Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Domi ja też się boję powrotu do pracy. Póki co ogromnie się cieszę, że nie muszę.
Asia no widzisz 🤪 W końcu. Nagadaj Adasiowi, że Franek już ma 8 i niech go goni...Ale bez bólu 😘
Laski mam klucze od działki. 🤪 A ile tam poziomek. Ta pani powiedziała, że czuje że jesteśmy te same dusze i dała mi klucze wcześniej. Bo dopiero w środę będziemy oglądać z Krystianem ją razem i zapadnie ostateczna decyzja i wtedy jej zapłacimy jak coś. Ale powiedziała, że szkoda takiej pogody żebym w domu z małym się kisiła. 😜
Patrzcie jakie cuda:
http://allegro.pl/niezwykla-truskawka-blyskawiczne-plony-i1659806627.html
http://allegro.pl/truskawka-wiszaca-pnaca-albion-w-doniczce-i1667273989.html
Całe mieszkanie mogła bym mieć w takich 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
A baterflaja co? Zaspala ze nic nie pisze? Oj nagana bedzie.
My skoro swit wstalismy, mleczko i spalismy dalej. Potem poszlam na dluuuga kapiel z jacuzi i jestem jak nowo narodzona 🙂 🙂 🙂

Truskawki superanckie, sama bym chciala takie, tylko nie bardzo mam gdzie posiac bo tu kiepsko wszystko rosnie, sama glina 😞
Nawet kwiaty w donicach ktore posialam mi nie wyrosly 😞 dupa 😞

A dzis chyba na grilla pojedziemy do siostry.
Kubus szaleje wlasnie z balonem. Tak uwielbia balony ze potrafi sam godzine sie nim bawic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My byliśmy na działce 😜 Teraz Franek śpi, a ja zaraz chyba dołączę. Bo wzięłam prysznic po tym kopaniu w ziemi i tak błogo mi się robi ☺️
A te truskawki nawet na parapecie albo balkonie można hodować. My kupimy takie, żeby od sąsiada się odgrodzić. Ale roboty tam będzie, że szok 😮 Mam kilka zdjęć tych zarośli to potem wam pokażę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wrzesniowe mamy 😉
Na poczatek sory za literowki ale mam corke na kolanach i tylko jedna reka pisze.
Mam do was pytanie.
Wasze maluchy juz na pewno przechodziły pierwsze zabkowanie. Moja mała 2 tygodnie temu dostala pierwszy zabek. A od 3 tygodni nie chce mi jesc. Musze ja karmic na spiaco bo inaczej by caly dzien nie jadla. Wciagu calego dnia zjada ok 120 ml. kaszki i w tym tez jest odrobine zupki. Czy jej niechec do jedzenia moze byc przez dziasła ??????? jest marudna , wiec na pewno spodziewa sie kolejnego zeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Z tego co czytałam to dziecko może nie chcieć jeść nic oprócz mleka. U nas też apetyt spadł. Dawałam mu przed jedzeniem camilię. Znieczuliło go trochę i wtedy jadł więcej.

Ja też posmarowałam niuni dziąsełka. Ona nic nie chce jeść 😞, ani mleka z kaszką , ani zupek , a o owocowych deserach nie wspomnę 😞
Dziękuję że mi odpisałaś 🙂 Pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilismy z grilla, fajnie tylko ze Kuba dzis marudny 😞

gonia u nas jest to samo. Kubie jak zabki wychodza to nie chce wcale jesc.
Podejrzewam, ze teraz tez juz jakis idzie bo dzis tez niejadek, co do niego nie podobne bo jest ogolnie zarloczek, tylko jak zabki wychodza to nie chce. A dzis przez caly dzien tylko 2 butelki mleka i kaszka. Na niego to bardzo malo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to zem sem 😁
Elus zarabiste te truskawy!!! 😁 😁
A u nas...
Na weselu... DO DUPY PRZEZ DEE
w kosciele wielka pompa sie zapowiadala, K mowie ze chyba sie postawili zeby miec lepiej niz my zeby wiecie..
Ale na sali... ogolniewystruj elegancko itp...
ALE.... 😮 😮 jedzenie KOSZMAR.. BLEEEE 🤨 nikt nic nie jadl prawie..
o 8 juz byl tort 😮 i ciasto raz podane 😮
kawa herbata woda... no cos okropnego... tak glodna nie wrocilam z zadnej imprezy,.
Zespol.. heh z plejbeku 😮 3 kawalki 15 min przerwy 😮
wodka masakra... zreszta praktycznie moze pilo 5 osob z naszej 20os ekipy.
miejsca wydzielone... 😮 😠
K impreza jak impreza ... standard odstawil 😮klucil sie z jakim kolesiem.. wrrr cala sala slyszala 😮
obsluga wredna ze szok...
a pizdzialo gorzej niz na dworze 😮 😮 takze skostniala wrocilam 😮 😲
JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE I NIEWYPAL...
Ach noo nieee..... 1 pozytywna rzecz.. zajebisty fotograf 🤪 🤪 😎

A maly nam sie rozchorowal... 🥴 katar ze woda z nosa, cieply jest ale goraczki nie ma 🤨
oczywiscie horror przy zakrapianiu 😞 😞
I mleka nie chce jesc calkiem juz.... 🤢nie wiem co zrobic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jedynie chyba przemycać mu mleko w kubku, albo w kaszkach, szejkach, deserkach itp 🤢
No to wesele cud miód i orzeszki.
Ale leje u nas....A najgorsze, że zostawiłam parasolkę na działce, a mam tylko jedną i nie wiem jak dojdę w tą ulewę do samochodu aż tam pod szkołe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas dzis pogoda superancka, zapowiada sie upal 🙂
Ania to moze przez te dni dawaj mu to co chce jesc, zeby przeczekac, ewentualnie np mleko z biszkopcikiem zamoczonym czy tam ciasteczkami. Jak moj mleka nie chcial to mu w nim ciasteczka owsiane zamaczalam i wcinal. Wiec moze tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kupilam mu teraz bebiko.. moze tamto cos mu juz nie pasi....
zobacze 😉 a daje mu w czym da rade...
po 2 widzialas Elu ... za 500g 17zl w biedronce.... 😉
dzwonilam do okulisty sekretarka ma pogadac z dr i zadzwonic mam po 3 czy przyjmie.... bo nikt nas nie chce przyjac nigdzie z takim malym albo odrazu za kasiure 🥴
musimy do apteki i potem wyprobowac auto 🙂
2 dolna idzie .... 🤔
nocka rewelka....

bede potem :****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam chwilke to nagryzmole 🙂
pierwszy zabek to jedynka dolna prawa 🙂 ale jestem dumna haha
malo zagladam bo caly czas mam na glowie tate mial dzisaj wyjsc ze szpitala ale nie moga go ustabilizowac lekami i musi jeszcze zostac 😞
nie mam kiedy was nadrabiac wiec nie wiem co u was?
jak tam wasze dzieciaczki?
adas to juz maly urwisek wszedzie go pelno nauczyl sie stawac na kolanach i juz mi sprzata z mebli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Franek stoi , czołga się , raczkuje, ma 8zębów i wszędzie go pełno. Wsadza łeb do pralki, próbuje kable rozplątywać, łapie się za tv więc go ganiam ile wlezie z takich miejsc bo nie mam ochoty ratować porażonego prądem dziecka.
Dzisiaj pan mnie pochwalił. Powiedział, że nawet dobrze mi idą te jazdy 😜 Ale ja jak zwykle krytyka w stosunku do samej siebie i się ze mnie śmiał, że dopiero 4 godz i że niektórzy tak jak ja teraz to jeżdżą dopiero po 20 🤪 To możliwe w ogóle? Tak jak Qrka mi pisała na gg przełamałam strach i teraz pozostało mi wyrobić sobie te wszystkie nawyki. Ale to jeszcze mam na to 26godzin 😜 W środę idę znowu to akurat Krystian z małym będzie i nie muszę za opiekunkę płacić.
Iwwwa zazdroszczę słonka. Mi taka pogoda jak teraz pasuje. Tzn temperatura. Ale ryzyko zmoczenia przez deszcz mnie przeraża 😉
Poza tym Krystiana siostra przechlapała sobie u mnie totalnie. Nie mam ochoty widzieć tej baby i zrobię wszystko co się da żeby jej nie oglądać jak najdłużej. Poza tym już drugi raz szłam po tych parkowych wertepach do krawcowej a ta suka dalej nie zrobiła mi tej sukienki 😠 No na zimę to ja jej nie potrzebuję 🤢 Jak dalej tak będzie to pójdę z nią gdzie indziej.
Lecę troszkę podziubać na tą działeczkę. I muszę kogoś ubłagać żeby mi trawę skosili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szal cial...?? czy gdzie was wciaglo??:p

buuhuu 😞
maly okropnie marudzi z rak nie chce zejsc.. jutro pojde z nim do dr bo moj brat zapalenie gardla i goraczka 😮 wiec K wszystkich zarazil chyba sznurkowo.... 🤔 A teraz ebdzie dlugi weekend to wiecie a na pogotowie nie usmiecha mi sie jechac do naszego dr w razie jak go wezmie konkretnie 🤨
na spacerze tylko bylismy co w kolo bloku...
Aaa.... i kurde... wypil mi ten bebiko.... 🤢 takze chyba cos mu nan przestal podchodzic czy jak... juz nic nie wiem...
No i do okulisty na 8 lipca.... ehh 🤨

jutro jakos sie odezwe jak bede miala chwile:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde na nic juz nie mam czasu 😞
Ciagle gonie by dogonic.
Sory ze tak rzadko tu bywam, mimo ze ciagle jestem i podczytuje ale jak juz znajde chwile by napisac to albo Kubus wstanie albo musze zejsc do biura.
Moj mnie dzisiaj caly dzien wkurza. Mial ciezki dzien w pracy to sie wyzywa na mnie. A co ja jestem kurna? Jakis worek do treningu? Masz zly dzien to sie wyzyj na mnie? A po mnie splynie? wsciekla jestem na niego.
W tym tyg bede miala duzo roboty bo nowe zadanie mam pilne wiec juz w ogole katastrofa. Ale postaram sie zagladac.
Fajnie jest sie tu wyzalic bez rzadnych konsekwencji slownych hehe

A gdzie Perelke wywialo? Bo dzis jej chyba tu nie bylo?

Ela super ze macie ta dzialeczke, zawsze jakas frajda na powietrzu z malym. Sie wychasa to moze wieczorkiem bedzie zasypial lepiej.
Anulka no widzisz, to moze jednak mu tamto mleko nie smakowalo?
My jestesmy na trojce, bo tu 1 dla malusich, dwojka tez na malusich tylko ze bardzo glodnych co sie nie najadaja a trojka dla starszych od 6 miesiaca do 12-ego. ale jakie slodkie jest, samej mi smakuje. Tu jest takie Aptamil, ktore jest identyczne jak Bebilon w PL, nawet opakowanie ma identyko tylko nazwa inna no i wiadomo po angielskiemu napisane. I opakowanie wszystko takie samo. Kubie smakuje wiec jest dobrze.
Anulka weselichem sie nie przejmuj. Ja tez bylam na takim co ani pojesc ani potanczyc. Na stolach pusto. Same przystawki co sie kazdy ruszyc bal bo nawet by nie starczylo. Bo to bylo takie wesele "posz" dla bogaczy jakies. Przyjaciolki mojego. Sama smietanka normalnie. Wiec na obiad wyglodzeni czekalismy, bo kto normalny na wesele idzie najedzony? Przyszedl obiad. pozal sie Boze. Jeden ziemniak, jeden dzwonek brokula, kawaleczek jakiegos miesa, marchewka i ozdoby. Wygladalo zajebiscie ale zeby sie najesc? My myslelismy ze to przystawka dopiero. Potem rosol. W filizance z jedna nitka makaronu. Potem na talerzyku pasztet z zurawina, taki malusi kawaleczek ze zgubil sie miedzy zebami. Po 24 byl gulasz ale nam sie nie dostalo. dostawali tylko Ci co przy stole siedzieli. My chcielismy normalnie w trakcie do pizzerii wyskoczyc, bo bebenki graly. Mlodzi sie zwineli po 12, i ludziska do domu. Ech szkoda gadac normalnie. I my jak z cyrku we dwoje wygladalismy. Ja se kieckie trzasnelam, moj garnitur, a smietanka? Dzinsy, trampki itd. Normalnie cyrk nie wesele. Nastepnym razem w dresie pojde. Nie wiem taka moda czy co?

A ciekawe co u Ani87? Czy wyjechali juz? Sie zastanawiam 🤨 bo sie nie odzywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was ohhh jak miło ,że ktoś pamięta o mnie 😘 😘 😘
  • Ja wczoraj nie miiałam zbytnio czasu tu do lekarza potem zakupy dla córki na wycieczkę potem pożegnanie Pani od mojej córki ehhhh ,Laski skończyłam meble 🙂 🙂potem zdjęcia wstawie i od małego też 😉
  • CHCIAŁAM ZŁOŻYĆ ŻYCZENIA WSZYSTKIM BOBASOM KTÓRE MAJ ZA SOBĄ 9 MIESIĘCY NA TYM ŚWICIE 😘 😘 😘 😘 😘
  • jAK TAM BOBASKI ZDROWE JUŻ??
  • Ela super ,że się działkujecie 🙂
  • Aniu Marcelek ma świetną furę ależ polecą kobity na niego 😉
  • Iwwa współczuje te chopu to masakkra i jeszcze masz tyle na głowie 😘
  • A jak tam reszta naszych dziewczyn się ma??
  • Uciekam narazie bo młody się obudził ja nie śpię od 5:30 moja mała księżniczka wyjeżdżała na wycieczkę o 6:15 ledwo widzę na oczy 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    No to Eluś nie zazdroszcze Ci 🤢 🤢Pawlowi to naszczescie przeszlo i ladnie sip dp 7:30 jak w zegarku mam zdjecia mebelkow jeszce pare szczegolow co musze zrobic ale to drobnostki nie wystraszcie sie balaganu 😜 [url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/p6210228.jpg/][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7830/p6210228.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]] [/url] to jest okienko i takie roletki ma 🙂 [url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/97/p6210229.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/6128/p6210229.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...[/url] ta wyglada moje rekodzielo 😜[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/p6210230.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/7908/p6210230.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]]Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...[/url] zdolna jestem no nie 😎 😜
  • IWWA ja dalej czekam na twoje zdjecia z rekodziela dla Kubusia 🙂
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...