Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jestem padnieta,
Ciagle nieprzespana noc,Kuba sie cala noc rzuca i wierci bo go swedzi. Nie rozumie nie drap. I marudny strasznie. Wysypany calutki, nawet w samym tylku i na jajkach, widac ze cierpi, daje mu paracetamol caly czas i lek na alergie zeby nie drapal, ale raczej nie pomaga. Twarz ma cala w krostach, biedny jak tylko na niego patrze to mi sie ryczec chce, nahgorsze ze nie rozumie o co chodzi. Z dnia na dzien jest coraz wiecej krost i pekaja. Podobno chlopcy przechodza dwa razy gorzej niz dziewczynki.
Ide troszke nadrobic bo natrzepalyscie ostro stron i nie jestem w ogole w temacie :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejciu biedny Kubulek 😞 😞 😞 Ukochaj go tak nie za mocno i przybij mu żółwika od Frania. Maluszek kochany ☺️
Ja już przed 6tą wstałam przez tego zbója. Wczoraj oglądam 1szą miłość i na chwilę on wylazł do kuchni. To idę za nim. A wiecie co? On sobie wlazł na krzesełko w kuchni przed komputer i sobie klikał na klawiaturze 🤪 Myślałam, że padnę. A potem wziął miarkę i do Luny przykładał 😁 a wzrostu ma aż 84 cm 😁 Mój karzełek kochany 😘 😘 😘
Jadę myć okna do ojca. Mama dopiero jutro o 21 wyjeżdża tam z Niemiec. No nic kawa wypita lecę sprzątać i się pakować. Ale jeszcze zajrzę w między czasie. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kobity z samego ranca 😉
My od 6 na nogach 🤢
Iwka ucaluj Kubusia od nas 😘 😘 😘 Biedny nasz robaczek ☺️
Eee... no to nie jest z Marcelem jeszcze tak zlee 😁 myslalam ze on taki duuuzo mniejszy jak laski mowily wczsniej ze dzieciaki maja po 90cm:P a to rowni praktycznie 😉

No my Julke ogladamy sniadanko i sprzatanko bo kurcze te kilka dni to sie sajgon zrobil 😮
😘 zagladne jak bede miec chwile 🙂 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to posprzątane 😉 Chociaż dziś nie było łatwo, Marcel cały czas na przekór mi robił 😜
Ale się udało 🙂
Obiad podszykowany, mały śpi to mam chwilkę dla siebie 🙂



🙂


A chciałam pytac, jak Wy usypiacie dzieciaki w południe???
Bo np. wieczorem, Marcel juz wie że robimy wyrko poturlamy sie troche, kolacja, kompanko lub tylko mycie,przebieramy się gasimy swiatło, mówie mu tam pare słów do uszka kłade, właczam kołysanki trzymam go za rękę albo glaskam po glowie albo kiedy jeszcze się kula mówie mu że ma spac z 10 razy ...i zasypia.
Chciałabym żeby w południe też tak "sam " zasypiał 🤔
Ale on chyba już też się nauczył,że rozkładamy wyrko, podusie kołderka i kładziemy się tulimy i nyna raz dwa.
🤨


A u Was jak to jest??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochane ! :*
U mnie znow tydzien ciezkiej pracy mam sporo godzin a wczoraj przyszłam tak zmeczona ze szok od 5 na nogach 🤢
Dziś na południe wiec nie ma żle 🙂
powycierałam wczoraj podłogi chociaz przy kacprze jest to trudne 🙂
czytałam co pisaliscie o tym mleku w nocy i faktycznie nie powinnam sie słuchac tesciowej tylko zakazac jej dawania mu mleka jak u niej śpi tyle ze ona wszytsko wie lepiej i mnie nie słucha =/ co mnie w niej ogromnie wkurza... Przemądrzalska baba ;/ a ze swoim młodszym synem ma takie problemy i nie umie se poradzic 😁 dobrze jej tak to za jej przemądrzalstwo 🙂
Kacper fajnie zdrowy chociaz martwi mnie ze dalej robi taką lużną kupe ;//
Aniu co do usypiania to Kacper czy w południe czy na wieczór musi byc utulony i ukołysnany w łóżku bądz na łóżku zaścielonym 🙂) A tak bym chciała by usypiał sam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u nas ze zasypianiem nie ma problemu za dnia i nocy idziemy zasłaniamy okno roletami Paweł się przytula do mnie chwileczkę potem go kładę do łóżeczka i wychodzę a ten se sam zasypia i na wieczór te tak jest 🙂
  • Laski jak ja miałam wczoraj małą przygodę yhhh siedzę piszę z Wami a tu naraz czuję jako mi mokro lecę do łazienki patrze a tam @ 🤢 szok a miałam dziś mieć dopiero 😮
  • AAA u nas w rodzinie druga kuzynka chodzi w ciąży jedna ma na 2 czerwca a druga na pazdzernik 🤪 ta co ma na pazdziernik ju ma brzuszek 🤔
  • Fajną mamy pogodę alee co z tego zimno brrr aa Ela kwiatki mi zaczynają rosnąć te wiosenne 🤪
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    To ja jakaś nie dobra matka jestem :PP
    Więc jeżeli chodzi o spanie to tak:
    Mówie, że idziemy AAA, ona powtarza AAA daje jej smoczka buziaki i kłade do łożeczka.
    I tak po południu to jej nie zasłaniam zasłon ani nic, żeby wiedziała, że to nie noc.
    A wieczorem zaświecam lampke lagune, żeby nie miała całkiem ciemno.
    Wychodze z pokoju a ona zasypia
    ot co całe nasze usypianie 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Eluśa chciałabym ,żeby moja zasypiała tak jak Nikusia....OLIWKA DZIŚ W OGÓLE JESZCZE NIE SPAŁA I CHYBA NIE ZAMIERZA....SZOK....MAM TYLKO NADZIEJĘ,ŻE W NOCY5 BĘDZIE SPAŁĄ JAK KAMIEŃ 🙃
    ALE coś wątpię... 🤢
    ani bajki,ani spacer nic nie dały...strajk...nie chce spać i koniec... 🙃
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    cisza tu coś...
    my byliśmy na większych zakupach ,bo mój w weekend robi urodziny i jakoś pomału muszę się zaopatrzyć w potrzebne rzeczy...niby nic nie kupione ,a tyle kasy poszło 🤢
    no ,ale nic ...jak mus to mus
    ja od dziś tą xenee biorę i mi smakuję...i czuję,ze działa ,bo nie burczy mi w brzuchu hehe...faktycznie zmniejsza uczucie głodu.
    jutro dzień kobiet...ciekawe czy ktoś o mnie będzie pamiętał 😉
    jak nie to sama sobie butki w prezencie kupie....U NAS W SKLEPIE SĄ TAKIE SAME ,KTÓRE CHCIAŁAM Z ALLEGRO TYLE ,ZE O 45 ZŁ TAŃSZE 🤪 🤪 🤪 🤪
    tylko ,że z dziurką są,a ja chcę pełne...muszę jeszcze po mieście polatać i poszukać ....ponoć są pełne koło moich teściów...jut idę tam looknąć 🙂
    a dziś planuję'' pracowity'' wieczór z mężem ...także do juterka 😜
    miłych snów 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Elus to Ci zazdroszcze takiego zasypiania 😉
    Ale jak pamietam na kamerkach to ona szybko sama zasypia nie? 🙂

    Madziu pochwal sie potem jakie trepki kupilas??? 🙂
    Ja tam wole np tez pelne, bo z dziurka wku mnie ze palec wylazi... latem w sandalkach na koturnie itp to sie rozumie... 😜
    Sie nie przepracujcie tylko 😜

    Perelka to ale Wam sie rodzina powieksza 😁
    hihi


    Marcel dzis mnie dos zalu doprowadzal poprostu 😠 juz byl tak zlosliwy natarczywy jak nigdy 🤢
    do znudzenia poprostu 🤨 Na szczescie juz oczywiscie standardowo przy kolacji kotary mu sie zamykaly ledwo go ubralam i na rekach zasnol 🤨


    Laski mam z nim problem.... on wpycha w siebie jedzenie, potem mu sie unosi i duzo wypluwa 😮 jak chomik... potrafi tyle wetkach do tej buzi ze az z przerazeniem nieraz patrze i wyrywam mu jedzenie z reki 😮
    Nie wiem jak mam to zachamowac... - moja siora do dzis tak robi potrafi cala bulke wetkac do buzi jeszcze sobie popija 😲 masakra.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ANiu tak dość szybko zasypia, ale kiedyś tak łątwo nie było i przyzwyczaić ją też łatwo nei było :P
    Co do jedzenia Marcelka to hmm.. może to przejął po niej ??
    Moja tak nie robi więc niestety nie mam pojecia jak pomoc.
    Co do butków to pochwal się Madziu... 🙂
    My bylismy w sklepie i małej kupilismy butki wkońcu 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...