Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Loli napisał(a):
jA CHCE TO : 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 PRZECOERZ TAKIE ZAJEBISTE CIUCHY ZE SZOK ELA NIE SZKODA CI ICH NAPRAWDe?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f12f45a0b663d24.html


spaduwaaaaaaaaaaaa...... 😁 ja chce! 😁


spadaj bylam pierwsza !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
Ja bym tego nie kupowala, jestem troche przeciwna takim bajerom bo mi sie to z chodzikami kojarzy.
Loli to powiedz mu kurde ze Ty z nim seksu nie uprawialas tylko sie z nim kochalas a jak chce seksu to niech idzie na dziwki~!


a co ze niby chodziki zle ? nie rozumiem ? o co chodzi z tymi chodzikami ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
Loli napisał(a):
jA CHCE TO : 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 PRZECOERZ TAKIE ZAJEBISTE CIUCHY ZE SZOK ELA NIE SZKODA CI ICH NAPRAWDe?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f12f45a0b663d24.html


spaduwaaaaaaaaaaaa...... 😁 ja chce! 😁


spadaj bylam pierwsza !



bo ja palmtopie pisze i takie male literki sa.... 🤢 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
A koszuli bym nie sprzedawala... piekna jest.. pasek do tego jakis albo zwerzyc...

a te sukienki nie wiem kurcze.... ale razem to chcesz czy osobno?


Anulka ja nie wiem czemu Ela to chce sprzedac ? przecierz z tego mozna by bylo zrobic piekne zeczy ! dokladnie leginsy, pasek , jakis bucik i ufff...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
iwwwa napisał(a):
Ja bym tego nie kupowala, jestem troche przeciwna takim bajerom bo mi sie to z chodzikami kojarzy.
Loli to powiedz mu kurde ze Ty z nim seksu nie uprawialas tylko sie z nim kochalas a jak chce seksu to niech idzie na dziwki~!


a co ze niby chodziki zle ? nie rozumiem ? o co chodzi z tymi chodzikami ?


IWka no troche tak... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania8888 napisał(a):
Loli napisał(a):
Ania8888 napisał(a):
Loli napisał(a):
jA CHCE TO : 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 PRZECOERZ TAKIE ZAJEBISTE CIUCHY ZE SZOK ELA NIE SZKODA CI ICH NAPRAWDe?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f12f45a0b663d24.html


spaduwaaaaaaaaaaaa...... 😁 ja chce! 😁


spadaj bylam pierwsza !



bo ja palmtopie pisze i takie male literki sa.... 🤢 😞



hehe Anulka a jaki rozmiar nosisz? to sie okaze ! na ktora bedzie pasowala.... ale pewnie ci odpuszcze bo ty masz cyca to masz co pokazac a na mnie bedzie to wisiadlo bez sesownie i malo sexi bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kTa co wam się tak podoba to raz miałam na sobie. Kupiłam w Orsay niedawno za 19,90. Ale za ciasna...XS 😜
A reszta...Sukienki juz za duże....Tunika ta w takie romby też. A koszula mi się nie widzi bo wszyscy się śmieją, że za chuda do niej jestem i za blada 😠 A kupiłam ją za 59zł ani razu nie miałam na sobie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
kTa co wam się tak podoba to raz miałam na sobie. Kupiłam w Orsay niedawno za 19,90. Ale za ciasna...XS 😜
A reszta...Sukienki juz za duże....Tunika ta w takie romby też. A koszula mi się nie widzi bo wszyscy się śmieją, że za chuda do niej jestem i za blada 😠 A kupiłam ją za 59zł ani razu nie miałam na sobie 🤪


mmmmmmmmmmmmmmm to za mala 😞 😞 😞 😞
LOli.. wygralas 😜
BArdzo ladna jest!!!!!!!! nie sluchaj innych zajebista jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
kTa co wam się tak podoba to raz miałam na sobie. Kupiłam w Orsay niedawno za 19,90. Ale za ciasna...XS 😜
A reszta...Sukienki juz za duże....Tunika ta w takie romby też. A koszula mi się nie widzi bo wszyscy się śmieją, że za chuda do niej jestem i za blada 😠 A kupiłam ją za 59zł ani razu nie miałam na sobie 🤪


Elu ! jak bys troche koloru jakiegos dodala zeby ozywic ta koszule ! to by bosko wygladala przecierz jakies kolorowe dodatki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
No bo dzieci wychowane na chodzikach zupelnie inaczej chodza. Tak podskakuja jakby i nie chodza od piet. A to bardzo niedobrze bo to ma tez wplyw na kregoslup



no wlasnie.. i nogi do srodkia....
Jak M skacze to czasem tak kladzie stopki dziwne.. ale ogolnie to kladzie cale stopki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwwwa napisał(a):
No bo dzieci wychowane na chodzikach zupelnie inaczej chodza. Tak podskakuja jakby i nie chodza od piet. A to bardzo niedobrze bo to ma tez wplyw na kregoslup


pierwszy raz slysze cos takiego.... u mnie w rodzinie wszystkie dzieciaczki na chodzikach sa wychowane i nic nikomu sie nie dzialo 😉 i chodza tez normalnie 😉
ALe wiadomo kochana , kazdy ma swoje zdanie na ten temat...

Anulki Marcelini tez ma tego bouncera... 😉 tylko ze troszke innego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli napisał(a):
iwwwa napisał(a):
No bo dzieci wychowane na chodzikach zupelnie inaczej chodza. Tak podskakuja jakby i nie chodza od piet. A to bardzo niedobrze bo to ma tez wplyw na kregoslup


pierwszy raz slysze cos takiego.... u mnie w rodzinie wszystkie dzieciaczki na chodzikach sa wychowane i nic nikomu sie nie dzialo 😉 i chodza tez normalnie 😉
ALe wiadomo kochana , kazdy ma swoje zdanie na ten temat...

Anulki Marcelini tez ma tego bouncera... 😉 tylko ze troszke innego 🙂


No ma ale mowie ze roznie stawia nozki.
I w sumie to to samo jest jak w nosidelku.... bo tez tak siedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...