Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja uwazam ze zasady sa potrzebne zeby wlasnie nie bylo balaganow...
A spamowanie w miare rozsadku bo nie wierze ze jesli ktos potrzebowal by pomocy i prosil by o to to Admin by to potraktowal jako przegiecie.
Po za tym na innych forach nie dodaja sie odrazu posty bo ulegaja moderowaniu i akceptacji..., a swobodne rozmowy raczej nie wystepuja,

nie wiem.. i sie nie wtracam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
admin napisał(a):
nie jestem tu po to, by robić komuś na złość, tylko żeby kompromisowo rozwiązywać problemy organizacyjno porządkowe. Wszystkim na raz niestety się nie dogodzi ale przynajmniej większość będzie zadowolona.


czy zatem post nie mógł być przeniesiony do innego tematu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania8888 napisał(a):
Ja uwazam ze zasady sa potrzebne zeby wlasnie nie bylo balaganow...
A spamowanie w miare rozsadku bo nie wierze ze jesli ktos potrzebowal by pomocy i prosil by o to to Admin by to potraktowal jako przegiecie.
Po za tym na innych forach nie dodaja sie odrazu posty bo ulegaja moderowaniu i akceptacji..., a swobodne rozmowy raczej nie wystepuja,
nie wiem.. i sie nie wtracam....

Trudno, żebym wstrzymywał kilkaset postów na godzinę, bo w takim tempie i ilości trafiają na forum. Strona by umarła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite napisał(a):
admin napisał(a):
nie jestem tu po to, by robić komuś na złość, tylko żeby kompromisowo rozwiązywać problemy organizacyjno porządkowe. Wszystkim na raz niestety się nie dogodzi ale przynajmniej większość będzie zadowolona.

czy zatem post nie mógł być przeniesiony do innego tematu?
niestety nie ma możliwości przenoszenia postów między wątkami. Same wątki w działach tak - ale całe wątki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite napisał(a):
admin napisał(a):
zdaję sobie sprawę z tego, że wielu użytkownikom mogą nie podobać się nowe zasady - a raczej jakiekolwiek zasady (bo dotychczas nie było żadnych i była samowolka).
Robię porządek z forum. Jeśli ktoś tu jest tylko po to, żeby prowadzić jakieś akcje, to niestety źle trafił. To forum ma służyć rozmowie i wymianie doświadczeń.
Mam już dosyć skarg od innych użytkowników, że jest spamowanie, kłótnie, obrażanie się, trollowanie itp.

Rzeczywiście moje 1 793 posty są synonimem bałaganiarstwa i spamowania.
Myślę, że forum jako środek masowego przekazu powinien wspierać istotne akcje, a Pan jako administrator może się cieszyć, że dzięki jego inicjatywie, można trafić do tylu osób.

Nie powiedziałem, że tak jest. Po prostu wprowadziłem regulamin i od tech chwili wziąłem się za porządki. Wszystko można załatwić na wiele sposobów, tylko są sposoby mało eleganckie i te bardziej odpowiednie - mam na myśli różnego typu akcje, konkursy, itp.
Zanim wysyła się post, trzeba pomyśleć też o tym, że są inne osoby, które to będą czytały i czy mają ochotę to czytać w swoim własnym wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmialiśmy się i żartowaliśmy że przerobimy go na dziewczynke zrobimy kucyczki 😜AA kupiliśmy nowego smoka bałam się że nie będzie chciał ale spokojnie się przyzwyczaja bo starego zgryzł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂 dziekuje wszystkim za wiare we mnie. widac Wy wierzylyscie we mnei bardziej niz ja sama 🙂

Asia dzieki za przepis, kiedys sie przyda, wczoraj nic nie wyszlo z tego bo mnie moj tak wkurzyl ze poszlam spac, a co sie okazalo kupilam tonic zamias sprite :P co ja teraz z nim zrobie jak ja tego nei lubie 🙂 musze poszukac jakiegos drina gdzie idzie tonic.

od wczoraj mi tak J dziala na nerwy że ani mu dizs nie upieke torta, życzen mu tez jeszcze nei zlozylam a prezent moze dostanie wieczorem, nie wiem, bo okropnie sie zachowuje. wczoraj mial pretensje ze zadzonilam po niego na tel domowy jak bylam na pietrze a on na dole ze to takie dziwne i glupie, ze moglam zejsc. taa dziecko mi taka kupe walnelo ze hej, sciaglam papersa a tu dalej, na przewijak taaaka kupa i walila w to nogami, caly koc zawalony a chcialam po wode isc zeby ja wykapac, no a wiadomo dziecka nie zostawie. a on gada ze moglam isc po niego a jej pampersa zalozyc 😮 dzis rano juz byl normalniejszy a teraz znow zaczal ze od dzis mam cos tam robic, ze sie niby nie ineresuje co sie w domu dzieje... ale mnie wkurwia, cikawe czy to jego pomysly czy tesciow 😠 potem sie mnie pyta czy mu pomoge cos tam i mu powiedzialam ze moze i pomoge ale na pewno nie jak bedzie mi rozkazywal, to mi powiedzial ze do mnie to trzeba na kolanach blagac chyba o cos, NO TO MU POWIEDZIALAM ZE WLASNIE TAK TYLKO ZE JESZCZE Z KWIATKIEM, ZEBY SOBIE NIE ZAPOMNIAL KUPIC JAK BEDZIE MIUAL ZAMIAR BLAGAC. wrrrrrrrrrrrrrrrrrr polazl ale jeszcze musial dodac ze kupi i urwie lepek a przyjdzie z sama lodyga ! to mu jeszcze dodalam ze go ta lodyga walne w łep ooo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
aj sie tu porobilo 😞
Eloite zaloz nowy watek z tym, co tam bylo.
Perelka niezle, hehe dziewczynka, na upartego z tymi wloskami hehe, ciesz sie, bo moj dalej prawie lysy.
A Kuba spal do 7, zjadl troche sie pobawil balonikiem na patyku-jego nowa ulubiona zabawka, godzinami moze sie bawic nia i niedawno poszed znow spac.
A my malujemy pokoj, troche wczoraj moj pomalowal i reszte dzis skonczy. A ja wczoraj zrobilam porzadek na ogrodzie i posadzilam i posialam kwiatki. Teraz bede czekac jak urosna i grilowac w pieknych zapachach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalam kiedys ze adas nie chce pic wody ani herbatek kupilam mu 3 dni temu soczek jablko marchewka wymieszalam z woda dziewczyny za jednym podejsciem wypil cala butelke to do herbatki i jeszcze obraza ze mu wiecej nie chce dac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...