Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ela to bardzo sie ciesze, ze z Franiem juz lepiej. Kurde to masakra jak dzieci choruja, a my takie bezradne.

Ta no wygralam, w hugo kasy mam hehe, ale widze ze liczby Kuby sie trafily. Nie bylo glownej wygranej wiec sproboje jeszcze raz tym razem wszystkie liczby co sie z Kubulkiem kojarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No moze akurat sie trafi 🙂
kupisz sobie samolota i bedziecie wpadac do nas kiedy bedziesz miala czas 🙂 🙃

Dobrze ze z Frankiem lepiej 🙂 kurcze dzieciaczki jak sa chore to serio przerypane 😞 my bezradne a oni nawet nie umieja powiedziec co ich boli zeby im ulzyc ☺️

U nas ok.. maly chce lazic ciagle ze az normalnie zameczyc czlowieka:P
Ale najbardziej biedny Rambo bo gdzie sie nie polozy maly biegnie do niego a ten wieje;D hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 😉)
ja wróciłam nie dawno byłam znów mamie pomóc w pracy 😜
kacper jest paskudnie markotny nie wiem czy to zęby czy co ale jest tragedia sama tesciowa mówiła.
Teraz śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u mnie dziś juz l;epszy humor ,ale problemy zostały...samochód u mechanika ,kasy nie za dużo a naprawa ma byc kosztowna i wogole jestem na DIECIE I TEN OKRES I WSZYSTKO MNIE WKURZA..... 🙃
ale nie jest tak źle.Anulka gratuluję pierwszych kroczków Marcelka.
no i zdrówka dla Franka też życze.U nas wszystko ok. 😘
hmmmmm
tęskno mi tu za Agą,Loinką,Eluskąi innymi.....tak pusto i cicho............
hmmmmmmm 😞 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam,że się nie odzywałam .Jak tam maluszki ?Paweł zaczął śmigać w chodziku wszędzie i gryzie mnie jak opętany jak cycka pije nie wiem jak długo tak wytrzymam :unsure 😁osik jak tam poszukiwania pracy u nas tez cięgle leje a dziś poszedł transformator niedaleko nas nie mieliśmy pradu jak dzysło yhhhh Pozdrawiamy 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zakladka 🙂

u nas ok 🙂
caly dzien sprzatakismy troche na meiszkaniu bo tylko kuchnia jeszcze mu zostala i 2 scianki... takze mam nadzieje ze juz w ten weekend wjedziemy na swoje 🤨
teskno mi za moim wygodnym tapczanem 😁 ehheehhe

Marcel kurde chrypke dostal... i buzia to jedna plesniawka.. 😮 😠 nie chce mu zejsc wycierana pieluszka...
To rpzez ten antybiotyk bo czytalam ze to skutek uboczny 😮
we wtorek raczej do lekarza na kontrol... mam nadzieje ze mu zejdzie 🤨
A tak to loto jak dzikus... 🙃 kazdego zamecza zeby lazic 😁
😘


Ela to chyba troszke dziwne 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buuterfly napisał(a):
Julka uderzyła się w łokieć i mi zemdlała. I zwymiotowała 🤢
Rewelacyjnie prawdziwy tekst 😁
http://kobieta.interia.pl/wiadomosc-dnia/news/macierzynstwo-to-sciema,772463


aaaaaaaaaaaaaaaa kurwaaa 🤪 🤪 🤪 🤪
co za laska 😎
idealny strzal 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka no to super jak może na przyszły weekend będziecie już na swoim bo domyślałam się że z teściami nie masz lekko 😜
ja byłam sobie popołudniu na małych zakupach chciałam sobie kupić jeszcze jeden strój na siłownie.
Jakieś spodenki krótkie i bluzke ale nic ciekawego nie było 🙂
Mati dziś będzie przed 12 wiec czekam na niego bo dziś mrauuu 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyobrazcie sobie, ze Kuba juz zaczail ze kupe sie robi tylko do nocnika. Wczoraj kupilam mu nocnik. I sie was posluchalam i nie kupilam grajacego 🙂 Kupilam taki w ksztalcie samochodziku. I wieczorem dla checy chcialam go oswoic z nocnikiem i go posadzilam i dalam ksiazeczke do poczytania. No bo wiadomo, posiedzenie rady ministrow musi byc a bez czytadla albo iphona sie nie da hehe a ten maly cwaniak odrazu kupola nawalil. Dziwne to dla mnie bylo bo nigdy wieczorem nie robi, tylko z rana. Uchachana bylam jak nie wiem co. Wiec dzis mowie nie posadze go na nocnik niech robi do pampersa. Chcialam obczaic czy kuma. A ten nic. Jak codzien robil do 12 dwie kupy tak dzis nie zrobil. Nie wytrzymalam i posadzilam na nocnik ok 15. I kupol. Nie no mowie niemozliwe ze wie o co kaman. Wiec przed kapiela znow na nocnik a ten kupe hehe, mala bo juz za duzo w sobie nie mial ale wycisnal troche. No sobie mowie kurde zdolny chlopak. I od wczoraj juz do pampersa nie robi kupy wcale tylko na nocnik. A najlepsze jest to ze jak juz zrobi to sobie z nocnika schodzi uprzednio wyrzucajac jak najdalej ksiazeczke w cholere bo koniec posiedzenia. Ech dumna jestem z niego. Teraz jakos trza mu siku nakierowac. Bo w sumie do nocnika tez robi ale to przy okazji.

A wczoraj wreszcie kupilam sobie 3 letnie bluzki bo masakra, wszystkie w pl zostaly.
Ten opis Chylinskiej juz kiedys czytalam hehe i stwierdzilam ze juz dawno ktos powinien o tym w ten sposob napisac, tak szczerze.
Anulka to widze ze do przeprowadzki juz blizej niz dalej. Dawaj dawaj bo z Elka pamietamy i czekamy na kolory 😉
Asia napisz prosze jak tata sie czuje.
Dosik jak tam silownia? Zakwasy jeszcze trzymaja? Fajnie ze mozesz sobie podrzucic malego do tesciow.
Ela to z bolu tak zemdlala? Dziwne i te wymioty... ja to bym jej chociaz podstawowe badania zrobila. Morfologie i mocz chociaz. Bo wiesz lepiej dmuchac na zimne.
A tak mnie dzis leb napiernicza ze az mi sie nic nie chce. Masakra jakas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...