Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hmm 190 funtow to powiem ci ze jest dosc sporo kochana moze wizualnie jest to malo ale za 190funtow to ja kupie dosc duzo zeczy dla malej.
Puzniej hmm tygodniowo 120 funtow dostajesz macierzynskiego ktore jesy wyplacane co 2tyg lub co miesiac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo... a nie tak jak u nas tylko na koniec jak dzicia sie urodzi 1000 i juz...
kurcze ja mam to tesco u siebie ale nie bylo duzo rzeczy ..kilka paczek bodow pajacykow kompletow ciuszkow i czapek skarpetek...
A ogladalyscie sie za pampersami?? bo ja sie zastanawiam czy juz z jakies promocji nie skorzystac jak bedzie ale nie wiem jakie..bo niby na poczatku musi byc pampres bo sa najlepsze... a widzialam huggies takie jasne z dzidziulkiem w czapie i podobno sa dobre.... nie wiem co mowicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja jedne pampersy już mam. teraz widziałam bardzo dużo huuggies'ów w promocji, ale chyba jeszcze się wstrzymam...w sierpniu kupie paczke czy dwie tych newbornów...może jeszcze będzie jakaś fajna promocja, to wtedy wcześniej 🙂 ale serio warto z promocji kupować, bo te pampersy co kupowałam za 45zł normalnie kosztują chyba z 52 🙂 a nie wiem czy jst jeszcze promocja w Rossmanie!! te same co ja za 45zł kupiłam, tam są za 42zł 🙂 więc może warto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu nie, te żółte nie, bo nie było ich wtedy już w promocji. mam takie na 4-9kg ( activ baby 😁 )
myślę , że my sobie jeszcze do końca nie zdajemy sprawy ile jeszcze będziemy musiały wydać na te nasze pociechy...taka paczka to podobno na tydzień starcza, czyli na same pieluchy ok. 200zł idzie m-cznie 🙂 a jak nie daj Boże karmić nie będziemy mogły to te wszystkie mleka sztuczne są też tak cholernie drogie że szok!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tez mi sie wlasnie tak wydaje , tylko ze wiadomo ze jak ktoras ma termin na bardziej 15-20 wrzesnia to ma czas troszke dluzej ja jak mam na 2 wrzesnia to wydaje mi sie ze koncem sierpnia bede juz miala wszystko za soba...
I zastanawiam sie czy nie lepiej koncem lipca poprac wszystko??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, to nie duze sa 😜 ehhe to na pozniej sobie zostaw.. chyba ze mala Ewcia wcale nie bedzie taka mala?? 😜 ehhe ja te zolte 1 poszukuje tanich... a te huggies te jasne tez mi sie wydaje ze bedzie dobre a ja chce najpierw te lepsze a pozniej przerzucic sie na jakies tanie bo nie stac mnie na te drogie zeby ciagle kupowac...
A mleko to porazka.... eh a jak jeszcze male bedzie alergik i mleka nie bedzie lubic to bedzie koniec.... 😮
No i dlatego ze wzgledu na te wydatki chce zaczac te pieluchy kumulowac i kosmetyki chyba tez.. a w sierpniu skupie sie na pierdach ktore mi beda potrzebne... a ja mi sie termin ciagle przybliza to roznie moze byc niech mnie przydusi w polowie sierpnia i dupa bedzie jak ja polowy nie bede miec.. zreszta to kazdej grozi 😜 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm sama nie wiem, ale też nad tym ostatnio myślałam 🙂 ale pomyśl prasować w jeszcze gorsze upały niż teraz z jeszcze większym bagażem kilogramów 😁
pewnie będzie tak że jedna powie "piorę" i reszta zrobi to samo 😁 bo niby czemu ciuszki nie mogą leżeć w szafie przez m-c? niech sobie leżą...zamknięte szuflady, to chyba nic się nie stanie no nie??

no i jeszcze kwestia metek, trzeba wszystkie ładnie pourywać i ewentualnie zaszyć powstałe dziurki, a z tym też będzie troszke roboty 🙂 ale jakże miłej roboty! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No kurcze tak wszczerze to jak sobie dzis tak pomyslalam ze wsumie 2 i pol miecha do konca mi zostalo :O masakra szok jak nie wiem co a ja praktycznie nie mam jeszcze nic 😁 pare ubranek i tyle , przewijak 😁 masakra z kosmetykow to nadal nic nie mam , zawsze jak jestem w sklepie to sobie mowie eee jeszcze czas kupie puzniej :P i cos mi sie wydaje ze chyba raczej trzeba sie wziasc za to wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee wiem że są duże 🙂 🙂 kupiłam bo były w promocji, a na pewno się przydadzą 🙂 gdzieś czytałam...na innym forum, że dziewczyny polecały pieluchy z biedronki, tanie i podobno bardzo fajne! 🙂

aaa no właśnie 🙂 jeszcze nas czekają zakupy dla siebie.... 🙂 te koszule do karmienia...staniki ajjjj 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli czemu 2,5m-ca? 🙂 nie życzę Ci tego ani żadnej z nas, ale nóż widelec przechodzisz termin 😞 brrr, nie! nie chce nawet o tym myśleć 🙂
z całym wyrazem szacunku Anulka, ale Ty pójdziesz na pierwszy ogień, tak myślę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
loli u mnie wszystkie rzeczy juz stoja na bacznosc wyprane u uszykowane w komodzie.... cala zapelniona... tak do grudnia wszystko mam.. chyba ze cos w trakcie wyjdzie ze zabraknie to sie kupi 😉 ale tak to wsio mam, kocyki pieluchy takkie materialowe, poscielki co dostalam tez nie sa jakies rewelacyjne ale jak ktos daje to biore nie bede musiala kupowac 😉 hihi tylko brak lozeczka ale to u matki stoi 😜przewijaka, rozka sztywnieszego, poscieli takiej ladnej 😉 kosmetykow i pieluch..
pomysl sobie ze niech cie przydusi w polowie sierpnia i co?? to juz jest 2 miesiace jak dla nas, bo jak ktos ma dalej termin to ma czas a tak to wiesz.. w takiej pogodzie to wszystko mozliwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga czemu ty mnie zawsze tak straszysz?? 😜 ja wiem... ale ciagle mam cicha nadzieje ze ktoras mnie wyprzedzi... bo przenosic oj nie mam zamiaru bede szorowac caly dzien okna i sprzatac i chodzic po schodach ale za nic nie przenosze nie chce!!!;(
A torbe dla siebie zawsze mam w razie co... tzn pidzama kapcie szlafrok gaciory i cala dokumentacje ciazy... zeby nie bylo bo karol klapiszon panikarz by mi nic nie zabral... a malego jeszcze nie pakowalam ani nic..
aga podpasek niby nie wolno ale tam pierdziu... ja tez wezme nie bede z jakims czyms miedzy nogami lezec...
ja sie spakuje tak w lipcu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie dzisiaj tak pomyślałam, że jakie mamy szczęście że jest takie forum 🙂 ta ciąża jest TAKA FAJNA przez to że możemy sobie podyskutować 🙂 nieraz się pośmiać, czy posmucić 🙂 szkoda tylko, że pewnie bardzo dużo osób się wykruszy po urodzeniu...i szkoda że daleko od siebie mieszkamy, można by zlot zrobić 😁
uciekam przed tv...rozprostować plecki 🙂
dobranoc i do jutra mamusie ;-***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...