Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hehe a co dopiero w moim wieku?
Ja tez nie lubie urodzin, chociaz nie, nie lubie to za duzo. Nie mam zwyczaju robic imprezki. Ale zawsze jak juz jest ten dzien to jakos inaczej sie czuje, taka w centrum zainteresowan, bo zawsze odzywaja sie osoby ktorych dawno nie widzialam itd. Ale jakby ich nie bylo to bym nie plakala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moja osiemnastka? to było 4 miesiące po wyprowadzeniu się od tyrana 🙂 nie było kasy, także i 18stki też nie było 🙂 jeszcze nie miałam TAKICH urodzin 😁 sweet sixteen ;D 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez nie mialam,... rodzina njblizsza.. i kolezanka jedna..- moja swiakowa co sie odmalego znamy 😉
I poszlysmy z moim na imreze. Tyle.


nowe fotki 🙃
A mialam Wam pisac.. Marcel dzis jadl bulke z pasztetem 😜
Ale sie darl jak mu nie dawalam 😮

Wogle on sie zaczyna klucic, i kzyczec na mnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew śpi. a ja mam czas żeby ogarnąć myśli, bo jakieś rozlatane są.
musiałam wziąć tab bo głowa mnie w momencie strasznie rozbolała...

ej i się wyżale! bo nie ma komu...
moja matka. taka za tym konkursem była, a teraz jak jej opowiadam jak męczę wszystkich, jak maile wysyłam...a ona 'noo...ja wyślę takiemu koledze" nosz kurde 🙂 pół wsi zna! niech każdemu wyśle 🙂
ale nie oto chodzi...bo była tu przed chwilą i siedzi siedzi i mówi musze jechać, a ja żeby poczekała jeszcze ttroche, a ta że nie bo jedzie do szpitala ( mój stary jest w szpitalu - nevermind! ). no ok...bez komentarza, co do tego co robi.... 🤢
ale wiecie co mi powiedziała????? nosz fuck! niby mi, ale mówi do Ewy, że może kiedyś poznasz swojego dziadka! a ja że nie, nie. a ona, to jak mi ją kiedyś zostawisz pod opieką to ja z nią pojadę do niego!!!!!!!!!!!!!!!!! kurwa mać!!! niby z uśmiechem to powiedziała, ale hallo??
koniec żalenia.

Ela czy ja Ci mówiłam że masz świetną figurę i że masz się podzielić 🙂?
czy Tobie w ogóle został brzuch po ciąży???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa napisał(a):
Ew śpi. a ja mam czas żeby ogarnąć myśli, bo jakieś rozlatane są.
musiałam wziąć tab bo głowa mnie w momencie strasznie rozbolała...

ej i się wyżale! bo nie ma komu...
moja matka. taka za tym konkursem była, a teraz jak jej opowiadam jak męczę wszystkich, jak maile wysyłam...a ona 'noo...ja wyślę takiemu koledze" nosz kurde 🙂 pół wsi zna! niech każdemu wyśle 🙂
ale nie oto chodzi...bo była tu przed chwilą i siedzi siedzi i mówi musze jechać, a ja żeby poczekała jeszcze ttroche, a ta że nie bo jedzie do szpitala ( mój stary jest w szpitalu - nevermind! ). no ok...bez komentarza, co do tego co robi.... 🤢
ale wiecie co mi powiedziała????? nosz fuck! niby mi, ale mówi do Ewy, że może kiedyś poznasz swojego dziadka! a ja że nie, nie. a ona, to jak mi ją kiedyś zostawisz pod opieką to ja z nią pojadę do niego!!!!!!!!!!!!!!!!! kurwa mać!!! niby z uśmiechem to powiedziała, ale hallo??
koniec żalenia.

Ela czy ja Ci mówiłam że masz świetną figurę i że masz się podzielić 🙂?
czy Tobie w ogóle został brzuch po ciąży???



że coooo???
no chyba żartuje,
też bym nie chciała.
z reszta Nika raz widziała moja siostre i nie chce za bardzo, żeby ją znała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elu Ty też masz 'ciekawą' sytuację z tą siostrą :/
no ja też nie chce!!! po chuj mji takie rzeczy gada i mnie denerwuje! jak jutro ochłone to jej zadzwonie i powiem czy zartowała czy co? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe musze sie przyzwyczaic. Co sobie kupilam? hmmm no no sobie, staremu mieso, warzywa owocki dla Kubusia, ogolnie uzupelnilam lodowke bo tylko przeciag tam byl, juz nawet pingwina wywialo.

No kurde az mi sie na straszne wspomnienia o porodzie zebralo odnosnie tej kolezanki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...