej ściekało...ale lekarka nic nie powiedziała.

pytałam o to czy można zmieniać ze skojarzonych spowrotem na bezpłatne, powiedziała że absolutnie nie, bo dziecko się już przyzwyczaja do tych skojarzonych i taka zmiana może powodować gorączki, stany zapalne i takie tam brzydkie rzeczy. takż eniech ta moja mądra koleżanka...się zamknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam ochotę na kisiel...Ale niestety nie zrobię. Myślałam, że zostały jeszcze u rodziców moje przetwory owocowe co latem robiłam ale zjedli. A taką mam chęć na kisiel z kompotu z truskawek. W ogóle przez Loli mam chęć na jakieś owoce. Chyba Krystiana pogonię po jakieś...Mogło by już być owocowe lato...Pamiętacie? Arbuzy, truskawki, czereśnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwwwa napisał(a):
No ale spokojnie wam nie bede dawala ujemnych hehe tylko dodatnie.
Sciany maja uszy hehe - a tak mi sie przypomnialo skoro o scianie mowa 🙂


a propos ściany to....
"głową muru nie przebijesz"
😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe nie wiem co moze byc jeszcze o scianie? eee 😮

kisiel? ja bym budyn zjadla. A w lodowce mam tylko pingwina i od dwoch dni gotuje zupy-czego moj nie lubi bo nie mam co na obiad zrobic i czekam az on sie do sklepu wybierze bo ja sie z malym i jego katarem nie rusze. Ale prosic sie nie bede. Jak dzis nie pojedzie na zakupy to jutro na obiad dostanie zupe tylko z wody i kromke chleba bo nic wiecej nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwwa nie wiem czy to był katar....objawy takie jak napisałam. nigdy nic więcej nie miała.
po zbadaniu normalnie ją zaszczepiła.

aaaa i pytałam o tą wit D, to powiedziała że nawet do 2 roku życia, z tym że teraz to do końca kwietnia dawać, bo jak potem będzie ładne lato to nie trzeba 🙂 albo co drugi dzień, ael to się zobaczy....nieźle 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budyń? może pistacjowy? 😁

ooo działeczka to dobra rzecz! my mamy tylko drzewo śliwkowe, krzaczek porzeczki i małe drzewko wiśni...ale Mich miał kiedyś ogródek taki wiecie POD 😁 i było bosko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...