Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej, więc tak NIka na noc pije tak do 150 ml kakao ( bo nie wiem jak inaczej napisać :P) ale zjada juz normalną kolacje. Tzn kanapkę czy coś i do popicia kakao.
Całą noc przesypia a czasami za długo śpi.
Dosik on nie jest już zdecydowanie za duży na jedzenie w nocy? Moim zdaniem już dawno nie powinien jeść w nocy, też ze względu na ząbki.
Ja uciekam spać bo mam dość na dzisiaj.
Eluś fajnie, że sobie cuś kupiłaś, ja nic ostatnio nie mogę wyczaić.
\Dobrej nocy :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam w mrozny poranek brrrrrr 😘
  • Wczoraj byłam z Pawełkiem u lekarza prywatnie i ma zaczerwienione gardło i lekkie szumy w oskrzelach czy jakoś tak przepisał Bactrim coś nna uszka jakieś kropelki Otrivin i Sinecod 🤢
  • Ja też musiałam iść do lekarza 😞 rano o 7:30 myślałam że się przewrócę serce zaczęło mi tak latać że myślałam że mi wyskoczy z klatki piersiowej i nie chciało się uspokoić zrobiło mi się duszno i ciężko na klatce piersiowej 🤢 i tak miałam cały dzień więc poszłam do lekarza i zrobili mi na miejscu EKG ciśnienie EkG wyszło dobrze stwierdził że to z nerwów przepisał Asparginian i jakieś coś na uspokojenie wyciszenie i co miałam wysokie ciśnienie co ja nigdy takiego nie mam przeważnie mam 80/60 a teraz miałąm 120/80 wiem to normalnie ciśnienie ale nie do mnie 🤢
  • Przepraszam że tak nabazgroliłam o głupotach co Was nie interesują ale nie mam komu powiedzie 😞
  • OOOOOOOO słoneczko wyszło 🤪 a my na dwór nie możemy wyjść przez tydzień czasu 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    HEJKA
    PEREŁKO JAK NAS NIE INTERESUJĄ...,KOCHANA CO TY GADASZ ZAWSZE KAŻDA MOŻE I NAWET MUSI TU NAPISAĆ O TYM CO JA SMUCI CZY CIESZY I PO TO MY TU JESTEŚMY....
    i właśnie się myślisz ,bo zmartwiło mnie to twoje serducho....musisz chyba więcej czasu mieć dla siebie ...chociaż to trudne....no i unikaj stresu na ile się da ,bo jeszcze nam się tu pochorujesz!
    dbajcie o siebie !i ucałuj Pawełka 😘 😘 😘
    u nas ładna pogoda ,słoneczko świeci...i tak gdzieś za godzinę idę na Kuronia,bo muszę się dziś wstawić... 🤢,ale 5 min i spadam dalej 😜
    moja mała w nocy jak nic jej nie dolega raz dostaje cyca ,a jak coś ją boli czy coś to częściej...bo wtedy lepiej śpi przy cycku.....moja mała nie pije innego mleka jak moje...nie chce .....nadrabia soczkami i herbatkami...mleka modyfikowanego nie lubi....no chyba ,ze w kaszkach to ok 🙃
    a ja jej nie zamierzam zmuszać.
    Elka ja nigdy nie chodzę do lumpeksów ,a dziś po czytaniu o twoich zakupach tam aż mi się przyśniło ,że kupiłam sobie w lumpku jakąś kiece ....i ładna była he he 😁 😁 😁 😁 😁
    lecę przewinąć małą,bo coś mi tu zalatuję... 🤢
    będę koło 12.00 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perełko te leki co Paweł to Franek też kiedyś brał i szybko mu przeszło. Więc oby było tak też u Twojego synka 😘
    Asparginian brałam w ciąży i pomagał. Ja też na co dzień biorę vitaminer i skrzypowitę teraz zaczęłam łykać. Moim jedynym problemem są nawracające silne bóle pleców w odcinku lędźwiowym. Jedyny lek na to to oszczędzanie i odpoczynek co wiadomo jest niewykonalne więc muszę cierpieć. Iwona, a tak mi teraz przyszło na myśl może za ostro z tą dietą idziesz? I może prze to organizm się buntuje. No sama nie wiem czy to ma coś wspólnego. Ale tak mi naszło.
    Sioperko ja kocham lumpeksy. Jak większość babeczek lubię mieć co chwilę coś nowego w szafie. A wiadomo ile kosztują nowe ubrania. Nie wiem jak u was, ale u mnie te bazarowe są najczęściej droższe od tych w centrum handlowym. Dlatego lubię lumpeksy. Tylko to też nie jest tak, że za każdym razem jak idę to wracam z reklamówką i zostawiam kilkaset złotych. Chodzę dla zabicia czasu i szukam ,,okazji,,. Najczęściej jak coś się trafi to za taką jednorazówkę ubrań płacę ok.30zł. Potem dokładnie je piorę, naprawiam, albo trochę przerabiam i są 🙂 A jak się znudzi to oddaję mamie, albo komuś i nie jest mi żal bo wiem, że dałam za bluzkę 3zł a nie 60 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    tak tak wiem Madziu ☺️ a co do poświęcenia więcej czasu dla siebie hmmm KIEDY???????rano wstanę robi kanapki dla młodych w między czasie mleko dla Pawełka i budzę młodych do szkoły łażę co 5 minut wstawać ubierać się tak jest aż do 7:40 daję mleko młodemu jem śniadanko posprzątam łóżka pościele idę do pieca wracam biorę młodego przebieram i się pobawimy potem idzie spać około 11:30 i se sprzątam dalej powoli o 12:30 lub czasem o 11:30 przychodzi syn starszy i robimy zadanie potem córka zadnie młody wstaje i już czasu dla siebie nie mam a jak przychodzi godz 18 to kąpiele kolacje itd potem o 20 rozmawiam z moim i pózniej jak młody się przebudzi to śpi albo i nie a potem zasypiam przy nim prędzej ni on 🤢 gdzie tu czas dla mnie hmmm nigdzie jak śpię jedynie 😉 a poczekj ąż wiosna się zacznie będzie ciepło to na dworze trza coś porobić w ogrodzie a teraz wiesz stres mojego nie ma te zasrane remonty teraz zmieniamy samochód za dużo tego 🤢
  • Eluś co do mojej diety to wiesz nie głodzę się ani nic tylko ograniczyłam ilość i słodycze nic więcej i jem witaminki dla dziewczynki 😉
  • Kiedyś wykryto u mnie arytmie i nerwice może się nawróciło bo to było hmmm 5 lat temu przy rozwodzie jezu już tyle minęło łoooo 😲 😲
  • Ela no mam nadzieje że mu to pomoże b wiesz4 tydz wdomu to ja już nie wytrzymam jak tak fajna pogoda jest jeszcze gdyby lało to co innego a tak to 🤢
  • A ja tez lubię po lumpkach połazić tylko że u nas mają masakryczne ceny trochę się dołoży i ma się nowe
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Powiem tak kiedy jak mój synek starszy miał pół roku to się wkurzyłam na swojego byłego męża zabrałam małego i pojechałam do lumpka i za cały wór 120l za ciuszki do niego do lat 3 zapłaciłam 100zl a teraz yyy daleko do tego by było 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    U nas różnie mają ceny. W jednym to ostatnio w dzień dostawy było 65zł za kg. To wiadomo, że się nie opłaca. Ale ludzie przestali chodzić to już jest 45-50 średnio.
    Perełko to są jeszcze chłodne dni. Dopiero właśnie za tydzień ma być już na prawdę ciepło więc wyjdziecie jak już będzie iście wiosenna pogoda 🙂 A w ogródku też będę kopała 😜 Masz warzywnik czy tylko kwiaty, krzewy i trawa? Bo ja mam w sumie plan , że będzie wszystko 😉 Jeszcze maliny chcę dosadzić od teściów i kwiaty zasiać i zasadzić jakieś żeby tam latem było pięknie kolorowo i pachnąco. Ale to chyba na allegro pozamawiam w kwietniu bo u nas wszędzie nasiona roślin jednorocznych , albo cebulki. A ja bym chciała coś innego, wieloletniego 🙂

    Dawno tego nie robiłam, ale macie:
    http://w864.wrzuta.pl/film/4gObCqNtK5Z/wideo0004
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ja nie mam w ogrodzie warzywniaka dlatego że nie mam nawozu a bez tego ani rusz 😞
  • mam porzeczki czerwone czarne i białe ,agrest,białe duże poziomki bardzo smaczne polecam lepsze niż te czerwone 🙂 mam duże piękne maliny co od lata do póznej jesieni rodzą owoce nie rozrastająsię tak mam wierzbę choineczki co rosną do 70 cm i do 1 m z tyłu i bambus oczywiście kwiatów pełno a i szczypiorek 🙂 a z przodu piękne duże kwiaty co można na jesień zasuszyć do wazonu skalniki tuje kwity i krzaczki no i oczywiście trawka 🙂
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ja właśnie chcę spróbować mieć warzywnik w tym roku. Wszyscy ogrodnicy sąsiedni mówia, że u mnie dobra gleba bo te działki są na skarpie i do mnie na sam dół wszystko spływa od nich dobre 😜 Przed wielkanocą chcę posiać rzodkiew, sałatę i groch. A jak wzejdzie to pod koniec kwietnia resztę. Teraz najbardziej zależy mi na jakiś kolorowych trawach do suszenia i na wieloletniej roślinie pnącej bo chcę nią cały płot pokryć.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    a co do auta długo się zastanawialiśmy się i wybraliśmy ten jest to mini van chodziło nam zwłaszcza o bezpieczeństwo i wygodę dla dzieci z tyłu są trzy osobne siedzenia więc bić się ni będą że miejsca nie ma 😉 😜 bagażnik w sam raz jest 🙂 nie za duży nie za mały więc się pomieścimy jak na wczasy pojedziemy 🙂
  • moje dziecko pokazuje n meble i robi tak hau hau 😁 😁 😁 😁 tam pieski stoją
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ela potem zapodaj foty jak si tam urządziłaś 🙂
  • Eluśka tak trzymaj a co tam że chłodno trezba dzieciaki przyzwyczajać do skoków temperatury 🙂
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ela tyś coś mówiła że masz auto i nawet się nie pochwaliłaś hmmm chyba że ja coś przeoczyłam???? 🤔 Chwal no mi się tu co tam posiadasz??
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ooo to gratulacje 🤪
    Ja nie mam auta....Kupiliśmy mi do przyuczenia staruteńką skodę felicię za ok.2tys zł 😉 Nie ma czym się chwalić. Może za kilka lat jak już będziemy po remontach i ślubie to kupię sobie coś ładniejszego 🙂 A póki co ważne, że jeździ w miarę bezawaryjnie i że jak coś zarysuję to nie będę rwać włosów z głowy 😉
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    No bo jak już doszłam do wprawy i czuję się w miarę pewnie za kółkiem to już bym chciała coś ładniejszego mieć , a nie taką starą zardzewiałą brykę 😜 Wiesz jak to jest hehe 😉
    Powiedz mi mają Twoje dzieciaki jakieś atrakcje z okazji dnia kobiet? Bo mi się tak nie chce jutro znowu jechać tam nocować do rodziców i jeszcze Lunę targać ze sobą, ale no co nie zrobię młodej przykrości,
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...