Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry 🙂
U nas nocka ok, Kubus wstal o 6 ale wzielam go do wyrka i pospal jeszcze do 7, potem mleczko i wylegiwalismy sie w wyrku do 9 🙂
A dzis jedziemy do centrum na zakupy, musze jakies letnie buty sobie kupic bo nie mam zadnych. Potem chce zobaczyc nocniczek dla Kuby a potem obiadek i jedziemy grac w badmintona. Mam nadzieje ze pogoda sie nie popsuje.
A wieczorkiem popracowac.
Kuba od rana pelno energii, ale bardzo pozytywnej energii. Gania na czworakach po calej chacie, na ogrod chcial mi zwiac hehe, upal sie zapowiada wiec fajny dzien bedzie. Potem dam go na boisko jak bedziemy grac to sobie pobuszuje w trawce. Tylko ze on kurde jak go na trawke poloze to chce ja jesc caly czas 😞 Wasze tez tak robia?

Perelka trcik pierwsza klasa! Chetnie bym sprobowala. Mniam wyglada pysznie, tak ksiezniczkowo 😁

Anulka ja tez bym nie kupila takiego puszorka bo kojarzy mi sie ze smycza dla psa 😮 chociaz pewnie ulatwienie, no ale w glowie mam inaczej i zle bym sie czula prowadzac tak dziecko. Ale np nie mam nic przeciwko jesli ktos tego uzywa, bo wiadomo to jest moje zdanie a kazdy robi jak chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.
wpadłam na chwile ...dosik co do pracy to szukam gdziekolwiek na pół etatu ,żeby jednocześnie mieć wychowawczy.A potem od wrzesnia wracam do starej pracy ,bo bedziemy się starac o kredyt hipoteczny ,bo mam dość stancji.
wiecie jak to u mnie z fotami i kablem od aparatu he he...postaram sie coś wrzucić w wolnej chwili.
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 😘 U nas wsio wporządku 🙂
w piątek byłam z Matim na imprezie 😁 wybawiłiśmy się że HEJ ! 🙂 🙂 🙂
Mały grzecznie był z teściami.
Słuchajciebyłam wczoraj na próbnych dwóch godzinach w boot square i pani kierowniczka i pracownica powiedziały ze wypadłam najlepiej z wszystkich ! 😁 😁 😁
nie chce zapeszać ale powiedziała że chybaa wybiorą mnie ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
kurde tak bym juz chciała 😞
tam mama stała umowe o prace nawet nie takie złe zarobki.
Mam nadzieje ze mnie w balona nie zrobili mówiąc mi tak 😜
Kacper łobuz non stop chce chodzic a ja musze chodzic za nim i uważać bo co chwile jakaś gleba 😜
Mati ma wolne więć standard gra na komputerze 🤔
ale niech se pogra potem go chce na zakupy wyciagnąć bo chce sobie jakieś ładne szpilki kupić nowe 🙂)
Zaraz będziemy jedli obiadek, jakaś pochmurna pogoda dziś ;// nie wiem jak tam u was.
Miłej niedzieli kobietki ;***** 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzis szalony dzien, bardzo energiczny. Tak sie wychasalam na badmintonie ze jutro zakwasy gwarantowane. Ale super bylo. Jak za mlodu fikalam hehe odrazu lepiej sie czuje. Oby czesciej 🙂
Nocnika oczywiscie nie kupilam, bo nie bylo fajnych. ale w zeszlym tyd widzialam taki fajny i niedrogi w ksztalcie autka, jakby dziecko w samochodziku siedzialo, ale nie kupilam bo chcialam grajacy, ale stwierdzilam ze bedzie fajny i grajacy nie musi byc. Jak ma sie nauczyc to mu pospiewam jak zrobi do nocnika hehe - o matko to w ogole nie bedzie robil hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Grające szybko się psują. Np moja mama na noc jak brała dla Julki nocnik to rano chciała wylewać siki. a tu zonk bo grało ciągle. Mam wam dużo do opowiedzenia , ale to może później znajdę czas. Jutro Krystian jedzie tam i Julka przyjedzie. Laski ona ciągle gada mi, że nie może założyć stroju dwuczęściowego bo jest gruba i ma duży brzuch 😮 Może ona nie je dlatego 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana Elus byc moze to byc przyczyna ze nie je!!
  • Ania Ela ma racje garjacy jest do dupy mialam szkoda kasy w nocy sie nie sprawdza bo gra i spac sie nie da a one szybko sie wykanczaja 🙂
  • Iwwa no wspolczuje tyle pracy i zycze jak najwiecej takich dni jak wczoraj 🙂
  • Dosik trzymam kciuki zeby z praca sie udalo,alez ci zazdroszcze tej imprezy tez chce!!!!!!
  • A u nas spoczko dzieci wakacje maja jeszcze spia a Pawel szaleje od 7 jupi przestawil mi sie w koncuwczoraj bylismy w mcdonalds mmmmm az dwa sheki wypilam 😜 i moja dieta poszla w las 😞 za to dzieci byly zadowolone i z Pawla znowu zrobili dziewczynke panie z mcdonalds 🤔
  • Powiem Was ze zazywam ten chrom zeby ustabilizowac cukier zeby slodyczy tyle nie jesc i wiecie co dziala zjadlam teraz dwa michalki i mam dosc az mi nie dobrze z tego OOOOOOOOOOOOOOO Pawel sam wstal w lozeczku 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
  • Wiem ciesze sie jak glupia no ale coz dumaaa heheale on stoi pierwszy raz az mi lzy polecialy ide go przebrac 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Jak Krystian wyjedzie to nadrobię fotki.
    Mały dobrze tylko idzie mu prawy ząb ten oczny więc szał okropny.
    Pamiętacie tą sąsiadkę co jej zawsze kasę pożyczałam itp? Czaicie, że się do mnie nie odzywa idiotka? A wiecie czemu? Bo już drugi miesiąc pod rząd do mnie pisze czy jej 50zł pożyczę. Napisałam, że nie bo sama nie mam.
    A na następny dzień pisze, że potrzebuje numer do mojej opiekunki bo jej stary gdzieś pracę podłapał i ona ma na rano i on ma i nie ma kto z dzieckiem zostać. 😮 No pojebało ją!!!! I że kiedy ja na to prawko chodzę....No chuj cię to obchodzi! Że będziemy się dogadywały 🤢 Jasne.....Znajdź sobie sama. Dajcie spokój....No i się nie odzywa,
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no to ja bede czekac 😉 oj to co jej odbilo hmmmm jak mowisz ze nie masz to nie masz i tyle nie lubie takich ludzi 😠w poprzednim malzenstwie mialam to samo ale to w rodzinie bylo 😠a oddac hmmm kupa czasu sie czekalo 😞Pawel spi a reszta wstala uwaga o 9 🤪ale co z tego jak Pawelek wstaje o 7
  • Ela ale ci dobrze poprzytulalas sie ze swoim A JAK 😞DOPIERO ZA 4 TYG BUUUUUUUU jeszcze prace zmienl i teraz net szwankuje mu tam ehhhh nerwuwke mam wiecie co strasznie zrobilam sie zazdrosna a nigdy taka nie bylam 🤔
  • Ide miesko przewrocic 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    acha.. a ja myslalam ze to 2 sa.... 🤢
    No.. jestem 😉
    Elus kurde no mam nadziej ze ona sie nie odchudzaa ☺️ 🤨 przeciez ona jest szczupla przeciez 🤔 a dzieci maja taka budowe... to jak ona by chciala wygladac ? 🤔 ☺️
    A sasiadka porypana kurnaa 😠 nie znosze takich ludzi....
    jak cos chce to wie gdzie ma przyjsc ale tak to w d ma... 😮

    Iw nocnik grajacy -nie warto.
    Oni sa za mali zerszta, my mamy i co? zawadza bo ani sie ta melodyjka nie podnieca ani nawet siedziec nie chce tam.I jak Ela pisala jak nie wylaczysz to ebdzie gralo gralo az nie zdechnie.
    Na zwyklym w sumie tez ciezko ale no lepiej niz na tym grajacym.

    SUPER BUZIAKI DLA PAWELKA 🤪 🤪 🤪

    Dosik potem pokaz swoja zdobycz 😁

    Ciekawe co u Aski, Ani, Kasi reszty.... nikt kurde nie zaglada 🤨

    My na 14 do dr.. moze kurde ta gorazka i mailczenie to zeby? no bo w sumie on nie pozwala mi zagladnac do pyszcza 🤨 Ale on patrzyl mu w uszy... i on mi teraz albo zatyka uszy albo ciagnie za nie 🤢 musze mu to powiedziec. No i do kontroli ogolnie czy cos lerpiej czy co...

    A tak to oki 🙂
    Ela czekam na wiesci co u Ciebie i na focie Franka 🙂

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Lo Elus.... 🤔
    Asiu i jak tam?? 🙂

    My po lekarzu.... 😞
    Marcel ma ostre zapalenie gardla i zapalenie ucha... 😞 ☺️
    wku jestem bo tesciu ze szwagrem jak robilam mu nos... woda morska odciaganie aspiratorem czy kropelki to Marcel odrazu ryk krzyk wyrywal sie no wiecie zreszta jak to dzieic potrafia.
    To oni na mnie pape ze dziecko maltretuje, ze to niepotrzebne.... i no nie zawsze jak bylo trzeba robilam zeby uniknac awantury...
    Albo sobie balkon otworzyli, tyo znowu okno i przeciag...
    I teraz mam kurna 😞
    tak mnie to wku wszystko.... 😠 😠
    jak Marcel zapiszczy tylko to zjeba czemu on ryczy.... 😮i biora go na rece i on wiecznie na rekach... 😠
    ja go klade to nie h**jaaa. ryczy to nie rob mu nie to nietamto... i Marcel sobie idzie spac kiedy chce 🤨
    je slodkie ciagle .. bo co tam wolno przeciez....
    przed obiadem beze... i co obiad blee...
    wpychaja w niego jak w smietnik 😞
    wypil troszke mleka, po czym 'uratowaniu" go przed spaniem wpierniczyl cala kielbase.. po czym zjadl pol bulki 😮
    Nikt mnie nie slucha.. normalnie jak by to byl moj brat a nie syn 🤔
    mnie wogle nie sluchaja.. wczoraj wylam w lazience bo jak pojdziemy na swoje to ja nie dam sobie z nim rady sama 😞 😞 😞 😠

    plasam ale musialm sie wyrzalic ☺️
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...