Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj Elu, współczuje z powodu pobytu w szpitalu 😞 i trafienia na takie piguły:/ szkoda ze takie sa jeszcze w pracy:/ tak z ciekawości? Jestes pewna ze dziecko mialo 1500 g? bo my wypuszczamy z inkubatprow przy 1800... ale moze gdzie indziej jest inaczej. co do cierpienia dzieciaczkow to wiem jak wygladaja te tragedie, widze je codzień w pracy... pewnych rzeczy lepiej nie widziec, a rodzice ktorzy nie odwiedzaja w ogole swoich dzieci, to nie rodzice:/ rozumie ze daleko, ze cos jest zle, ale raz na kilka dni zawsze mozna przyjechac.... nie rozumie takich ludzi:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O Laurana i Asik zagladnely 🤪
co tam jak tam??
jak dzieciaczki?? 🙂

Dawno nikt tu do nas nie zagladal ☺️
jestem zniesmaczona tym jak bylo kiedys a co jest teraz 🤨 🤔
I wogle tak jakos nie wiem.
🤢



Elus niezle 😞 biedne sa takei dzieciaczki 😞 takie kruche bezbronne,matka jakas piepsznieta w leb! Chyba kazda z nas jak malenstwa sie urodzily to nie odstepowalysmy ich na krok gapic sie non stopa a gdzie ejszcze jak takie chore malenkie ☺️ serce sie kraje 🤨
Na cale szczescie juz z Fraaneczkiem oki:*

IWAAAAAAAAAAAAAAAAA SKLONOWALAS SIE JUZ??????????????? ☺️ 😘 😘

A u nas spoko 🙂 mam fotki mieszkanka... oczywiscie T maja duzo ALE... 🤨 i mam wyjebane.
zreszta nie tylko na to.



A to wymalowalam dzis Marcelowi w pokoju 🙃 tylko ta naklejka auto byla cos pognieciona i sie zagina 😞 musze ja na cos przykleic mocnego 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/sdc11832hb.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/3918/sdc11832hb.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeny przepraszam ze mnie tu nie ma ale nie nadazam ze wszystkim.

Elus kurde biedny Franio. Az mnie ciary przeszly i wczoraj po nocy ogarnialam wszystko w chacie, za szafkami szukalam i szorowalam zeby grzyba jakiegos nie bylo bo az strach. Mam nadzieje ze juz dobrze. Buuuziak duzy i slodki dla Frania 😘

Staram sie was czytac na biezaco i chociaz nie zawsze mi wychodzi po czasem po lebkach. Na szczescie jestescie wyrozumiale i nie gderacie tu duzo 😁
Kubie ida 4 zeby naraz wiec czesto mamy akcje placz nie wiem dlaczego, placz zeby plakac. Zel na dziasla nie pomaga i wczoraj juz po nurofen dalam to sie uspokoil. Co noc budzi sie ze strasznym placzem, wrecz krzykiem. Nie wiem co mu i biore go do naszego wyra i spi smacznie dalej a jak ululam na rekach i spowrotem do lozeczka to straszny krzyk. Pomyslalam ze chodzi o lozeczko i w ogole miejsce. Moze zle kojarzy czy cos. To przenioslam go z lozeczkiem do jego pokoiku, tam kolorowo i przytulniej. Ale dalej to samo. Ogol nie chce wcale zasypiac w lozeczku. zasnie gdziekolwiek i jak go przeniose to niewazne jak mocno spi to zawsze sie przebudzi i krzyk i ryk. Macie cos na to? Najlepiej to sie wtula we mnie i zasypia i tak mocno trzyma.

Bylam z nim ostatnio w przedszkolu, tu sa takie zajecia od noworodkow do roczku jedna grupa i rodzice chodza z dziecmi i rozne spiewy klaski itd wspolne i mu sie podobalo zapatrzony byl w prowadzaca i nie plakal na widok obcych facetow co mu sie ostatnio zdarzalo czesto. Nie wiecie czemu?

Ja to juz wymiekam, chodze oczy jak zapalki. Kuba spi pol godziny dziennie gora. Wstaje o 6 i idzie spac 23 albo i pozniej. I w zaden sposob nie moge go szybciej polozyc., nic nie dziala, nawet kapiel go nie zmuli. Bajki kolysanki to sie zaciesza. Nie moge nawet go wyciszyc. a jak juz w koncu na sile sie polozy i zasnie to ja do pracy. Bo w dzien nie moge nic zrobic wiec tylko na chwile usiade do kompa podgladne was i jak chce pisac to on sie na mnie wspina i szczypie i zabiera mi reke i ciagnie do zabawek. Nie wiem jak mam zrobic zeby sam sie bawil bo sam nie chce. wiec nie ma jak nic porobic i pracuje na raty doslownie po kilka minut co chwile jak mi sie uda wymknac niezauwazonej przez niego.
Wspina sie wszedzie na szafki na piekarnik, ktory sobie otwiera itd. Najgorzej jak jest wlaczony. A jak mowie do niego stanowczym tonem ze nie wolno i nunu mu pokazuje to sie smieje heh cwaniak jest straszny. Ech to se ponarzekalam.

Anulka ja to widze ze Ty talent masz niezly, super Ci to wyszlo!
Domi fajnie ze spotkanie sie udalo. Dzieciaczki super wyszly na zdjeciach,tylko was braklo. Rosna szkraby, widzialam tez na nk zdjecia u Eluski to Nika z Ewa jak siostry wygladaly. A duze wszystkie? Tak szybko rosna.

Ja wlasnie zabukowalam urlop mojemu i jedziemy do Pl 20stego sierpnbia. Ostateczny termin bo do wrzesnia Kuba ma paszport. NA 2 tyg jedziemy i to autem, bedzie rzez 20 godzin z mlodym w samochodzie.

Kurde dobra ide sobie bo znow nic nie zrobie, o 3 okolo bedzie pobudka wiec mam 3 godziny zeby porobic cokolwiek.

Buziaki kochane, zagladam czesto i podgladam ale nie mam jak pisac, wiec wyaczcie.
Buziaki dla maluchow 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Ela daj znac jak Franio sie czuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper z nich największy reszta drobne 😜
ale super było takie spotkanko dzieci się super bawiły 😁.
U nas nocka fajnie, chociaz pieką mnie plecy jak diabli 😜
Dziś u nas juz zachmurzone ;/ czyli pogoda nie bardzo.
CHyba zaraz na jakis spacerek wyskoczymy sobie by mały sie przewietrzył 🙂
ANiu super pokoik Marcelka wygląda naprawde 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my 20 sierpnia roczek wyprawiamy Iw to prosto do nas samolot neich Cie wywali 🙂 sobie popijemy 😁
Elu kiedy K przyjedzie w sierpni?:P 🙃
Biednz Kubulo robi jak Marcel wcyesniej.... daj mu cos na te yxewbole albo viburcol na uspokojenie troszku ☺️
Iw normalnie zwolnik kobito bo nam sie wykonczysz 🤨 🤨
ELUS JAK FRANIU 🙂

Dzieciaczki na spotkaniu widac jak by sie znaly od hohoho 😁 hehe jak rodzenstwo 🙂
szkoda ze nie wszystkie. 🤢


Dzis idde kupic zaproszenia 😉
Troche porobic na mieszkaniu moze na konie nad zalew pojedziemy popatrzec.. zalezy jak czasu starczy 🙂
;***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hola chicas! 🤪

Ela przeczytałam o wizycie w szpitalu, przeżycie traumatyczne..

Anno super pokój Marcela! Ach gdyby moje dziecko mogło mieć swój własny pokój! Ale może kiedyś 😉 😁

Domi napisz mi nazwę tej maści na blizny
i błagam niech mi ktoś znajdzie nazwę tego olejku na rozstępy o którym wspominała Iww.

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eloite ten olejek nazywa sie RESCUE OIL mala buteleczka 75 ml placilam jakies 5 zl niecale 🙂
nie wiem czy jest taki w PL
no leci czas to niedlugo znow porod, ech wspolczuje 😁
padam Kuba dzis mial takie adhd ze o 7 rano ja juz bylam wykonczona.
jeszcze chwile popracuje, nastawie zmywarke i pralke na rano i zanim przyjdzie rano to moze zdaze sie polozyc hehe
a i musze sie wam pochwalic ze schudlam juz 5 kg 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 dawno mni nie bylo i pewnie za czesto mnie nie bedzie 😞 w pracy "sezon" mamy, remont zaczelismy, wiec ledwo znajduje czas na sen, ale staram sie zagladac od czsu do czasu 🙂 Dawiń na razie pięc ząbków ma, każdy z osobna to jego meczenie się i nasze nieprzespane noce, ale narzekac nie moge 🙂 Biega juz po meblach, sam jeszcze nie człapie, ale wszytsko w swoim czasie 🙂 ogólnie rośnie zdrowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Perelka nie wiem gdzie jest a Baterflajuska u taty 🙂

u nas spoko 😉
Maly ma takie ADHD ze sie nie da ogarnac... 🤢

Elzbietko moja!!!!!
grzej wyro:**
Za tydzien Nalot Ci zrobie 🙂 niech tylko K sobie zalatwi ten Szczecin 🙂 🙂 🙂 🙂 🤪



A tak co tam jak tam?? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domu 🙂
Byłam rano w medycynie pracy.
Zaraz jedziemy z kacprem na kontrole do alergologa 🙂 .
Ankaa a na katowic Karol nie jedzie 😁 ?
Bo zawsze moje łóżko na CIebie czeka ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik napisał(a):
Ja już w domu 🙂
Byłam rano w medycynie pracy.
Zaraz jedziemy z kacprem na kontrole do alergologa 🙂 .
Ankaa a na katowic Karol nie jedzie 😁 ?
Bo zawsze moje łóżko na CIebie czeka ! 🤪




Oj Domi a co mu?? ja nic nie wiem 😞
ze do alergologa?
No narazie niee... w okolice Legnicy jak narazie , wczesniej jezdzili w Wasze okolice 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu juz nie mam tych boli 😉 a Ciebie jeszcze mecza?? 🤨
Acha myslalam ze cos jakies wysypki czy cos mu jest i na jaka konsultacje idziecie.
A co Wam powiedziala? 🙂


Kurde a ja na glowe dostaje maly takie ma ataki szalu ryku ze nie idzie go ogarnac 🤨 jestem wykonczonma....
Zimne piwko by mnie sie przydalo 😜 ehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu to chodzby kacper tez ostatnio ma takie ataki że ryczy o głupote a tak jakby go ze skóry obrywali 🤢.
A powiedziała ze osłuchowo jest czysty ale musimy dłużej stosować inhalacje by choroby się nie wracały.
A jak Maryś ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...