Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Loli ano różnie jako 'loli' 'aga' 'agnieszka' 'london' 'londyn' 'rabka zdroj' 😉 po mailu też 🙂 i ni hu hu 🙂

sioperka ja się bardzo mocno zastanawiam...tak odkładam zadzwonienie do tej kliniki i sama w końcu nie wiem. za tydzień mam gina to się go zapytam co on na to. Dosik była albo miała być?! jej zapytaj 🙂 a ile płacisz u siebie za to usg?

Eluska ahhha...bo chciałam Cię wpisać do tabelki...a następne normalne badanie to kiedy masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laski.... normalnie wy jak strzala nie idzie nadazyc za tymi postami nie bylo mnie 2 godz i 7 str do nadrobienia??? OMG 😜
Z tymi ruchami no to tez tak mam ze juz tak nie kopie tylko sie wypina a jak zapierdyli kopa to cala latam az..
Ale czajcie ten motyw teraz.... zawsze jak pstrykam kanalami w tv to gadam do malego co bedziemy ogladac, wlaczylam na powtorke na wspolnej co wczoraj ogladalam a ten szal.... mowie no co chcesz bajke...jak walnol kopa to juz bylo wiadomo ze tak.. przelaczam po tych bajkach a on kopie tam co mu sie podoba i cisza, bajka sie skonczyla a ten caly bulgota... jest nudna bajka bez muzyki to ten kopie .... haaha normalnie caly tata LENIWIEC TAPCZANOWY Z FUNCJA ZMIENIANIA KANALOW;D 😎 ahahhah

ehh wy tak pozno sie bedziecie pakowac... ehh a jak was wczesniej cos przydusi ze bedziecie musialy isc do szpitala?? ODPUKAC!!!!
Eh we mnie z dnia na dzien z taka pogoda rosnie przerazenie...ale chcialabym byc juz po wszystkim.
Eluska dawaj te foty 😜
A LOLI nasza klase zakladaj!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe Ania rozkazała 😁
hmmm to może większość z tych co sie nie odzywają mają właśnie tylko takie problemy....

a ja idę jednak na basen za godzinkę...z mamuśką moją hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga niestety są takie różnice, wszystko zalezy od placówki gdzie robisz badanie, bo one nie sa refundowane to sobie moga krzyknąć ile chcą, ja jak miałam to genetyczne USG obczaiłam cennik i w rzeszowie 3D jest po 200 zł, prenatalne zresztą też tyle samo, a widzę ze w porównaniu do krakowa to i tak niedużo 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewuchy! 😘
muszę przyznać, że aż szczena opada na te wasze ceny.
ja za USG 3D/4D+ genetyczne płaciłam, tu w Krakowie 290 zł.
Byłam bardzo zadowolona, ale fakt cena bije po oczach 🙂
Dzisiaj normalnie miałam całkiem nieprzespaną noc.
Nie dość, że ta duchota, to jeszcze dostałam koszmarnej zgagi.
Próbowałam wszystkiego, niestety dopiero nad ranem puściła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Madzia chyba się u Ciebie zjawię 😁 skoro taka różnica to może warto poszukać gdzieś indziej...nawet dalej niż 30km ode mnie 🙂

qrka wypluskam się za Was wszystkie! 🙂a nie da rady żebyś poszła tak tylko się pomoczyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejj dziewczyny! wiecie co odkryłam? weszłam w 'mamusie z 25tc' a tam nasza MARRRTINI!! z nowym foto i ostatnio na stronie 25maja i będzie miała dziewczynkę Wiktorię 🙂 może też ma problem żeby do nas dotrzeć?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...