Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No wiec...
Madziu jak mowilam fryz super 🙂

Domi zastrzyki az mialas?????????????? 🤢 biedna;(
Dobrze ze lepiej 🙂

Elka suknia piekna... mi sie marzylo w takiej dlugiej prostej isc, ale ja kurdupel i i tak nie wyszlo ☺️
Tobie bedzie pieknie 🙂 🙂
A ta sala to troche nie ogarniam jej za duzo tego wymienionego 🤔
A co do Julki to kochana jest 😘 Ona dorosla przez to ze ciagle ze starszymi, i ze ma obowiazki itd... mysle ze to nie powod do niepokoju ale do dumy ze na swoj wiek jest tak madra i rozsadna.


My dzis dzien milo, dobry obiadek mi dzis wyszedl 🙂 😁 heh dewolaje troche podrasowane :p
Spacerek, potem wpadla kolezanka.....
LAski jade w tym tygodniu do wrozki ☺️ 🤔 🤨
Smiejcie sie... ale juz raz u niej bylam wszystko prawde mi powiedziala o tym co bylo i co bedzie... i musze jechac znowu.
Pewne spr nie dawaja mi spokoju... moze uda sie ze ona mi powie jesli nikt inny nie chce.
Bierze niewiele bo to starsza samotna babcia... niektorzy jej poprostu zakupy robia jedzenie zanosza itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sioperko i jak udało się zajmowanie mężem? 😁
Ślub nie wiem, ale teraz to już chyba bliżej. Kurde w listopadzie nam 6 lat razem minie więc chyba najwyższa pora. Myślę, że powoli go namówię. Chodzi jak zwykle o pieniądze. Ale ja chcę wziąć ślub. Dla nas i naszego maluszka. A nie dla ciotek i wujków co nie znają mojego adresu ani imienia mojego syna. A takich ma Krystian wielu. Ani razu np na oczy nie widziałam, a teściowa chce zapraszać. Niech sobie pomarzy 🙂 Najdroższy w tym wszystkim jest koszt wyżywienia. Czyli im mniej osób tym bardziej realny stanie się w końcu nasz ślub 😜 A ja bym była bardzo zadowolona jak by byli tylko moi najbliżsi i najbliżsi znajomi. A że moich bliskich znajomych to ze cztery osoby, które chcę widzieć na weselu to jeszcze lepiej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w piękny słoneczny poranek 😘
  • Eluś piękna sukienka jak najbardziej na ślub 🙂 ciesze się że będziecie brali ślub 😘
  • Mnie też się marzy wyjść za mąż drugi raz co wcześniej nawet nie chciałam słyszeć ☺️nie wiem może kiedyś się spełni moje marzenie.....
  • A ja mam szpital w domu 🤢 młoda kaszle jak nie wiem co młody też a Paweł już lepiej 😉
  • Taka śliczna pogoda a ja muszę w domu siedzieć 😠 nic nowego
  • A jak tam Wasze dzieciaczki zdrowe??? 😘 😘 😘
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej Laseczeki ! 😘
    Wstałam zaraz jak M wyszedł do pracy bo musze to mieszkanie ogarnac 😮
    bo oczywiscie jak ja dwa dni byłam w łóżku to M ani jednego talerza nie umył 🤨
    rzeczy z suszarki rzucone na krzesła, a papierki bo jego batonie zostały na komodzie no normalnie h*** mnie strzeli zaraz 🤢 gorzej niż dziecko ...
    Jakbym zachorowała powarznie to żal mi tego mieszkania..
    On totalnie nie szanuje mojego sprztania i zaczyna mi to bokiem wychodzic.
    Ehh 😠
    Elka witaj tak raniutko juz tutaj ! 😘
    Co do ślubu sie zgadzam ma byc dla was nie dla rodziny ! 😉
    Sioperka pisz jak tam zajmowanie sie mezem poszło ? 😁 heee 🙃
    Aniu ale mi zrobiłąś smaka na dewolaje łuu aż musze zrobic w tym tygodniu 🙂
    Madziu ładna ta fryzurka jak chcesz sie ściąć 😉
    Dziś musze isć do lekarza swojego po L 4 bo ten z tej poradnie nocno weekendowej nie wydaje dał mi tylko zaswiadczenie.
    No i oczywiscie czeka mnie sporzatanie tego burdelu ;//
    Kacper śpiocha jeszcze sobie słodko ☺️
    a ja grasuje na necie ! 😁
    Buziaczki kochane ! 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    ooo Iwonko dzien dobry !! 😘
    Oj to nie fajnie ze dzieciaczki chore 😞 oby szybciutkoo wyzdrowaiały kochana ! 😘
    Kacper jest na szczęśćie zdrowy w ost czasie to ja tylko zachorowałam :P
    U nas tez łądna pogoda słonko zaglada mi do okna ale podejrzewam ze jest tak jak wczoraj świeci słonce ale jest ogromny wiatr
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witaj Dosiczku 😘
  • No u nas słonko świeci ale zimno jest 0 stopni a myślałam że więcej 🤢
  • Ciesze się że już lepiej się czujesz 😘 a wspominając o chłopach to yhhh 🤢 tacy już są niektórzy że mają to w zadku czy jest porządek czy nie i czy ktoś to posprząta współczuję to jest najgorsze też tak miałam wcześniej a jak byłam chora to miał to w d... i siedział w barze a potem słyszałam że to mój obowiązek pranie sprzątanie itd... a teraz no ze świeczką takiego szukać jak wróciłam ze szpitala po porodzie posprztąne,pomyte,uprane i na stole duży bukiet róż 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Odpukać , ale Franek to w ogóle już długo jest zdrowy. Nie pamiętam kiedy był chory. Chyba jakoś w listopadzie lekko przeziębiony. Dzisiaj idziemy na szczepienie. Już mnie serce boli i ściska w gardle na samą myśl. Z weselem to na razie ja próbuję wytłumaczyć Krystianowi, że jak się postaramy i pomyślimy powoli to damy radę w przyszłym roku 🙂 Zobaczę co z tego wyjdzie. U nas w nocy był mróz, a teraz powoli słonko wstaje. Ja robię pranko i też sprzątam. Chyba okres dostanę bo mnie coś brzuch boli. Mama jutro jedzie do pracy. Ale wraca 8 lub 9 marca i jadę po nie żebyśmy same babki i Franio tylko spędziły u mnie spokojny weekend.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Perełko to masz sie z czego cieszyć że masz takie mężczyzne obok 🙂
    Ja chyba jeszcze długgooo se poczekam niż M sie tego nauczy o ile w ogóle kiedys sie nauczy 🤨
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    MMMM osik jaki śliczny avatarek 🤪 🤪
  • Eluś to i tak dobrze bo że coś ci idzie w tym kierunku 🙂
  • A co do faceta sprzątającego hmmm to się wynosi z domu więc ciężko żeby teraz się nauczył 😞 ja już nawet potem przestałam robić kanapki mu do parcy i wiecie jakie pretensje były hohooh
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Dziękuje kochana za avanatrek 😘
    jedne zdjecie z komórki jakie pykłam sobie w ost czasie
    bo tak to tez nie mam nowych zdjec
    jeszcze apart nam cos nawala ;/ nie umiem wrzucic fotek wszystkich na laptopa dziwne 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...