Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

A co do ciąży dziewczyny jesteśmy kobietami 😉 😜 i to nasz instynkt macierzyński się ujawnia
  • Ja mam już trójkę dzieci i ciągle za tym okresem w życiu tęsknię chociaż ostatni poród dał mi w d......
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Odpowiedzi 73,3 tys.
    • Utworzono
    • Ostatniej odpowiedzi

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    • Loli

      10128

    • buuterfly

      7443

    • Ania8888

      7982

    Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

    • Mamusia
    A co wczoraj byłam w szoku to z K pisaliśmy o Franku i mu napisałam, że ta nasza kolezanka córcię będzie miała. I o płci itd. I mu napisałam, że nawet jak bym dziś się dowiedziała w ciąży to wiem, że to nieodpowiedzialne ze względu na naszą rozłąkę, plany itd ale była bym cholernie szczęśliwa. A on, że też , ale chciał by być już wtedy ciągle z nami i razem to przeżywać. Miła odmiana usłyszeć coś takiego....
    Idę rozwiesić pranie, ale jak by co to jestem tu z kawką.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    MMMM Eluś jakie to słodkie 🙂Super że tak myśli o oto chodzi widać że mu zależy na Was i że Was kocha 🙂
  • My to już raczej przestaniemy na tym co mamy on ma córkę z pierwszego małżeństwa ja mam dwójkę i wspólne trzecie powiem Wam że zawsze mówiłam że chcę mieć więcej dzieci niż dwa 😉
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    A ja znowu jestem pewna , że na drugim dziecku koniec i kropka. To wiem na pewno. Potem chciała bym o jakiejś konkretnej metodzie anty pomyśleć. Ale póki co dzidzia musi poczekać. W sumie to do niedawna K był tak zrażony tym ile wycierpiałam po cc, że nie chciał drugiego dziecka. Chyba nie docierało do niego, że poród jaki by nie był to nie to co w amerykańskich filmach pokazują. Napatrzył się na mnie mdlejącą, zieloną na twarzy na krew, wielką dziurę w brzuchu itd. Niepotrzebnie pielęgniarki robiły to wszystko przy nim. Ja tego nie widziałam, ale on tak. Poza tym ja wiedziałam mniej więcej , że to będzie krwawa rzeź i mimo wszystko dla mnie to żadna cena za taki cud jaki biega mi po domu.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    no tak wiesz z 10 lat temu było inaczej przy porodzie pomagali bez patrzenia na ty czy dostaną jakąś kasę dodatkowo i było o wiele tańsze wszystko i wypłaty stosowne a teraz 🤢
  • A co do porodu i faceta przy nim to się twojemu K nie dziwię mój też już mi powiedział z resztą nie dawno że drugi raz już by się nie pisał 😞
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Już jestem. Miłe panie tam były w tej spółdzielni 🙂 Nawet małemu dała muszelkę jedna 😉 Zrobiliśmy zakupy, a teraz malutkiego kończę usypiać i biorę się za obiad. Mam jeszcze pierś od wczoraj usmażoną i do tego to chcę zrobić:
    http://allrecipes.pl/przepis/1042/pieczone-buraki-ze-s-odkimi-ziemniakami.aspx
    Okazało się, że nadpłaty mam już ponad 600zł 🤪 Więc kazałam to na konto przelać przyda się na inne rachunki 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Eluś to si cieszę że tyle macie nadpłaty 🙂
  • Jeju jak fajnie jest na dworze ponad 10 stopni 🤪 🤪 🤪 UWAGA MYJĘ OKNA 😜 😉Mody poszedł spać a ja ziemniaki muszę naobierać i dalej myć 🙂
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    hej.. Elka fajnie tyle nadplaty 🙂
    No a ja dzis szal na kuchnie... wyszorowana na glanc poprostu 😁 Okna juz mylam tydzien temu 😉
    Aaaale ten moj malarz tapeciach maly wygryzmolil kredkami sciane w duzym pokoju i w swoim.. wytarlam na mokro i jest masakra.. 😠 😠 😠 😠 😠. Po poludniu T przyjdzie go przypilnowac a ja to musze zamalowac bo jak K to zobaczy to go chyba udusi.
    Mam tylko cholerna nadzieje ze nie bedzie znac roznicy od poprzedniego malowania 😞

    Nie wiem kiedy on to zrobil bo zerkalam co chwila na niego i siedzial tanczyl bawil sie ... nie mam pojecia 😮

    Domi moja kumpela tez ma na wrzesnia 😁 mowilam jej ale sie nie logowala chyba, teraz bedzie meic chyba ok 12 13 tydzien.. ale jak byla bo brzucha nie miala nic potem jej torche wyskoczyl to ja wyzwalam ze ma za ciasno kiecke i ma odpiac:P

    Fajnie tak sie poleniuchowac w ciazy zyc nie umierac.. ale teraz i tak pewnie bylo by to w czasie drzemki maluchow 🙂
    😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Podobają się wam? Bo mi w sumie tak. Cena nie najgorsza no i od zarąbania miejsca:
    http://allegro.pl/ss-poleca-najtansze-meble-systemowe-deco-d-i2147634070.html
    Anka nie śmiej się, ale ja się czaję na nasz przedpokój żeby pomalować i zrobić K niespodziankę. Zaraz Ci pokażę jak go widzę 😜
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    nadrobiłam i jestem...
    my z podatkiem jeszcze czekamy na pit z jednej firmy...niby do dziś mają czas....hmmmm.
    a kasa to pójdzie na raty i tyle z niej będę miała 🤢....ale dobre i to!
    jeszcze nawet nie wiem ile dokładnie dostaniemy...Elka taka nadpłata też by mi się przydała...heh
    Anulka myślę,że nie powinno być śladu ,ani różnicy w kolorze...tylko z warstwą nie przesadź....no cóż mały artysta w Marcelku się ujawnia 😁
    U nas też dziś piękna pogoda i mamy już nawet mały spacerek zaliczony...na zakupach byłyśmy ja kupiłam sobie trochę kosmetyków ,a mała dostała nowy telefonik i była zadowolona 😉

    ja dziś nie mam natchnienia na okna....może w weekend to zrobię..,żeby an urodziny mojego były czyste...dziś za to zmieniłam pościel i właśnie się pierze......jeszcze tylko mi zostało jak mała się obudzi odkurzyć i tyle 😜
    obiad i resztę już mam 😎
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Takie meble bym chciała:
    http://allegro.pl/garderoba-porto-nowoczesna-i-tania-mebline-i2117967293.html
    Do tego mam już z Biedronki taki chodnik od mamy:
    http://www.google.pl/imgres?q=zielony+chodnik+shaggy&um=1&hl=pl&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1280&bih=637&tbm=isch&tbnid=aDeSKX2s2K5eHM:&imgrefurl=http://allegro.pl/chodnik-shaggy-super-szer-100cm-zielony-5cm-i1831071422.html&docid=y9JuL_14-8qiTM&itg=1&imgurl=http://www.elsimone.pl/chodnik-sh-zielony/3.jpg&w=500&h=375&ei=ewROT5SfG43ZsgaYlr3MDw&zoom=1&iact=rc&dur=432&sig=102953499437698024621&page=2&tbnh=135&tbnw=203&start=18&ndsp=21&ved=1t:429,r:0,s:18&tx=109&ty=84
    Mamy takie dosyć jasne panele, ale kiedyś będą płytki takie ciemny brąz. A dodatki to jakiś obraz z naturą ładną i np świece na regale w kolorze oliwkowym. Lustro mam tylko wtedy trzeba by je przemalować z lekka. A kolor ściany to taki bym chciała:
    http://czterykaty.pl/czterykaty/51,57600,4582596.html?i=1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ja już właśnie mam przesyt ciemnymi meblami i kolorami. W naszym pokoju na dwóch ścianach mamy bardzo ciemny brąz i już mi się rzygać nim chce jest taki przytłaczający. Teraz marzą mi się ciepłe berze, albo jakieś ładne soczyste kolory i światło. Dużo światła 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    no tak ...skoro ściany ciemne to nie dziwię się,że potrzebujesz rozjaśnienia...my z kolei mamy jaśniutkie beżowe ściany ,więc czarne meble pasują.
    Te na przedpokój bardzo ładne 🙂

    OGŁASZAM UROCZYŚCIE,ŻE OD DZIŚ ZACZYNAM DIETĘ...I TERAZ BEZ PODJADANIA I Z ĆWICZENIAMI... 🙂

    DOSIK JAKBY CO TO MUSIMY SIĘ NAWZAJEM NAKRĘCAĆ,ŻEBY DIETY NIE ZERWAĆ OKI?BĘDZIESZ MOJĄ MOTYWACJĄ HA HA...Z KIMŚ ZAWSZE ŁATWIEJ
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    zamówiłam na allegro Xenna błonnik 2 op.w cenie jednego ...heh...dobre ,bo usprawnia trawienie ,daje uczucie sytości,ma witaminy i mogę to brać karmiąc piersią 🤪
    chyba se jeszcze gorset kupie....heh... 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
    póki nie schudnę on mnie wyszczupli....mi najbardziej o brzuch chodzi ☺️
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ooo wy malpy.. 😁 ja tu wchodze mowie wszystkie gotuja sprzataja wchodze przez tel a tu do nadrobienia.. ooj nei dobre Wy 😁


    Ejjj jaki kuzwa dzisiaj mamy skecze z M to masakra!!
    1. pokolorowane sciany 😠
    2. zbilam sloik z kompotem 🤔
    3. pelkam kij od miotny na pol 🤢
    4. patrze co M taki cien ma w lozeczku a ten cala poduszke w i materac zalal mlekiem 😲 🥴 - on zasypia i pije sobie i w nocy jak sie przebudza tez.
    5. heh... chcialam sobei dywan ten duzy jak zawsze wytrzepac rpzez balkon- trzeplam i wypadl mi zrak:P ahahha se po niego maszerowalam na dol... 😁
    6....... nie chce wiedziec co nastepnego sie nam dzis zdazy!!! 🙃


    My dzis na obiad kielbasiane jezyki z cebulka i ziemniakami 🙂
    nie mam weny na tworzenie 😁


    Elka meble super 🙂
    A obraz Ty wiesz ze mi sie marzy taki 😁 heh moze cos z podatku zostanie jak nie stracimy na wakacje wszystkiego 🙂 Bo pusto mi na tej jednej scianie strasznie.... 🤨
    A o przedpokoju nie mow mi NIC!!! bo rzygam jak mam patrzec na ta wsiurska balazerie.... no nienawidze tego!!!! KTO TO WYMYSLIL WOGLE?????????????? 😮 praktyczne moze oki... ale nic po za tym!
    No nie podoba mi sie i juz!
    Mi sie podoba jak ma Perelka szaro ... nei koniecznie moze z czerwienia choociaz .. szarosci chcialam ale pfff gadac tu z takimi to masakra. K teraz naszlo ze moze zerwiemy... mhmm ale jak sie wprowadzalismy i to mowilam to nieee fajne...
    Ogolnie szafa z lustrami.. ale boki ciemne.
    Luuub sciany oliwka 😉 brzowe dodatki.

    No i ogolnie niose sie z zamiarem zeby ta szafke z szufladami zjechac, pomalowac i gore obic jako siedzenie... bo i tak siadamy na tym, a gora brzydka jest.



    yy moment moment juz szukam jakies hudej foty 😁 heh
    I nie podpuszczaj malo bo malo ale fotki mam 😁 heh chyba ze mam wyciagnac co mialam nascie?????????? Z 🙃


    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/684/sdc12462i.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/7748/sdc12462i.jpg[/IMG][/URL]

    Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    • Dodaj nową pozycję...