Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Eluś u mnie jest 25st ale w cieniu 😁 istny upał! aż mam ochotę pobrodzić w wodzie cosik 🙂
byłyśmy na podwórku teraz, czyste szaleństwo, mała zasuwa po trawie jak dzikus i wyrywa wszystkim stokrotkom łepki 🙂 🙂 a co! nie będzie kwiatków 🙂
a na obiad gryyl ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No i jestem 🙂na testach tragedia jak sie zz nim nasilowalam uffff rece bola a jak wrzeszczal stary chop hehe a wiec tak jest silnie uczulony na zboza,trawy,drzewa,chwasty lekko na jablka,welne mam racepte i boje sie z nia isc do apteki 😞i w listopadzie odczulanie a potem w lutym masakra nawet pomazac reki se nie dal odkazaczem no i 140 zl za wizyte plus testy szok no i co musialam go przekupic i o znowu kasa no nic ide mu skladac hulajnoge 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Iwonka przekupajstwo? Bardzo niepedagogicznie 😁 😜 U mnie też 26stopni. Ale w cieniu!!!! I duszno jak cholera. Może w końcu będzie burza 🤪 Rachunki zapłacone-obsługiwała mnie tak niemiła kobieta, że miałam ochotę na tej poczcie udać się do jej przełożonego 😠 Potem zamknęłam konto-jakoś tak smutno mi było bo to było moje pierwsze konto, do pierwszej w życiu legalnej pracy heheh 😜 Polatałam też po lumpach. Z Krystiana siostrą. Ale jakoś tak.....Duszno i parno hihi 🤪
Krystian dostanie tą prace. W sumie już dostał 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nagotowalam zupki dla Kuby. W calym domu smierdzi nie do wytrzymania. Gotowalam barana, zapach niedoopisania. W biurze nie moga wytrzymac hehe. Ciekawe czy bedzie jadl. Jak nie to sie zalamie. Teraz wietrzenie. Nie wiedzialam, ze baran tak strasznie smierdzi jak sie go gotuje.
Kuba zasnal w lozeczku bez jekniecia nawet. Ale jestem z niego dumna.

Ela fajnie, ze K dostal ta prace. I co postanowilas? Jedziesz czy zostajesz?

Ide obiada gotowac, ale z tego zapachu to nawet mi sie nie chce.
A potem zobaczyc malutka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny!!! Co u was słychac?? Mam nadzieje ze wszystko ok... Nie mam na nic czasu, troszke czasem cos podczytam, ale teraz to ma metlik w glowie.
U nas ok, maly troszke zakatarzony ale to jeszcze od swiat, mamy w koncy gorna prawa jedynke 🤪 dobrze bo tak dal popalic ze myslalam ze zwariuje,
Oli tez zasowa po trawie ale z naszego trawnika to moze tylko glowki mleczom wyrywac a pozniej to probuje je zjesc 😁 tak ze jak je polubi to beda oszczednosci na paszy dla malego.... dzisiaj urzedowal po trawniku nawet z golym tylkiem, smiesznie bo go trawa po jajkach gilala i chodzil na czworakach ale na wyprostowanych nogach... 🤪 komedia!
Pozdrawiam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niektore dzieciolki podobno od razu chodza a niektore na kolanach zasowaja 😁
Oj Ela wspolczuje Ci rozlaki z ukochanym, to jest straszne ze nie stac nas na prace w polsce i godne zycie (oczywscie sa wyjatki). U nas tez coraz gorzej niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bylismy zobaczyc mala Zosie. Alez ona malusia. Ja nie pamietam, by Kuba byl az tak maly, chociaz ona jest duzo wieksza od niego jak on sie urodzil. Najwieksza na oddziale. Biedna ma na glowce taki wielki guz od tego ssaka. Ale to nic groznego. Sie napatrzylam to ide robic drugie hehe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...