Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

Pawełek ma takie śliczne te włoski ciemne ahh 🙂)
W ogole jest przesłodki 😘
jak wszystkie te nasze wrześniaczKi 🤪
W ogóle zaczynam myslec o drugim dziecku tz na przestrzeniu kilku lat
ale jestem pewna ze chce, wiadomo teraz jest ciezko sie utrzymac z jedym a co dopiero z dwójką, ale jak M pojdzie na kopalnie i ja bede miała w miare prace to chcemy napewno 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziękujemy ☺️ 🙂 no taki czarnulek to miała być dziewczynka a nie chłopak 😞 i do tego ma gęste włosiska już by miał piękne warkoczyki gdybym nie ścinała 😜
  • Super ze chcesz drugie coś wspaniałego mieć więcej dzieci wiem że to wydatek itd ....ale bez nich świat by nie był taki piękny 🙂
  • A co do pracy na kopalni tam super zarabiają jeszcze jak porobi sobie stopnie górnicze to dostanie więcej 😉 moja znajoma ma męża górnika on pracuje mają 3dzieci 11 lat,9lat i 4 latka narazie siedziała w domu teraz dorabia sobie na nockach i radzą sobie mają kredyt na dom który wspólnie zbudowali 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Ale przed dzidziusiem jeszcze ślub kościelny będzie 🙂)
    no na kopalnie da sie fajnie zarobic mysle ze staniemy na nogi jak M pojdzie do kopalni
    ja moze nie bawem dostane prace w tym buirze nie daleko nas i nie bede dojeżdzac 15 km do tej pieprzonej pizzy hut 🤨
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    O ja też chcę drugie dziecko. Ale to tak najwcześniej za 2-3 lata. Jak byśmy już byli po ślubie, mieli spłacone raty i debet i dług u szwagra. No i do pracy na chwilę bym musiała wrócić , żeby mieć świadczenia 😜 A kolejny czynnik to chcę żeby Franek miał swoje własne dzieciństwo bez dzielenia się. Z drugiej strony myśląc w ten sposób to drugie dziecko tej szansy nie będzie miało.
    Zaraz obejrzę zdjęcia.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    tak Eluś kupić można ale to nie wszytko trza to utrzymać opłacić i n części mieć a do tego auta są drogie 🤢
  • Moje dziecko znowu zaczęło mówić mama 🤪 🤪 🤪
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Oj co do sedanów to w ogole nie znam sie :P
    mi sie peugote marzy chodzby taki 206
    ale cóż narazie musze nacieszyc oko moim oplem 😉
    stary ale jary hehe 😉
    Drugie dziecko dla mnie to podstawa chce by Kacper miał rodzeństwo 🙂
    Wiesz moze i z jednej strony dobrze ze dziecko drugie od poczatku bedzie nauczone dzielenia sie 😉
    bo ja juz widze mojego Kacpra chytrego na swoje zabawki jak daje jakies siostrzycce hehe 😁
    przeciez u niego panuje zasada moje to moje 😁 i nie dam 😁
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    No a jak Dosik moje to moje i już 😜 nawet jak będzie drugie to tak będzie 😉 między moimi jest 2 lata różnicy a po dziś się biją i ryczą mamoo on zabrał mi moje.... mamo ona mnie bije.... itd....
  • a co do pegota i renówek to my nie bardzo bo strasznie niszczy się tam blcharka
  • Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    WKoncu sie do tej poradni dodzwoniłam 😉
    ide do lekarza na 12 do jakiejs pani doktor której nazwisko pierwszy raz słysze 😁
    małłego dam na godzinke mojej mamie bo do poradni wole go nie brac by sie znów czyms nie zaraził 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    No tak szoda ze dzieci nie mogą byc troche dłużej małe hehe 🙂)
    ja se nie umiem wyobrazic jak Kacper bedzie juz miał ok 17 lat i jak ja nad nim zapanuje czy wpadnie w jakas dziwna grupe czy nie zacznie palic albo cos masakra przeraza mnie to 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Ja pierdziu ile nagryzmolilyscie 😜
    No wiec mnei zagielyscie masakrycznie.... wasze dzieci maja powyzej 90 cm... a moj nawet 85 nie ma 😠 ☺️
    chyba jak sie obudzi to go sama zmierze 🤢
    A wazy neicale 13 😉

    2 dziecko to ja jak Ela 2 -3 lata maly musi miec nas tylko dla siebie i meic \"SWOJE\" dziecinstwo a nie od najmlodszego dzielic sie z rodzenstwem.
    Aaa no i oczywiscie musze miec prace zeby dostawac te kase itd 😁 hyhy bo teraz nie dostawalam nic.
    Mi sie marzy tez dziewczynka, aaale jak bedzie chlopak to i tak bedzie fajnie byle zeby zdrowe 😉

    Auto to mi sie marzy pasat 😁 heh
    Albo jakeis auto na gaz ☺️
    Peguoty sa dobre, nie do zajechania sa.
    My mamy rovera spoczatku troche sie walil na mrozach ale ta zime super sie sprawowal 😉


    Dzis u nas od rana za oknami wiosna piekne czyste niebo.. tez 0 st ale juz ok 10 w sloneczku bardzo przyjemnie spacer zaliczony 😉
    M dzis jakis placzliwy... chyba zamocno naciaglam mu sisiola i go szczypie jak sika 😮
    ale teraz to bede mu naciagac regularnie bo troche zaneidbalam znowu... kumpela nei pilnowala i teraz jej 10 letni syn juz nie bedzie mial wycinanej skorki tylko obrzezany jak dorosly facet... masakra 🤨\\\\

    Acha... i kurcze znowu zrobil jak kiedys jak byl maly.. zasnol i nei zamknol oczu 😮 😮 😲
    sie wystraszylam, teraz juz sie pol pol H wyspal... i lezy nieruchomo i znowu ma otwarte- czyli spi 🤔



    😘 😘 😘 Perelka duzo zdrowka dla Was 😘



    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    ufffff też już nadrobiłam..miła odmiana heh...ale dały babki czadu heh 😜
    więc po kolei:
    Dosik zjem Cię....ty pipo super wyglądasz 🤪 🤪 🤪
    a Kacperek to niezły klopsik...słodziutki jest...moja Oliwka waży około 12kg i ma prawie 90 cm,tak jak dzieci Perełki moja to szczypior 🙃
    Co do samochodów to się nie znam ,ale wiem ,ze te 206 peugeoty czy jak to tam się pisze...są jakieś dziwne...teście mają i on mi się jakiś taki \'\'plastikowy \'\'wydaje ...słaby ,nie masywny....nie czuję się w nim bezpiecznie...my mamy Hyundaia i jestem zadowolona 🙂
    co do dzieci to tak jak Elka za 2-3 lata jak się pozbędziemy wszystkich rat i będzie ok z kasą.
    I wiadomo jak już mam córeczkę to 2 bym chciała synka ,ale co będzie to będzie byle tak jak pisała Anulka było zdrowe 😁
    co tam jeszcze było.... 🤔 🤔 🤔 🤔

    aha Perełka oby dzieciaki szybko wyzdrowiały,moja mała też odpukać zdrowa i dziś na spacerek się wybierzemy jak nie wypali z fryzjerem...byłam się zapisać,ale było zamknięte ,bo w pon.od 12.00 otwarte,a ja byłam o 11..pojadę jeszcze może po obiedzie lub zadzwonię... 🤔
    Dosik co do poszanowania przez faceta mojego sprzątania to mam tak samo jak ty i mało tego ledwo wróci to już wszystko przewrócone do góry nogam,i ja nie wiem jak można tak szybko wszystko porozwalać...gorzej od małej... 😠
    ale co zrobić...wątpię,że on się pod tym względem zmieni... 😞
    a co chodzi o ślub to my mamy w tym roku 3 rocznice 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    AHA I JESZCZE JEDNO
    Anulka ja bym padła na zawal jakby oliwka mi tak spała z otwartymi oczami... 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

    zapisałam się do fryzjera na 15.30 🤪 🤪 🤪
    potem jeszcze kosmetyczka henna i regulacja brwi i będzie na jakiś czas spokój 😎
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Moje pipki 😁 możecie mnie brać ! 🤪 🤪 🤪
    Haha 😁
    Bo M ostatnio do nocy zjamuje sie laptopem a jak cos chce to ja juz nynam 😉
    ja juz po lekarzu wszystko ok jednak mam jeszcze odpoczac bo mam troche osłabiony organizm po tym przeczyszczeniu 😉
    Aniu ja bym tez zawału dostała jakby Kacper z otwartymi oczami spał ajjj 😲
    ja to jestem panikara.
    Siop to ma byc fotka jak od fryzjera wrócisz 😁 koniecznie lasencjo 😎
    Ja do fryzjera byłam zapisana na piatek ale przepadł mi termin bo musiałąm isc do pracy i musze znów sie zapisac bo tez cos musze juz z tą grzywką zrobic no i regulacja brwi koniecznie tez by sie przydała bo ja sama nie umiem sobie takiego fajnego kształtu zrobic 🥴
    gdzies do godziny M powinnienj byc z pracy musze zrobic cos na obiad a nie mam pomysłu żadnego 🤔
    Kurna Martwie sie 😞 teraz tą waga Kacpra ;/
    😞 😞 😞
    wasze dzieciaczki tak mało waża a kacper tak duzo to jest ogromna roznica 😞
    ehh 😞
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...