Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tez poprosze adresy na prv 😉

U nas spoko.. chcialam dzis isc do kina na ukochany zmierzch.. ale K ze za wczesnie seans i on nie idzie... 😠

Madziu pokazuj pokazuj foty;0
DOMI TY TEZ 🙂 Marcel sie uwstecznil i nie mowi nic... tylko napierdziela po bredziecku 😜 takze zazdroszcze 🙂
PErelka super ze juz lepiej no i ze Pawlo oficjalnie sam chodzi 🙂
Iw jestem.. halo lacznosc 🙂 🙂
Ela i jak film??? podobal sie Julce/??


ja dzis posprzatane na blysk... obiad sie gotuje dzis gzika wiec raz dwa 😉
Jutro do kuzynki i do mamy jade.. chyba tam zostane.
A wogle musze dac kompa na gwarancje... bo tak mi sie nagrzewa ze koniec 😞
i bedzie baj baj bez kompa na kilka dni 😉 ale nie wiem jeszcze kiedy go zaniose 😉

ELAAA...!!!! TA CIOTKA ODDAJE KOTY TEMU FACETOWI... JAK MAM TO ZGLOSCI CO MAM ZROBIC... 😞
:* milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poprsze adresy na emaila wam tez wysle 🙂
u nas ranne zakupt, póżniej robiłam ciasto krówe zobaczymy co z tego wyszło :P bo tescie mają wpaść na kawe. a pod wieczór wpadają znajomi mamy oblac mieszkanie i niby andrzejki
a ja jutro do [pracy ehhh 😉
Ja dzis obiad skromnie ja zjadłam bułke a mati frytki 😁
małego wzieła tesciowa bo jechali do kuzyna od matiego a tam tez taki maluch jak kacper 🙂
zaraz zabiore sie za jakas salatke by cos podac jak znajomi wpadną 🙂
Właśnie Elka napisz nam jak tam film 🙂 ?
Anka mój laptop tez sie przegrzewa i trzeba by bylo wyntylator wyszyscic ale nasz jest juz bez gwarancji ;//. A wy w jakis szczegolny sposób obchodzicie andrzejki dziewczyny ? 😞
Perełka zabieg z mgdałami yhh nie przyjemne ponoć 😞 ale da rade :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie 😁 byłam u rodziców na chwile zawiesc małego i rzeczy dla niego, a M umył podłogi w tym czasie ! 😲 jestem w ogromnym szoku a azarazem zadowolona 🙃
jakos dziś nie mam checi na gośći nie najlepiej sie czuje 😜
ale przyjda to przyjda posiedza i pojdą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wejdz zobacz piczko na priwatne wiadomosci 😁
Ej Ela... By ty sie znasz... Ty wogle jestes moje GURU 😁
kupilam se leginsy w styl skandi czy holera tam wie jak to sie zwie... no i do czego je??????????????
Widzialam w tv zajebiscie mi sie podobaly 😜 ale teraz w necie se szukalam i dupa... nic ni mo



ja bede yy za kilka dni.... wiec mi tu nie szalec... adresy na priv poproszem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak to do czego? 😁 Do Emu of kors 😜 Do długich, grubych jednokolorowych swetrów 😉 No i nie wiem d czego jeszcze ☺️
http://www.novamoda.pl/1801_ocieplane_legginsy_w_skandynawskie_wzory
http://www.google.pl/imgres?q=legginsy+w+skandynawski+wz%C3%B3r&um=1&hl=pl&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1280&bih=661&tbm=isch&tbnid=ywfFdxD1PWgi7M:&imgrefurl=http://allegro.pl/kapitalne-spodnie-leginsy-wzory-roz-36-s-i1934635150.html&docid=oM2rP3OCD2F2EM&itg=1&imgurl=http://i966.photobucket.com/albums/ae142/m4tylda/getry.jpg&w=313&h=405&ei=3cDRTu3_PKmN4gSRpdRn&zoom=1&iact=hc&vpx=398&vpy=292&dur=867&hovh=255&hovw=197&tx=107&ty=207&sig=107681350242136330804&page=1&tbnh=144&tbnw=119&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r:13,s:0

O do takiego czegoś:
http://szafa.pl/c6864862-gruby-sweter.html
http://www.google.pl/imgres?q=wi%C4%85zany+sweter+bershka&um=1&hl=pl&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1280&bih=661&tbm=isch&tbnid=pF-F2hP8iw64dM:&imgrefurl=http://www.mojeciuchy.pl/dane/2945399/szary_sweter_narzuta_cieply_bezrekawnik.html&docid=HXPqtrX7RuAF3M&imgurl=http://www.mojeciuchy.pl/entityfiles/pictures/offers/pic4/med_2945399.jpg&w=358&h=477&ei=BsLRTqiENonN4QTu9_wb&zoom=1&iact=hc&vpx=656&vpy=258&dur=107&hovh=259&hovw=194&tx=111&ty=147&sig=107681350242136330804&page=7&tbnh=145&tbnw=109&start=123&ndsp=19&ved=1t:429,r:15,s:123

Do tego pod spod długi top czy tunika i fajne kozaki i można popierniczać z wózkiem 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek z rana 🙂)
My już od 6 na nogach tak jak M wstawał do pracy tak wstał i Kacper.
A myślałam ze pospie troche skoro mam na 11 do pracy 🥴 .
Mielismy gosci w sobote w niedziele kolejn przyszli.
Nie mam nic przeciw ale osobiscie wole jak siedzimy w 3 😁
U nas bez zmian Kacper sie klimatyzuje w nowym mieszkanku czasem ryk nie z tej ziemi a czasem jest ok 🙂. w tym tygodniu mam paskudne zmiany same zetki ebde około 1 w domu lądowac. No ale sr czw mam wolne 🙂)
Soperka na fotosika wrzucaj meble 😁
Anka pokaż sie nam w tych geciorkach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik też tak mam. Niby fajnie, że ktoś wpadł, ale wolę siedzieć sama z chłopakami w domu. Taki dzik ze mnie, że nawet gdzieś nie lubię wyłazić.
Wczoraj zrobiłam generalne porządki w akwarium. Mam ponad 40 malutkich rybek 🤪 Więc na święta już mam z tym spokój. A dzisiaj muszę iść do szwagierki, która wczoraj bardzo mnie wkurzyła 😠 I Krystiana spodnie idę zanieść krawcowej. I do Netto po parę rzeczy muszę skoczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajne są 🙂 My jednak na razie zaczekamy z kupnem. Słabo ze zleceniami stoi firma szwagra i do końca nie wiadomo kiedy pojadą chłopaki po nowym roku tam więc musimy uważać na takie większe wydatki. Zaliczyliśmy już spacer. Teraz gotuję mięsko na bigos. Chcę zrobić już na święta dla mnie i rodziców i z głowy będzie jedno danie.
A wy co porabiacie? Mam też pytanie do was. Macie może jakiś dobry, sprawdzony przepis na ciasteczka? Ale takie, żeby nasze dzieciaczki mogły też chrupać. Bo kupiłam foremki i chcę z tego zrobić coroczny zwyczaj, że będziemy z franiem wyciskać ciasteczka. Muszę małemu zrobić ładne zdjęcie w czapce mikołaja i iść jak co rok wywołać większy format. Mam już ramki dwie i to będzie mikołajkowy prezent dla rodziców i teściów. 🙂 Buziaki dla was i naszych dzieciaczków 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
wszystko do dupy.............
tak się porzarłam z moim ,że wyszedł do pracy 2 godz wcześniej bez obiadu i kanapek do pracy i nawet kazałam mu w nerwach klucze zostawić i nie pozwoliłam wziąć mu samochodu....on nawet nie ma teraz tel ze sobą.....a najlepsze to to ,ze o pierdoły cały dzień się dowalaliśmy nic wielkiego....
a teraz mi smutno i mam wyrzuty sumienia...
bo to ja zawsze o byle co się obrażam i nie umiem do błędu się przyznać
😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U kochana...To po pracy go odbierz, uszykuj dobre jedzonko i daj mu spokój na przemyślenie. Dziewczyny ja wiem, że oni potrafią zaleźć za skórę. Ale w takich sytuacjach trzeba myśleć jakie krótkie jest życie. Jak niespodziewanie może zabraknąć tej drugiej osoby. I czy właśnie tak chciały byśmy się z nimi rozstać. Szkoda czasów na dąsy i fochy. Myślę, że wiesz najlepiej co zrobić żeby naprawić tą sytuację. A gdzie Twój pracuje? Może zamów mu pizzę do pracy czy coś jeśli możesz i jego praca na to pozwala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie chyba załamne!
teraz to juz wogole dopierdolił mi twoj wpis elka...dobiłas mnie dziewczyno.......
chciałam sie pogodzic pisalam do jego znajomego z pracy i niby mojego dzis w pracy nie było!!!!!!!!!!
nie wiem co mam robi
dzwoniłam do wszystkich jego kumpli do ktorych mam nr i nie ma go nigdzie........
jestem wykonczona i mam takie mysli ze nie moge ryku powstrzymac...
łudzes ie ze ten kumpel mnie wkreca ale chyba nie był by tak pojebany to dorosły facet....
ale z 2 str gdzie jest łukasz?????
co ja mam robic????????????????
😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...