Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam kiedy nadrobic tyle co na bierzaco wiem ze ela zaczela chodzi na prawko super jak ci sie podoba jazda samochodem to twoj pierwszy raz czy juz kiedys jezdzials?
a co tam u reszty dziewczyn?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asiu w sumie nic nowego się nie dzieje. Ania walczy z mieszkaniem, Domi szuka pracy, iwwwa chodzi na kurs ang., ja na to prawko, qrka zapracowana, a sioperka nie ma netu w domu.

Ja już wcześniej jeździłam. I podoba mi się to bardzo. Byłam z Luną u weta. Jest już o niebo lepiej ale jeszcze 59zł musiałam wybulić 🤢

Aśka wiem, że się martwicie tą operacją. Bo to wiadomo różnie bywa. Ale bądźmy myśli, że zrobią ją szybko, bez powikłań, a twój tata poczuje ulgę. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny moja mala ksiezniczka dzis konczy 10 lat 🤪 🤪 🤪 🤪jak ten czas leci prezenty sie jej podobaja zadowolona skacze po domku 😁
  • Elus to dobrze ,ze z luna dobrze juz
  • Iwaa potem bedziesz nas szkolila 😜
  • Asiu bedzie dobrze 😘
  • no nic znikam bo maly szaleje 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no tez dosc ciekawie u nas by to nie przeszlo nikt tego nie jada 😞kanapki hmmmm moze by tak podac buleczke kanapkowa i na talerze poukladac serek szyneczke pomidorki ogoreczki itd co ty na to ????mieso no duzo roboty 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Uzupelnilam wreszcie zdjecia na agu, bo juz mialam dwa miesiace zaleglosci.
    Pozniej was nadrobie bo widze ze juz nabazgralyscie, ale teraz poki Kuba zasnal ide obiad uszykowac, bo potem jade do centrum z siostra. Moze dorwe jakies tanie spodnie na siebie.

    W calym domu pachnie swiezutkim chlebkiem, wlasnie sie piecze. Uwielbiam ten zapach 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Jejku jak ja bym chciała jechać do rodziców 😞 Ja latałam po mieście za tymi pierdołami do tortu. Widziałam też na necie takie masy zrobione z pianek marshmallow 🤪 Bosko. Tylko musiała bym dokupić barwniki spożywcze. I może uda mi się w lipcu załatwić dofinansowanie do czynszu. Bo przecież teraz oboje nie pracujemy więc luzik 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No wreszcie udalo mi sie wlesc 😁
    PERELKA 100 lat dla ksiezniczki 🙂)) 😘 😘 😘
    IW a zes zarobala tymi fotami.. pol dnia ogladania 😁
    ELA a pizza?? ale to tez cieple.....moze galacik?? 🙂
    ASIU duzo zdrowka dla taty trzymam kciuki 😘

    u nas... eeehhhhhhhh wojne mam z tesciem.... pf... bo se nie dam....A co!
    KArol z nowu w domu.. pracy nie ma tzn zlecen 😮 😠
    A maly strasznie rykus.... 😠 juz w sumie 2 dzien..... A zeby odpadaja bo czysto wszedzie gdzie ich brak:P
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...