Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zauwazylam wlasnie przed chwilka ze strasznie nisko opadl mi brzuszek 😞 albo nie wiem mala sie moze jakos tak dziwnie ulozyla ? hmmm juz mam jakies chyba schizy lekkie ale nie powiem bo boli mnie dzis krocze strasznie a przedtem mialam nachwilke bol przedokresowy;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dokladnie tak jak Loli mowi... nie ma co przesadzac 😉 jak bedziemy prac ciagle w specjalnych proszkach to mozemy malym alergii narobic .. trzeba wlasnie je przyzwyczajac do normalnego ale wiecie stopniowo. Mi mowila polozna ze nie ma co dziecka rzymac w sterylnym bo od tego sa alergie itd i nawet normalne rzeczy nasze i domowe sprzety nie przesadzac ze sprzataniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu kochanie wiesz poczekam do wieczorka jak sie bede dalej tak zle czula i skorcze znow beda to pojade najwyzej z moim, bo tak to jechac to ja sie nie dogadam a watpie zebym w calosci tam dojechala. Jakos to musi byc. A spac to mi sie nie chce leze sobie na poczku mala mnie obkopuje ile sie da.
Ale super ciesze sie bo wlasnie moj dzwonil ze mi pieniazki na konto wplynely za macierzynski zalegle za 2 miesiace 🙂 wjec sumka usmiechajaca jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze dziewczyny wiecie, ja mam jakies dziwne przeczucia ze sie chyba jakos wczesniej rozpakuje 😞 nie wiem dziwne dla mnie jest to ze sie tak zle czuje moga to tez byc jakies objawy albo cos nie ukrywam ze do kibelka latam co chwilke ;/ bo rozwolnienia dostalam moze przez to sie tak zle czuje i brzuszek mnie boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia weź no nie strasz! jeszcze czas na rozpakowywanie się! za bardzo się tym wszystkim przejmujesz, stąd ta biegunka 😞 ale do szpitala tak czy tak bym jechała, najlepiej ze swoim, nie sama! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EHHH kupic musze tak czy inaczej ale, ja to bardziej za mieszkaniem sie musze rozgladac niz po sklepachv 😞 masakra jakas
Hmm biegunka nie mam zielonego pojecia od czego nic takiego dzis nie zjadlam 😞
A podobno tak tez wlasnie moze byc przed porodem bo sie tam jakos jelita rozpracowywuja 😞
Do tego szpitala cos mi sie wydaje ze wczesniej wyladuje niz tego 9-10 sierpnia a jak juz bede na Usg to cos mi sie wydaje ze bedzie moj musial sie wrocic po torbe..
Mala mi tak cisnie ku dole ze masakra bije non stop po szyjce jakas niespokojna jest 😞 wierci sie na dole ze szok 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć czekoladko 🙂 a fajnie fajnie, tylko problemy z autem dały w kość! właśnie pojechali do mechanika, jak dojadą to będzie cud! odgłos wydaje jak stary motor 🙂
smutno? 🙂 dziewczyny sobie bardzo dobrze poradziły tu beze mnie 😜 nawet tematy zoologiczne poruszyły 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona jest niespokojna bo Ty jesteś niespokojna....Aguś! musisz, po prostu musisz się uspokoić! wylącz lapa i spróbuj zasnąć, poczytaj coś...sama nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasz mała czyli moja siostra. We wrześniu do pierwszej klasy idzie. A ma tak od dzieciństwa, że jak się uderzy w kolano czy łokieć to odrazu zombi się z niej robi...Cała miękka, odpływa, robi się jej całe ciałko żółto zielone, usta białe, mokra jak mysz i głowa lata dookoła jak szmacianej lalce 😞 Moja mama to już na chłodno sobie z tym radzi, a mi za każdym razem się wyć chce jak ją widzę taką umierającą...Czasami nawet zaczyna wymiotować, ale nie zawsze. Odruch wymiotny ma za każdym razem i kaszleć zaczyna. Mówię wam...Okropnie to wygląda. Zaraz ojca zmuszę żeby mnie do sklepu podwiózł po jakieś lody dla niej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli musisz przestać się zamartwiać! 😘
Nic tak się nie daje we znaki jak nasze samopoczucie.
Zdajesz sobie sprawę, że z takim nastawieniem sama wywołasz przedwczesny poród?
Nie możesz się zadręczać. Masz od tego faceta, żeby Cię wspierał. Nie bój się, jeżeli z czymś nie zdążycie on się tym zajmie. Naucz się na nim polegać.
Teraz najważniejsze jest zdrówko Twoje i Waszej królewny więc nie zadręczaj się takimi bzdetami jak rzeczy dla dziecka!
Dacie sobie radę, musisz w to uwierzyć! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...