Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ej a powiedzcie mi czy Eluska dostaje kase jakas? bo przeciez ona sie uczy jeszcze tzn matura itd.. Bo Ania 85 wiem ze cos mowila ze nie dostaje... a tez ciagle sie uczy..
kurna to jest bezsensu... kazda ciezarna powinna dostawac cos.... chociaz te 400 zl na miesiac.. bo np teraz nie ma dochodow ani nic i z czego ma isc na badania platne czy cos?? walniete to wszystko..;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
teraz jest już chyba macierzyński i trwa od 4 miesiąca po porodzie a potem jest wychowawczy tak czy inaczej dostaję lepiej niż jakbym pracowała o jakąś stówkę.... 😜 😜 😜 😜 ale fakt jest taki ,ze opłat zawsze dochodzi zamiast odchodzić 😠 😠 😠 😠 i jeszcze teraz te dwa wesela kuzynek........ehhhhhh 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie 🙂 teraz to się szumnie nazywa chorobowym zasiłkiem, przynajmniej mi tak piszę na kwitkach z poczty co dostaje z ZUSu. później po porodzie 4,5m-ca jest macierzyński... tylko hmmm nie wiem kto go płaci? też ZUS? czy zakład pracy?? a później wychowawczy, jak kto może...i to na pewno płaci zakład pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga no prosze Cie... to kto jest na tych zdjeciach za szprycha???? gdzie Ty ten rozmiar 40 zakladalas??? wiesz chyba ze jestes taka wysoka i to ci sie rozklada jakos 😜 ehhe

ej a mi sie oklaski popsoly... 😞 nie moge zadnej dac bo mi wychodzi ze dopiero za 120 min .... ehh

noo tak tak chorobowy ale wiadomo ocb 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu 🙂 to sobie zobacz daty pod tymi fotkami 😁 nowych nie dodaje, bo żaaaal 🙂 🙂 a wtedy to owszem, w okolicach ślubu to i w 38 weszłam!! zostawiłam sobie te rybaczki żeby mieć punkt odniesienia po porodzie! ha...ale to by było jakieś 15kg w dół...albo więcej 🙂
a Eluska na pewno nic nie dostaje...bo niby skąd? ze szkoły? 😞 chore to...bo powinien być jakiś zasiłek...może jak by się zapisała do urzędu pracy to coś by dostała? nie wiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też od początku jestem na L4. Od którego to już dokładnie nie pamiętam, ale jakoś kilka dni po moich urodzinach (6stycznia). I też dostawałam przez kilka miesięcy kase od zakładu, a teraz od ZUSu. Umowe mam na czas określony. Do 31 czerwca. Ale jakiś czas temu zakład zadeklarował się, że mi przedłuży umowę do 2012 roku. To było jak brałam kredyt na mieszkanie. Tylko wiecie jak to jest z tym gadaniem... Czasami to są tylko słowa. Tak czy siak muszą mi przedłużyć do tego września umowę 😜 Ale dziady wrobiłam hehe 😁 A mi tam upał pasi. Mogę się śliczniusio ubrać . Byłam poplumkać się w stawie z siostrą. Ale fajnie 🙂 Ja tam nie leże plackiem ,ale mam tyle do roboty na dworze...I dobrze się czuję. Nie jest mi duszno, słabo ani nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutaj macierzynski trwa okolo 8-9 miesiecy wjec jak slysze ze wy bedziecie mialy po 4 miechy to az szok :/
Tez bylam dzis na zakupkach i kupilam dwie zeczy 🙂
Taka myjke i termometr do wanienki 😉
[URL=http://img707.imageshack.us/i/snapshotofme1o.png/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5669/snapshotofme1o.png[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby dostać chorobowe wystarczy po miesiącu pracy iść na L4...tak było w moim przypadku. z tym pół roku zatrudneinia przy okazji macierzyńskiego, bardzo możliwe...później o tym pomyślę...

a ja po zakupach!! dziewczyny, jedzcie do tesco 😜
kupiłam rożek za 29,99zł ( różowy ) - powoli się przekonuje do tego koloru 😁
4x pajacyki za 40zł !!!
body za 5zł
i 3x body za 9,50zł!!! takie z pluszu 🙂 słooodkie 🙂)
szału można dostać przy tych ciuszkach! jestem uzależniona 😜

a dla siebie dwie bluzeczki na grubszych ramiączkach...więc nie jest źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus tez lubisz tygryska 😁
Kurde ale wam dobrze z tym tesco tutaj tez niby jest ale nie ma tak ze sa ubrania tylko samo jedzenie :/ hmm nie wiem moze do takiego duzego sie musze przejechac bo jak nawet rozki sa po 30 zl to tutaj bedzie pewnie za 6-7funtow
No w Lidlu tez widzialam te wszystkie zeczy o ktorych mowilyscie 🙂 ale juz wszystko bylo przebrane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jejku wlasnie weszlam na stronke tesco i patrze 😁 jakie cuda u was tez takie sa ?
http://www.clothingattesco.com/New-In-Baby/5-Piece-baby-set/invt/kl011045
Aga cos takiego kupilas?
http://www.clothingattesco.com/girls/Supersoft-Blanket/invt/kl012149
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie!!!! ale u nas też były kaftaniki i całe serie z tymi żyrafkami!!!!!!!!! cudowne są!! 🙂 🙂 można oszaleć! nie kupiłam, bo chyba sam kaftanik...nie chce skłamać, ale kosztował chyba z 30zł 🙂 a te zestawiki ciuszków też były...ale wiesz, te paczki pootwierane, niekompletne 🙂 i nie wiem ile nawet kosztowały 🙂
ale żyrafka jest kooooochana!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No sa slodkie te zeczy i wsumie nie az takie dorogie ale wlasnie bede sie musiala wybrac do najwiekszego primarka w angli moze akurat tam cos wychacze fajnego.
Teraz wlasnie czekam na pieniazki jednorazowe ktore mam dostac 🙂 i moze puzniej gdzies wkoncu wlasnie sie wybiore na jakies zakupki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...