Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

eloite napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
Kasia du ju hef tajm tumoroł?? 😁


jutro jestem w robocie, mamy trzy komunie 😮 😠
ale środa/czwartek/piątek jestem wolna 🤪

a mnie środa/czwartek/piatek nie ma w krk 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska_09 napisał(a):
eloite napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
Kasia du ju hef tajm tumoroł?? 😁


jutro jestem w robocie, mamy trzy komunie 😮 😠
ale środa/czwartek/piątek jestem wolna 🤪

a mnie środa/czwartek/piatek nie ma w krk 🤨 🤨


to się zgadałyśmy 😮 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eloite napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
eloite napisał(a):
Eluska_09 napisał(a):
Kasia du ju hef tajm tumoroł?? 😁


jutro jestem w robocie, mamy trzy komunie 😮 😠
ale środa/czwartek/piątek jestem wolna 🤪

a mnie środa/czwartek/piatek nie ma w krk 🤨 🤨


to się zgadałyśmy 😮 😞



😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem w domku 🙂
Mielismy jechac z moim na jakas wycieczke, zwiedzanko itd ale dostalam @, brzuch mnie napierdziela wiec tylko bylismy u mojej siostry na obiadku. A ta dalej w dwupaku.
Ja chce byc znow w ciazy i nie miec okresu i tego bolu brzucha. Juz wole miec inny bol.#
Chyba sie zaciaze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde co za wieczor.
Aga mi Kube zauroczyla hehe
Strasznie plakal. Nie moglam go uspokoic. Tylko na chwile przestawal jak go czyms zaciekawilam i dalej to samo. Chyba zab mu tak daje popalic.
Dalam mu czopka tego vibrucol i po jakims czasie sie uspokoil i zasnal. Ale spi i co jakis czas jeczy i sie wierci strasznie, wiec dzis bedzie spal z nami. Jak czuje ze jestesmy obok to jest spokojniejszy.
Dziasla ma cale napuchniete. Lewa jedynka juz wyszla i jest dosc spora ale prawa jedynka dolna sie szykuje bo widac juz ja pod dziaslem. Masakra, prawie z nim ryczalam ze nie moge go uspokoic. Chcialam mu dac nurofen ale ostatnio pisalyscie ze czopki sa lepsze, wiec dalam mu tego. Panadalo nie dawalam, chcialam ten sprawdzic. Cos dziala, jest troche spokojniejszy, ale chyba nastepnym razem dam typowo przeciwbolowego. Moj przerazony bym, jak mu powiedzialam zeby go zagadal to mu wsadze, bo nigdy czopka w tylku nie mial wiec pytal czy bedzie Kube bolalo hehe.

baterflaju bo ja ostatnio nie mam wcale czasu. Nawet teraz polnoc dochodzi a ja dopiero z biura wyszlam. Powiedz mi czy Ty sie zastanawiasz nad wyjazdem z Krystianem czy co? Sory, ale nie nadazam czasem nadrabiac.
Meczysz sie z myslami jak i ja sie meczylam jak mielismy tu jechac. Tylko my odrazu prawie odrazu oboje w dluga.
Jutro znow ciezki dzien wiec ide spac. Mam nadzieje ze Kuba przespi noc spokojnie, strasznie mi go szkoda. I jeszcze mnie tak brzuchol naparza ze nie do wytrzymania. Kran odkrecony tylko kurek sie popsul 😞

Ide dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak Iwwwa. Zastanawiam się nad wyjazdem tam.
Sorki laski, że wczoraj tak uciekłam, ale to przez Krystiana 😞 Zrobił mi przykrość i poszłam się kąpać i popłakać sobie.
Iwwwa ja bym dała Kubie d razu coś p.bólowego. Bo ten viburcol czy jak tam to chyba na wyciszenie jest nie? A jak masz pewność, że go boli przez dziąsła to od razu bym dała panadol, nurofen czy coś....
A tak poza to chcemy sprzedać auto. No i nie mam jak z wami gadać bo ciągle ktoś za plecami. A ja lubię z wami tak sama 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny no i ja sama od soboty 😞 z robotą na karku ehhh ,nie nadrobiła bo nie mam czasu przepraszam 😘Co tam u Was słychać?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEj! Mam za-lokowany internet 😞
Odbloktja dopiero jak minie ok 7dni! Jak zapłacimy. Ale wstyd!! 😞
Będę was podczytywać ale przez kom to ciężko 😞

Śnieg??? Czy komuś się tam na górze guziczki pomyliły!?
U nas od rana leje! Więc też wDomu.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...