Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzien dobry ELA ja trzymam caly czas kciuki 🙂
  • Aniu i jak tam postepy z remoncikiem???
  • A my wczoraj spacerowo dzien spedzilismy foty na Agu 😜
  • Dziewczyny dodawac fotu bom ciekawa jak dzieciaki rosna hihi pozdrawiam 😘 😘 😘 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witam laseczki 😉)
    My idziemy do kontroli na 12 bo mały coś nie zdrowieje ;//
    Póżniej zakupy, musze ogarnąć dom 😁 zanieść Kacpra do teściowej i jade na siłownie i fitnes 🙂
    Buziaki dla was i dziciaczków ;*
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ela ja tez trzymam ckiuki chociaz mysle ze nie trzeba. Bedzie/bylo dobrze 🙂
    Perelka za 40 zl? Lol! To super tanio. To takie diedzonko do karmienia? Ja tez poluje na jakas promocje bo narazie mam pozyczone od siostry ale musze kupic.
    My wczoraj bylismy w tym centrum zabaw. Kuba caly zaaferowany. Nie wiedzial gdzie ma patrzec. Na karuzele caly czas chcial. W basenie z pileczkami dostal szalu i chcial plywac hehe. Strasznie mu sie podobalo. Nawet na wielkiej zjezdzalni z nim bylam. I sie nie bal. Tylko strasznie duzo ludzi bylo, bo caly dzien padalo wiec wszyscy z dziecmi tam pojechali, jak mniej ludzi to lepiej jest. Ale coz.
    A dzis szczepienie mamy na 15:20. Ostatnie pneumo. Mam nadzieje ze nie bedzie plakal. Zawsze mam stresa.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    🤪 Żyjemy 😁 I auto też całe i nikt ni ucierpiał. W środę o 12.00 następna 😜
    Teraz jemy sobie arbuza. Przy moim rozstroju żołądkowym to extra pomysł 😁
    U nas od wakacji na takim placu zabaw płaci się za pierwszą godzinę a potem siedzisz do woli. Jak Julka do nas przyjedzie to na bank tam zawitam. A 100takich plastikowych kulek w Rossmanie 25zł kosztuje. Jeśli kupimy tą działkę to kupię misiowi i będzie szalał w baseniku, Dzisiaj mu kupiłam w Pepco dmuchaną foczkę do kąpieli i piłkę plażową z Kubusiem Puchatkiem. A sobie wyhaczyłam prawie wymarzoną katankę z jeansu za 8,20 🙂 Więc nie muszę kupować kurtki i zaoszczędziłam jakąś stówkę 🤪 😁 😎

    Iwwwa trzymam kciuki, żeby Kubulek był dzielny.
    Kasiula wielkie dzięki 😘 😜
    wiecie jaka się czułam dumna jadąc po drodze 😁 Jeździliśmy po placyku, a on do mnie, że teraz kierunek itd a ja nie wiem kiedy patrzę a ja na drodze cholera jestem 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ..............
    pisalam posta wyrabalam jak ksiazka maly podlazl esc mi nadusil i szlag trafil 😠 😠



    Domi a co sie dzieje z malym?? 😞
    Perla zaraz sobie ogladne foty 🙂
    Iw jak tak dalej pojdzie to nie bedziesz go mogla wyciagnac z tamtad:P
    Ela widzials tyle strachu i nic wiecej 😜
    A lepiej dawaj mi fote tej katany:p
    ale to w Pepco??? pewnie w lumie nie??:P
    A jak Fran gadaj po wizycie opiekunki?? 🙂
    ciekawe czy Asia juz wrocila.... bo nie zaglada 🤨

    A u nas oki 🙂
    Se glasnelam klaki na czarno:p
    hehe tesciowa malowala..... i mam przez glowe pasek nie pofarbowanego 😠 i musialam leciec po nowa... po kurde zamiast nakladac i rozczesywac to nie po co nalozyla szczoteczka do zebow i nawet nie wtarla ani nic.... 😮 eh..
    Ale ogolnie nie jest zle 😉

    A z remontem Perelka oki.. no podloge robia 🙂
    A ta glupia pipa wlascicielka BYLA:P dzwonila do K i ze chyba zle liczniki zpisala bo miala 150zl za prad... ehhe ale ma pecha bo juz cykliniarz robi tarze.. heh ZYCIE 😁

    A jeszcze chcialam sie zapytac Perelka .... bo ten mi tu wyje jak sie na niego krzyknie albo ze NIU NIU palcem zrobi- tzn wiesz to jest wymuszacz wtedy..
    Ale on tez jak cos broi to tu patrzy na mnie...a lapami robi swoje... 😮
    i nie wiem czy mam go "wyzwac" gadac mu niu niu palcem pokazac itd czy jak? bo sie boje ze on sie wystraszy jak tak reaguje...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    hej laseczki 🙂
    wrocilam 😞 🙂
    ale musze posprzatac mieszkanie bo zostawic faceta samego na tydzien to masakra 😁
    zajze wieczorkiem to was ponadrabiam chociaz troszke 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    O Asia wrocila!!! 😘 😘 😘 😘
    Jak sie ogarniesz to pisz jak tam Adas na wakacjach 😁
    A ja to jestem zakrecona na maxa! Szczepienie nie mialam na 15:20 tylko 17:20. A ja tu juz przed 15 siostre z biura wyciagam i sie zbieramy ubrani, zerknelam do kalendarza i patrze ze to nie ta godzina. Ech mam nadzieje ze zdazymy bo ona na 18 na spotkanie.
    A w srode zaczynam kurs 🙂 i Kubus zostaje z ciacia caly wieczor. Mam stresa. Musze sobie zeszycik ladny kupic i kolorowe dlugopisiki. Juuuupi wracam do szkoly haha brakowalo mi tego. Nie wazne ze bede siedziala w lawce a nie za biurkiem, hehe drobna roznica.
    Ela no napisz jak tam nowa opiekunka. Mialas ukryta kamerke? Dawaj filmik hehe
    Anulka jeszcze troche meki i juz na swoim. Faaajnie 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    A dobrze. Mały zadowolony był jak wróciłam. Siedział u niej na kolanach i jadł biszkopta. Póki co jestem zadowolona. Fajnie tak iwwwa coś dla siebie zrobić nie? Bo ja się uwsteczniałam już 😁 Jak skończę prawko zastanawiam się nad jakąś szkołą, ale nie wiem jaki kierunek itd. Mam jakąś tam ulotkę, ale nie mam pojęcia co wybrać.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No fajnie cos dla siebie, ja w sumie ide bo mam za darmo z firmy, tak to pewnie nie predko bym sie zdecydowala. Ale sie ciesze.
    My po szczepienie. Kubus dzielny byl, prawie nie plakal, zaplakal tylko bo sie przestraszyl jak go trzymalam mocno. Ale chwila moment i po bolu.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    To super iwwwa. Żeby tylko nie gorączkował ani nic. Ja gadałam na skypie z Krystianem. Przychodzę i mówię, że jestem , a on NO i siedzi i do kolesia co z nim w pokoju jest nawija. I czekam a oni się śmieją, gadają. To się rozłączyłam 😁 Że tak powiem FOCH! Anka pokażę Ci katanę jak odzyskam moc. Bo nie śpię od godz. 4 rano i nie mam mocy ☺️
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    W sumie nigdy nie goraczkowal po szczepieniach, nawet marudny nie byl. Teraz tez zasnal. Mam nadzieje ze i tym razem tak bedzie.
    Jak moj byl w Anglii i gadalam z nim na skype i tez zamiast ze mna gadac to z kims nawijal a ja siedzialam wsciekla, bo kurde siedzialam calymi dniami i czekalam az skonczy prace to chcialam z nim pogadac a nie sluchac jak z kims nawija 😠
    Czekam jak Kuba wstanie bo znow przeciag w lodowce i trza do Tesco jechac.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    A i zapomnialam wam napisac ze Kuba od kilku dni potrafi robic papa. I teraz kogo nie widzi to mu papatki robi. Dzis w osrodku obmachal wszystkich z wielkim bananem na buzi bo mu ludzie odmachuja. Nie wie tylko jeszcze ze papa sie robi jak sie zegna i papatkuje caly czas hehe 🙂

    Acha Ela bo zapomnialam Ci napisac.
    Ja Kube sadzam na dywanie wkolo zabawek zeby sie podnosil i raczkowal itd. Ale jak mu zabawki "uciekna" to on jeczy bo sie nie ruszy i juz. A w tyg nie moge pozwolic zeby glosno jeczal bo biuro 😞 niestety 😞 i sie chyba przyzwyczail. Natomiast jak rozloze wyrko to on po wyrku smiga rowno. Nie wiem boi sie na podlodze czy jak?

    Kurde a powiedzcie mi jeszcze czy wasze sie boja np suszarki do wlosow, albo kosiarki?
    Bo do suszarki lekko go juz przyzwyczailam bo spiewam i na najnizszych obrotach susze, ale kosiarka z daleka, zreszta odkurzacz tez.
    Perelka masz cos na to?
    Jak na to wasze/ Uruchamiac mimo ze placze zeby sie oswoil czy unikac? Bo z jednej strony mysle ze jak bede unikala to zawsze sie bedzie bal-dopiko nie wyrosnie, i nawet poodkurzac nie moge. A jak bede na sile to juz w ogole bezsensu. I nie wiem 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    a wiec 🙂
    na wakacjach bylo super fajnie podzielic sie z kims obowiazkami nad dzieckiem troche wypoczelam 🙂
    adas super nie spodziewalam sie ze bez klopotow bedzie zasypial jedyny problem byl z kapaniem co go wlozylam do wody to ryk jak nie wiem co po dwoch dniach okazalo sie ze boi sie proszkow i plynow ktore staly na polce 😁 jak tylko sadzalam go tylem to wszystko bylo ok 🙂
    nauczyl sie troche raczkowac ale przewaznie sie czolga umie sie tez utrzymac na nogach 🤪 niestety wciaz nie ma zebow ale chyba ida bo tak marudzi i ma troche podniesiona temperature jutro ide do lekarza na co miesiczna kontrol to zobaczymy co nam powie 🙂 kupilismy tez fotelik od 9-10 kg (rodzinka sie dolozyla) jak byscie go widzialy jak pierwszy raz go wsadzilismy to jak krol na tronie 😁 a jak mu sie podobalo duzo lepiej zniosl podroz bo mogl ogladac co jest za oknem 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Elus dobrze kochana jestes usprawiedliwiona 😘 ale wiesz 😜
    A mi K czesto tak przez tel robi.. dzwoni do mnie a se gada do kogo innego a mnie nie slucha.. wrrrr odrazu sie rozlaczam i ten potem z fochem o co mi chodzi..
    wogle nie cierpie jak mnie ktos nie slucha a ja sie naprodukuje albo musze sie powtarzac.... eh:P

    Iw.. kurcze w tej mojej magicznej gazetce pisalo tez taki rpzypadek.. to ze kupili chomika chyba.. i dzicia ciekawoscia latal za chomikiem i przelamal sie:p
    a moze Kubie ziimno na podlodze albo za twardo? na boso moze nie tak..
    Ale wiesz co to tragedia nie jest nie jest nigdzie powiedziane ze kazde dziecko musi raczkowac no nie?
    Aaaaaaaaaaa mozeeee jak bys Ty z nim po czworakach i ze ma Cie gonic?? 😉
    pewnie probowalas.. 😜

    O Asiu to fajnie troche odpoczelas 🙂
    I widzisz fotelik pol prezent:0 jak Wam sie fajnie udalo 🙂
    z tymi proszkami to bym sie nie spodziewala.. az zaskakujace co te dzidzole maja w glowach tzn jaka wyobraznie 🙂

    M juz spi 🙂
    troche wolnego.. bo to normalnie chodzacy tajfun:P
    A drze sie... az caly sie napina takie proby glosu robi...nie zdziwie sie jak za pare dni bedzie mial taka chrype ze nie pisknie nic:p

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ja tak na chwilke 😉
  • Ania dalej tak rob jak robilas on cie probuje tak jak elka mowila moj tez tak robi a i przy okazji tez ryczy jak mu sie robi niu niu juz wczesniej pisalam kiedys tam 🙂wiec nie odpuszczaj 😜
  • Iwwwaa super ze Kubol robi papa 🤪 🤪 🤪 🤪
  • Ela ciesze sie ze sprawnie poszlo 😘
  • Asiu no to super ze wakacje sie udaly 🙂
  • Pawel spi a ja czekam na mojego M zmykam reszte polozyc 😘 😘 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Asia to super ze sie udal wyjazd 🙂
    Widze, ze Adas tez postepy zrobil w raczkowaniu. Tylko jakos Kuba sie miga.

    Bylismy na zakupkach i kupilam sobie swiezy zielony groszek. Mniam, uwielbiam, pychotka. Moglabym jesc go kilogramami. I moj sie przyssal, wiec sie nie nacieszylam 😞
    Kuba ok, poszalal wlasnie na wyrku i polozylam go do lozeczka.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...