Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie 🙂
taa noga mi nawala coraz bardziej, przeszkadza mi jak dużo chodze yhh.
Kacper ok 😁 poszedł właśnie na spacer z teściową.
a co do niej to ona mnie cholernie wkurwia 🤨 🤨 🤨
wciąż szukam pracy 😞
i tak się kręci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to tak szybko i w skrócie. Rano poszliśmy na plac zabaw a potem trochę porobić na działce i do domu. Po obiadku znów na działkę zerwać porzeczki . Potem wzięłam się za ich gotowanie. Franek ma 38st. I już kilka razy zrobił kupkę -sama woda zielona i okropnie pachnie. Nie wiem czy na pewno, ale myślę, że to przez ząbki. Bo nic nowego nie jadł ani w ogóle. Póki co dałam mu nurofen i śpi biedny. A cały rozpalony i chce żebym go nosiła i tuliła i całowała 😞 Mój robaczek biedny... Po kąpieli też chciałam mu dać czopek żeby dłużej działał to w ręczniku jak go miałam zaczął pierdzieć aż znowu wyleciała mu ta woda. Póki co obserwuję go i pić daję. Apetytu też zbytnio nie ma.
Julka póki co dobrze. Zrobiłam jej wczoraj obiad to powiedziała, że jej bardzo smakowało i że już dawno tyle nie zjadła 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski całą noc prawie nie śpie 😞 Małego w nocy ze cztery razy przewijałam. Po drugiej w nocy miał 39,2 kreski i jak zajrzałam w pieluchę to były tam niteczki krwi 😞 😞 😞 😞 Wypił 200ml picia. Nie wiem co mu dawać jeść i pić czy lepiej nie dawać. Co chwilę z niego leci. W nocy to już na pogotowie chciałam jechać. Teraz śpi. Czekam jak na szpilkach aż tą zasraną przychodnię otworzą i biegnę tam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Masakra....Dobrze, że mam Julcię do pomocy bo nie wiedziałam co mam robić tak zaczął płakać i lało się z niego strasznie. Ponoć dużo dzieci teraz na to cierpi. Mamy pełno leków, ale w strasznym stanie jest. Leje się przez ręce, jak naćpany. Pić daję mu co minutę. Oby przeszło szybko. Teraz śpi to szykuje obiad i z Julką się trochę pobawie. Ale jak wiem co mu jest to nawet nie robi na mnie wrażenia , że całą noc nie spałam. Nie wiem skąd wtedy bierze się tyle siły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde Ela, biedny Franio. Idz z nim koniecznie do lekarza. Bo biegunka czy wymioty to moze byc rotawirus, tak jak Kuba mial 8 dni 🤪 ale nitki we krwi/ To juz nie przelewki. biedny trzymam kciuki zeby szybko przeszlo. Dawaj znac co z nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper dziś jest tak markotny że szok 🥴
nie wiem czy to przez pogode czy przez co
ale masakra.
Ani wyjść na spacer bo wietrzysko, leje u nas co 5 minut pochmurno masakra jednym słowem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie daje sobie nic położyć ani na nogi ani na czoło. Nawet ciepłą szmatkę nie da. Powiedziała, że teraz taki wirus panuje, albo od tego, że jemu na raz strasznie dużo zębów rośnie. Zdziwiła się , że tyle ich już ma. I kąpał się w basenie i to wszystko mogło się nawarstwić i od tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedny Franio 😞
Oby szybko przeszlo. Ela Tobie duzo sil, bo pamietam doskonale jak Kuba mial rotawirusa co po szpitalach jezdzilam. Koszmar 😞
Trzymam kciuki.

Ja wlasnie czekam na losowanie lotka. Dzis do wygrania 136 milionow funtow. Ech chociaz kapke dajcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejciu co 10 minut wstawałam do niego. Na szczęście nie ma już takiej temperatury, a pieluszkę tylko 3 razy zmieniałam. Ale wczoraj po 7dmej to już spałam sztywna.
A co tam u was każdej po kolei? Co się dzieje sioperko?
Ale u nas leje 🤢 Czekamy aż słonko wyjdzie w końcu bo mały już nie ma gorączki to można było by na spacer wyjść.
Iwwwa i jak tam wygrałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...