Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lo matko my dzis pierwszy dzien i dopiero raz posmarowalam i byl ryk ze ńie pytaj, a jak on rozetrze do oka? Kurde mam cykora zeby sie ńie dostalo. Nie daje sobie smarowac wcale. Boziu trzy tyg. Yyy nie wiem jak to przezyjemy.

A Twoje juz zdrowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goraczki na szczescie nie ma tylko marudzi strasznie, myslalam najpierw ze to zeby bo ida mu znow trzy na raz i to jeden oczńy ten durny bolacy, od dwoch dni strasznie marudzil a tu dzis wstaje i na szyi mial dwie krostki ale nie zczailam jeszcze, a potem patrze po pol godz na plechach dwie i juz wiedzialam, kazalam mojemu przez dzien obserwowac, po pracy juz byl caly wiec dawaj do apteki.
Nie ma goraczki tylko jest nieswoj i smarowac sie nie daje :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochana najlepiej zadzwonic do pl lekarza i zapytc co z tym okiem a smaruj go tak jak j plyn na reke i smaruj szybciej i mniej wrzasku jest 😜
  • EEE no cos ty u nass yyyy od 1,5 tyg choroba Paweł mial antybiotyk i zaczyna kaszlec brzydko a cora je antybiotyk i kaszle dalej jak gruzlik 🤢 ja przeziebiona
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No to jutro zadzwonie i zapytam, bo nie chce zeby sobie rozpapral oko, a sie boje z plynem zeby nie rozprowadzil sam do oka albo zeby nie pocieklo.

    Kurde to widze ze tez macie nie za wesolo, ze tez choruja te nasze szkraby caly czas,

    Nie daje rady was nadrobic wiec pytam ciebie, jak z Eluska? Lepiej?
    Czy Alek zdrowy? Czy Marcelek lepiej ze spaniem? Franek pewnie zdrowy i grzeczny, a u was z tymi remontami i piecami koniec?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    a wiec tak z tego co wiem to Eluśke ciagle brzuszek boli i miała isc do chirurga kurcze ale juz nie pamietam co dalej ☺️ ☺️wybaczyc mi musisz strosc nie radosc
  • Marcelek dalej taki ze spaniem niestety jak i u mniee 🤢
  • Franuś grzeczny i zdrowy 🙂
  • a od Dosika szkrab chwycił od nich jelitówkę 😞
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No o Dosiku malym czytalam wiec nie pytalam, nie to zezapomnialam, zeby nie bylo. Biedny malutki, pamietam jak Kubus mial jelitowke przez 8 dni i wyladowolam z nim w szpitalu z odwodnieniem juz mi lecial na rekach. Dosiku pamietaj by duzo pil, to wazne.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No wstawie bo mamy zaleglosci straszne. Teraz moja mama przyjechala, wiec juz w ogole. No ale teraz bedziemy uwiezieni wiec moze w weekend, chociaz ostatni mialam miec tez wolny zeby odsapnac to postanowilam zamienic pokoj dzienny z sypialnia i odrazu wymalowac. Moich chlopakow wyslalam do ciotki a sama caly dzien do nocy remontowalam, na drugi dzien o 6 budzik zadzwonil a ja wstac nie moglam takie zakwasy mialam. Ale jestem dumna z moich wypocin.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ech kurde to nie wiem jak to teraz zrobic bo ja w pracy a moj na 9 odwozi dziewczynke do szkoly to ja jeszcze z kuba zostaje, zdaza wrocic, potem na 12 jedzie juz z nim zawiezc mlodsza i o 3 je obie odbiera. Ech trudno niech sie same martwia, ja nie bede dziecka narazac.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...