Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

To informuje WAS!!! 😁 Jak cos to któraś wpadnie do mnie hyhy 😁 NIe no żartuje :P Juz jest spokoj ale zobaczymy co dzisiaj lekarz powie bo kurcze po 6 tygodniach dopiero bede u niej :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Bo była na urlopie. Ale dobrze ze na przełomie czerwca i lipca i dopiero dzisiaj udało mi sie dopchac do niej. Nawet nie tam gdzie normalnie przyjmuje tylko do szpitala ona tez tam pracuje. No ale chociaz dobrze ze mnie zbada i dzidziulka tez mam nadzieje ze wszystko jest dobrze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loli ja tez sie boje 🙂 ale ty chociaz masz za darmo znieczulenie wiec nie bedzie chyba tak zle ja juz mojemu mezowi zapowiedzialam ze ma odlozyc kase na znieczulenie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas raczej nie dadzą znieczulenia 🤢 Ale przeżyję i to...Co tam. Już mi wszystko jedno. A te skurcze i nasze marudzenie to teraz już do końca będzie, a nawet gorzej. Ale damy radę laseczki 😜 Eluśka ty tam nie świruj bo my razem na odstrzał idziemy. Co dwie Eluśki to nie jedna 😜 Ja tam się tylko boję, że jak mój esowaty wróci to się tak wygździmy, że na porodówce wyląduje 😁 Qrka gratulejszyn...Teraz możesz się skupić już tylko na sobie i dzici 😉
Kupiłam dzisiaj te siatkowe gacie 🤨 A pfeee...Dwie pary 7,50. Ale dokupiłam jedną parę bawełniaków i jeszcze ze dwie kupię. Większe trochę. Najwyżej wyrzucę. I klapki do szpitala mam. I taki śliczny pokojowy termometr do pokoju Franusia 😜 Kurcze przez te upały to my faktycznie zaraz sierpniówki będziemy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde tak kraczemy kraczemy i ciekawe co z tego bedziemy mialy ??

Hehehe to ja sobie teraz tak pomyslalam ze ciekawe czy do tego 10 sierpnia wytrzymam z tym USG
Dosik moze ty juz wtedy urodzisz 😁 hihihihi

Przerazajace to wszystko jest 😉

Bobas no niby tak znieczulenie jest zadarmo ale nie wiem czy pisac sie na to czy nie? Zrobie sobie chyba tak ze jak juz zeczywiscie nie bede mogla wytrzymac to sobie dopiero wtedy zazycze a tak to chce sprubowac normalnie urodzic, bede jeszcze rozmawiala na ten temat z polozna w 36 tygodniu wjec sie dowiem napewno wszystkiego jak to dziala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elkaaa to wiesz nie szalejj za bardzoo jak Twój wróci ;D
Bo sex w ciaży zaawansowanej ponoć poród przyśpiesza 😁 🙃
a tak apropo dziewczyny to ja mam juz obawy współżyć mam obawy że mały jest coraz większy i ze mu krzywde zrobimy albo cos 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wkoncu jest czym oddychac. Kurde ja jeszcze nie kupiłam ani podkładów ani nic, aaaa i w auchanie są staniki do karmienia za 15 zł bo bylam wczoraj ale kasy nie mialam za bardzo wiec tylko patrzyłam co jest. No tak Elus my pojdziemy razem 😁 Tylko powiedz temu bąblowi zeby mi nie skakał w brzuchu bo kitne i pojde rodzić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik ciebie lekarz zamiast uspokoic z tymi skorczami to cie teraz nastraszyl wczesnym porodem 😁

Hmm jesli chodzi o sexik to u mnie zadko...bo tez mam jakies dziwne wrazenia ze ona tam cos... nie wiem podczas non stop o niej mysle i tez sie lekko boje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak nie dostane w kręgosłup bo bym napewno nie urodziła 😁 Elus to lepiej sie spytaj czy możesz sobie poużywać 😁 U nas tez kiepskawo ostatnio, on wraca zmeczony ja cały dzien przy garach i tez mam dosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...