Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzien dobry kochane 🙂
  • Jak tam dzieciaczki,mojemu malemu kupilam wczoraj pierwsze buciki jak bede miala czas to zrobie zdjecia i wam pokaze a teraz jedna czesc pokoju mojej coreczki wiadomo ze male poprawki typu sprzatanie mycie drzwi do konca ale nie byla w stanie juz wczoraj zmeczona bylam a reszta po zakonczeniu 😜
  • Kolo drzwi gibsowalam i w rogu moj M przycial polke a ja malowalam przykrecalam i wykanczalam heh pierwszy raz w zyciu mialam wirtaarke w rece 😎
  • Dzis ciezki dzien przede mna i moim starszym synkiem jedziemy na testy alergiczne boje sie co tam bedzie wyprawiac i czy bedziemy sie z nim silowac 🥴 trzymajcie kciukasy 😘 😘 😘 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No i super pokoik 🤪
    A z tym brakiem neta to przerąbane 😞 My chociaż na skypie pogadamy to inaczej jakoś. Ja sprzątam a on ze mną gada 😁 Ale damy radę Iwona 🙂 Innego wyjścia już nie mamy hehe 😜 Wczoraj też się dowiedziałam, że moja mama wyjeżdża 6 czerwca do Niemiec do pracy . Więc ja to już w ogóle kołek sam zostane ☺️
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    hello
    perelka super pokoik masz nowy fach w reku 🙂
    FRANEK 100 buzakow na twoj 8 miesiac zycia 😘 😘
    aga pomysl na prezent swietny mala sie bedzie cieszyc z tylu prezentow jak to dziecko im wiecej tym lepiej 😁
    a co do szczepien to tez uwazam ze trzeba zaszczepic a jezeli chodzi o wiedze z internetu na temat czy szczepic czy nie to ja nie czytam bo bym zwariowala robilam tak w ciazy i sie pozniej zamartwialam nie potrzebnie.
    ja bede szczepic i chyba zdecyduje sie na 3w1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Perełka śliczny kolor pokoiku!! bardzo go lubię 🙂 fachmanka z Ciebie 😁
    a na testach nie będzie tak źle, zobaczysz:**

    Elu ale Ty dziwne pytania zadajesz... 🙂 to chyba oczywiste co się stało z tą czekoladą...huh czekoladą! za dużo powiedziane, bo to tak na raz do buzi 🙂

    a propos tych szczepionek skojarzonych...u nas one kosztują po 170zł, a moja koleżanka ma za 104....skąd ta różnica??

    no i of kors dla Franka wszystkiego najsłodszego :*****
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dzięki Asiu 😘 W sumie to sama zapomniałam, że 8 miesięcy temu o tej porze leżałam pod oksy 😁 Brrrrrrrrrr 😜 A synek postanowił od 3 do 5 nie spać 😮 Jestem tak zmęczona, że teraz on śpi, a ja próbowałam zasnąć i nie umiem 😠 Więc muszę się przemęczyć. Jak kawy nie piję tak zaraz sobie wiadro zaparzę 🤪 A i chyba powinnam kupić jakąś glukozaminę czy coś bo okropnie bolą mnie stawy biodrowe 🤢
    Agaa u mnie 190zł. Zależy jaki producent pewnie i ile sami sobie ,,przycinają,, 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    fest 25zł...w jakim to eleganckim banku masz?
    nie założyłabym konta gdzie by mnie okradali z takiej kasy, złodziejstwo kompletne. mam i przelewy i prowadzenie za darmo...fakt oprocentowanie 0,0nic...ale tam i tak nie ma co oprocentowywać 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dobry 🙂
    ~Perelka pokoik super! Bardzo mi sie podoba. Masz talent 🙂
    Ania ja szczepie, tak jak kaza, bo tu w sumie duzego wyboru nie ma. Nie wiem tylko jak tutaj jest z tymi szczepionkami na odre, rozyczke i swinke. Jeszcze sie nie orientowalam.
    A dzis jedziemy zobaczyc mala Zosie, bo wychodza ze szpitala. A na zdjeciach taka mala pyza, jak taka na rece wziazc? Nie pamietam juz ze Kuba byl taki malutki 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    fajne takie male dzidzie sa. ja sie nie moge nadziwic jak ola juz urosla, przeciez dopiero co ją rodziłam, jak tak mozna szybko sie rozwijac,niesamowite jak sie patrzy na taki mały cud.
    dopiero sie dziwilam ze ewcia Agi stoi sama, moja juz tez stoi ale nie zostawiam jej bo czasem sie luci do tylu jak sie zapomni :P i jak ja trzymam pod pachy to idzie skubana, moze nie takie dystanse jak marcel no ale zawsze 😁 aa i w kosciele ostatnio powiedziala mama 🤪 udaje jej sie to tylko jak placze niestety, poki co jak jest wesola to tylko tata (mowilam juz wam to? bo mam chyba deja vu)
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no chyba zartujesz Iwus?
    u ans jest jakies 30 stopni w słoncu 😁
    nie no moze przesadzilam
    ale jakies 25 napewno 🙂
    a co sie dzieje ze nie chce zasypiać?
    dzisiaj bylo a zasypianiu w ddtvn ale nic nowego ani ciekawego nie powiedzieli.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...