Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

słodkie te nasze Wrześniaki 😘 szybko się uczą Paweł też daje buziaka ,rzeczy również pokazuje a i dzisiaj sprzątał za sob okruszki po ciastku i dawał do kosza fajnie to wyglądało,szkoda żeście go dziś nie widziały jak zaczął sypać śnieg heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
haha Anulka na moją płacz działał,ale jakieś kilka miesięcy temu teraz nie...śmieje się łobuz ze mnie...a wcześniej to tuliła od razu ,a jak za szybko przestawałam udawać,ze płaczę to mruczała ,że mam dalej to robić haha...udane to dzieciaki 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hee mają swój rozum i wole ni wiedzieć co myślą 😜
  • Moja córka to już zdaniami mówiła jak miałą półtora roku nawet powiedziała gdzie mieszka ul,numer domu i miejscowość i jak szliśmy na spacer to jak kogoś widziałą to mówiła dzień dobry takk długo aż jej ktośodpowiedział
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    My mamy ziemniaki i piersi z kurczaka usmażone. Zupkę jakąś chyba jutro zrobię o 🙂
    Perełko to lepiej, że nadużywa dzien dobry niż jak K siostrzenica która zaraz kończy 16 lat wchodzi do kogoś i nic 😮 Ja już na dzisiaj mam wolne. Dom wysprzątany, oprany i obiad się robi. Będziemy się bawić z Franiem.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej Laseczki 😘
    Madziu wygladasz ślicznie w nowej fryzurce 🤪
    Znów będzie sioperzenie jak Cie mąż zobaczY ! 🤪
    Widziałam ze pisałyscie o słówkach powiem wam ze Kacpr juz bardzo duzo mówi
    mama,tata, baba, dziadzio , daj, tak, nie, chodz tu, cesc , lis, baja, pić , am am , auto , kaka , i wiecej nie moge sobie przypomniec 🙂 ale słodko to mówi umie juz łączyc po dwa słówka np: chodz mama , albo bruum bruum auto 😁
    Kocham jak idzie taki rozżalony do mnie i tuli sie i mamuu ( bo ucze go mówic mamusiu 😁
    U nas nocka ok 😉
    ranek kiepski bo od 6 rano sąsiad wiercił jak głupi 😮
    no myslałam ze cos mnie strzeli 🤢
    Kacper teraz śpi a jak wstanie jedziemy do cioci na kawke 🙂
    ciociia w ciazy dzis u lekarza była wiec po info idziemy jak tam fasolka 🙂)
    w ogole wrocił mi znów ból tak w lewej pachwinie jakby na dole w podbrzuszu po prawej stronie jak sie przewracam w nocy albo jak wstaje z krzesła czy z auta ;// dziwne dzis jest ciut lepiej
    ale dziwi mnie to ;/ jak nie przestanie mijac to zgłosze sie z tym bo moja mama znow mnie tym wyrpostkiem nastraszyła 😮 oby to nie było to 😉 ale mam tez okres wiec moze to byc cokolwiek.
    M sie rozchorował tez go po mnie złapała ta cholerna jelitówka 😲 .
    W ogole zapomnialabym sie pochwalic ze jestem juz na diecie od tyg 🙂 ale takie troszke scisłej 😁
    i schudłam juz 2 kg 😁 !!!!!!
    Jadam ale mało i lekko np dzis na snaidanko kromeczka z białym serkiem pozniej jabko, nie za duzo obiadu i ost posiłek przed 18 jakies jabko 🙂
    A pomogło mi tez to ze 2 dni nie jadałam nic przez to jelitówke 🙂
    ale ciesze sie ze cos spada mam silna otywacja chce do wiosny byc szczuplejsza 🙂
    Anka na ogórkową moge do Ciebie wpasc bo uwielbiam 🤪
    No nic buziaki i wpadne do was póżniej :***
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Dosik ja też bym chciała schudnąć,ale słabo u mnie z siłą woli,....zawsze coś tam podjem ... ☺️
    ale będę się starała i może trochę brzuszków dziennie i się uda... 🤔
    może jakąś herbatkę magiczną odchudzającą sobie zafunduję tylko ,ze ja karmie cycem i nie wiem czy mogę... 🤔

    byłam dziś u kosmetyczki i super ( W KOŃCU )wyregulowane brwi i hennę i teraz całość z nową fryzurką wygląda super i w końcu jestem zadowolona 😁...
    byle by tylko jeszcze schudnąć ☺️
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    A Iwwwa skarbnik 😜
    Dziewczyny potrzebuję rady. co mogła bym kupić mojej siostrze z okazji komunii? Bo nie mam w sumie pomysłu , a ona w sumie prawie wszystko ma. Myślałam może o złotych kolczykach. Jeszcze nie ma przebitych uszu , ale zawsze chciała to może to ją zmobilizuje. Znalazłam np takie:
    http://allegro.pl/sliczne-dziewczece-kolczyki-proba-333-i2147646437.html
    http://allegro.pl/kwiatuszki-sliczne-dziewczece-kolczyki-proba-333-i2147646426.html
    Co myślicie? A może coś innego wam wpadło do głowy?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Elka te zlote kwiatki sa ladne, ale te tu przedostatnie takei zrebne sa piekne! takie delikatne jak bym miala wybierac to te.
    A cos ze strony swarowskiego do 100 zl sa piekne pamiatki pozlacane posrebrzane... M dostal buciki na chrzest z tego.
    Zaraz pokaze str moze cos znajdziesz
    O prosze 😉

    http://srebropol.pl/Z%C5%81OTE-FIGURKI-SWAROVSKI-1-416-kategoria.html

    O i taaa...
    http://crystals.pl/kategorie.html?cat_id=6

    Madziu to prosze pokazac efekt koncowy 😁

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    MI TO TAM SIĘ WSZYSTKIE TE KOLCZYKI PODOBAJĄ 🙃
    ja moje kolczyki z I Komunii mam do dziś...dostałam od chrzestnej.. 🙂fajna pamiątka 🙂

    Anulka efekt końcowy.....jak kiedyś będę robiła foty to wstawię...nic specjalnego zwykła henna i regulacja i tyle ☺️

    Dosik ...sioperzenie...jasne jasne ...tylko mój właśnie śpi na kanapie i nawet połowy filmu nie obejrzał..dlatego wyłączyłam i zajrzałam do was....zaraz go biorę do spania i tyle z naszych wybryków... 🙃
    zmęczenie wygrało....ale szczerze to dziś jakoś chcicy nie mam 🙃
    spadam
    miłej i przespanej nocki Wam życzę 😘 😘 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ela ale moja córa to mówiła tak często dzień dobry kilka lat temu jak miała ze dwa lata 😜 a teraz idziemy i ja mówie tyy nie umiesz mówić dzień dobry 😉
  • Eluś piękne te kolczyki kwiatki 🙂 moja córka dostała łańcuszek złoty i zawieszkę
  • no więc śnieg nasypał a potem deszcz padał 🤢 tak jak przysłowie w marcu jak ,w garcu tylko że mamy jeszcze luty 🤢
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    No śliczne te kolczyki obie pary 😉
    a ja spokój i znów przeglądam oferty na necie z praca moze a nóż cos lepszego sie trafi.
    u kuzynki sie naklachałam 😁 fajny ma juz taki mały brzusio bo ona szczupła dzidzius ma juz 5 cm a ona ma 11 tydzien ciazy 😉 jest taka szczęśliwa ahh 🙂 i bedzie wrześnióweczką 2012 😁 🤪
    zazdroszcze jej jakos tego stanu ☺️ dziwna jestem wiem 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Wcale n ie jesteście dziwne bo ja też ostatnio byłam u koleżanki (niedoszła szwagierka K) i też jej zazdroszczę. Jeszcze wczoraj dowiedziała się, że będzie miała malutką Matyldę 🙂
    Dzisiaj czuję się okropnie. Wczoraj rozpadł mi się już na amen stanik. Już się go zszyć nie da. A ten co mam jest tak nieudany, że tragedia! Aż mi się płakać chce przez to. Brzuch mnie napi...I jeszcze się dowiedziałam, że K wraca, ale ....4 kwietnia 🤢 Całą noc padał deszcz i teraz też tak szaro do dupy, a ja już nie mam ani chleba ani masła i jechać mi się nie chce. Musiała bym do adm jechać po tą nadpłatę za czynsz, ale to muszę im podanie z nr konta wysłać 😮 I dopiero je rozpatrzą i prześlą kasę na konto idioci.
    Z takich milszych rzeczy to dostaniemy ponad 2000zł zwrotu z podatku. A z mniej miłych to muszę szybko szukać nowych mebli do pokoju bo śmierdzi u nas stęchlizną i doszłam, że to właśnie w tych meblach siedzi smród. Bo u Franka wywietrzę i pachnie. I jego ubrania też pachna i moje co tam trzymam. A u nas wiecznie stęchlizną śmierdzą mimo, że wietrzę na okragło i piorę.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Witam U nas też ciągle padało 🤢
  • dobrze że przypomniało mi się że jutro mam iść na bezrobocie,i muszę ciągać chore dzieciaki ze sobą 😞
  • Elu mój też w tym terminie przyjeżdża 😞 hmmm to masz nie wesoło z tymi meblami 🤢
  • Nic mi się ni chce 🤢
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...