Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurde sir waqs nie spodziewalam o tej godzinie.. 🤨
Elus trzymaj sie kobitoooo 😘 😘
Wyspij sie kochana 😘 😘 😘


Perelka nowlasnie nie wiem na co faceci nam 😁
Karol moze nie jest za granica, ale przewaznie na weekendy szczegolnie terazjak zniwa sie zaczynaja takze kurde KLUB LES zaloizmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu dziekujemy i wzajenie 😘
  • Ja nie iem co z Pawlem jest 🤢 przed chwilka zasnal sam rzy mnie i go polozylamdo loeczka 5 min i ryk 😠 😠 😠 😠 😠 teraz we wozku go uspiam b potem nieznosny jest JA HCE SPOWROTEM MOJE DZIECKO 😞
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    buuterfly napisał(a):
    Ania8888 napisał(a):
    ooo noo 😁
    eheh
    Eluska mistrz w kuchni 😁
    Ty od budowlanki 😁
    Ja od sprzetow 😁
    Iw w lacznosci 😁
    Domi uroda wsio zalatwi 😁
    reszta tez zawsze to czegos sie przyda;D
    wiec kurde pytam NA CO NAM FACETY?????????????? 😁


    No Anka żadna nie ma Wacka! No może....Eloite 😁


    Oj...przeczytałam wstręciucho 😜

    mam ale w pudełku ☺️ i dawno nie używany 🤪
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Spotkanie było kapitalne!! 🙂
    Takich trzeba więcej 🙂 🙂
    🤪 🤪 🤪
    Kacper padł wczoraj jak nigdy 😁 był wykonczony
    ja zreszta tez padłam 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka ja tez chce moje dziecko spowrotemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😞 😠 😠
    Przeciez to co dzis wyrabia przechodzi wszystyko...
    wpiepsza platki kwiatow z balkonu, wywalil szufelke na siebie po czym cala garsc wetkal do buzi, buty je, urwal listwe przy scianie, jesc nie spac nie pyska drze, ramba kopie po tylku, smycza w niego rzucal, zabawkami swiga...SZOGUNNN... 😠 a ja juz glos trace chodz tu nie dotykaj nie rub zostaw i tak w kolkoooooooo nic zrobic gdzie do konca dnia 😮..
    aaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!



    U Was tez jest taka goracz???? ☺️zdechnac idzie, sie normalnie idzie ugotowac na twardo 🙃
    Domi ciesze sie, zawsze ktos.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ojj widze macie z tym dzieciakami 🤔
    Mój jest nawet grzeczny tylko jak mam go od czegos oderwac to jest dużo ryku 😜
    ale musi się swojego nauczyć i tyle 🙂
    u nas nie ma tak gorąco coś się chmurzy 🥴 niestety
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    eehhhh Aniu to niezly rozrabiaka 😲 😲poczekaj jak dopadnie pisaka jakiegos i picasso na scianie ci walnie 😉Pawel zasnl zobaczmy na ja dlugo ale przy tych dwoch diablach to racej dugo nie potrwa,u nas rano bylo tylko 14 stopni a wczorj 30 😮 burze i deszcz przyjdzie i pojdzie
  • Dosik super,ze spotkanie sie udalo 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    ja tak na chwilke Elus co sie stalo bo widzialam opis na gg??? Aniu to fajnie ze juz macie rzeczy na miejscu jeszcze troche i juz bedziesz na swoim a u nas zab sie cisnie i temu taki jest 🤢milej nicki 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No to tak....Kilka dni temu w doniczce na podłodze w kwiatku wyrósł jakiś mały grzybek. Przed wczoraj mały był w pokoju dosłownie sekundę sam i patrzę a on gęba w ziemi. Pierwsza moja myśl GRZYB!!!!! Przekopałam całą donicę i nie znalazłam. Nie wiedziałam czy on znikł czy mały go zjadł. Dzwoniłam do przychodni. Kazali po skierowanie przyjść i do szpitala jechać. Więc pojechaliśmy, a tam zaczął się koszmar. Pisałam, że on do nikogo nie chce iść tylko ze mną. Więc jak go zabrały na wenflon, pobranie krwi i czyszczenie żołądka to tragedia była niesamowita 😞 😞 😞 W między czasie dotarła do mnie szwagierka. I tak obie siedziałyśmy i płakałyśmy. Przynieśli mi go. Zanosił się od płaczu, cały czerwony, spuchnięty, z zabandażowaną rączką......Przyjęli nas na oddział. Podłączyli mu kroplówkę. Napatrzyłam się tam na takie rzeczy, że serce mi do dziś pęka. Mama 6ścio tygodniowego maleństwa z praktycznie zerowymi szansami na przeżycie-bardzo poważna wada serca. Rodzice, którzy mieszkają w sumie w szpitalu z synem, który ma porażenie mózgowe i to w takim stopniu, ze jest roślinką. Najpierw cały dzień zajmował się nim ojciec. Bardzo przystojny ok.30letni facet. Żebyście widziały z jaką troską on się opiekował ty chłopcem. Wiele matek nie ma tyle czułości co on. Mnóstwo dzieci z zapaleniem płuc. Bałam się , że malutki mi złapie jakieś cholerstwo. A w izolatkach dzieci z bardzo ostrą biegunką, wysypkami itd. Ja trafiłam do najgorszej sali. Weszłam i myślałam, że sami jesteśmy. Aż coś poruszyło się delikatnie w łóżeczku. Pod różowym kocykiem leżała malutka dziewczynka. Główka wielkości pomarańczy. A w niej ogromny wenflon i plastry. Paluszki maciupkie jak zapałki. Cała miała może z 40cm długości i ok.1500wagi. Wszystkie ubranka na niej wisiały...Całe dnie spała malutka. A mi serce pękało....Chodziłam, tuliłam Frania, a u niej od kilku dni nikogo nie było. W kącie stał tylko fotelik samochodowy. Za duży dla niemowlaka, brudny, obdarty....W pewnym momencie zaczęła kwilić. Nie powinnam jej dotykać, ale nie wytrzymałam. Podeszłam i dwoma paluszkami zaczęłam bardzo delikatnie ją głaskać po malunim policzku. W sekundę się uspokoiła i zasnęła. Wszyscy dookoła mówili, że rodzice ją przywieźli i że kilka razy tylko na pięć minut wpadli a tak w dupie mają. Że brakuje jej kontaktu, czułości, dotyku. Bo kontaktem nie można nazwać pielęgniarek , które przychodzą i rzucają nią jak workiem przy przewijaniu czy kąpaniu. Śpiewałam im kołysanki. Włączałam im pozytywkę....A przy wyjściu chciałam ją zabrać do domu i dać tyle miłości na ile zasługuje każdy mały aniołek.
    Pielęgniarki-brak słów!!! Większość czasu spędzały w pokoju, dosłownie popijając kawkę i plotkując. Wychodziły tylko podać leki, wykąpać tą malutką bo tylko ona była bez rodziców i tyle.A potem na salach pieprzyły ile to pracy mają. Nas też obgadały bo akurat przechodziłam obok i słyszałam. Więc moje zdanie co do pielęgniarek znów uległo drastycznemu osłabieniu. Dzisiaj mają przyjechać teście i może z nimi na wieś pojedziemy na kilka dni.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Wiem coś Elka na temat takich przypadków w szpitalu tu u nas w Chorzowie też tak było ... 🤔
    rodzice niektorzy nie mają czułości poprostu zero czegokolwiek zostawią dziecko w szpitalu i tyle ja bym takich spaliła na stosie ! 🤨 🤨 🤢 🤢 😮 😮
    w ogóle wczoraj sie pokłóćiłam z teściami i wyjebałam z domu na cały dzien.
    Bp nie wiem czy wam mówiłam ale oni teraz mieszkają u nas bo ich zalało 🤢
    i ja mam już poprostu dosć ;/////
    Kacper od 3 dni gorączkuje rano i wieczorem nie wiem czemu ale ma dosc wysoka gorączke ehh 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ojj Elus przykro mi ,ze tak sie to skonczylo 😞na temat szpitali to okurat wiem bardzo duzo jako dziecko 6 letnie lezalam pol roku u nas w szpitalu a nastepne pol w zabrzu wiec caly rok szpitalny mialam:/ Ciesze sie ze dobrze sie wszystko skonczylo tak to jest z dziecmi wszystko zjedza nawet kwiatki a na te tez trzeba uwazac bo niektore sa trujace,moja corka za malego nam sie zgubila w ogrodzie szukalismy ja a ta za domem sie schowala i wpieprzala glizde 🤢myslalam ze mi sie cos stanie ehhhh no ale to nie to samo co grzybki buziaki dla Franusia 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...