Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No jasne napewnie bedziesz zadowolona 🙂 a ryskami sie nie ma co przejmowac bo to wiadomo do uzytku a nie zeby na poulce stalo 🙂

A co do samopoczucie hmm takie sobie ale wsumie nie najgorsze wazne ze upalow nie ma 🙂
Ale z mieszkaniem nadal jedna wielka klapa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluś no co Ty? 🙂 przecież każda z nas bez wyjątku może mieć z każdego możliwego powodu CC, więc kompletnie się tym nie przejmuj! dzidzia może nawet tydzień przed porodem się obrócić, więc luzz 🙂
ale radzę Ci oswajać się z tą myślą, wtedy jest podobno łatwiej 🙂 ja przez gabaryty mojej Ewy już się nastawiłam że może być CC 🙂 przynajmniej mi się pipka nie porozrywa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie warszawskie ceny to nie jedną z nas by powaliły na kolana 🙂 ale tam też się inaczej zarabia...

Loli to ciesz się tym lepszym samopoczuciem!! bo nie wiadomo ile będzie trwało 🙂 mi już spuchły nogi, bolą...ale upał chyba będzie mniejszy, no i zapowiadają deszcze!! ale mała mi się pcha pod żebra i muszę dziwne pozycje przyjmować żeby było wygodnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eluska glowa do gory 😘 jeszcze wszystko sie moze zmienic 😘 i malutka sie szybciutko w twoim brzuszku przekreci.
A po drugie duzo lasek sobie chwali CC , i po CC mowia ze jak 2 dziecko to tylko przez CC heh wjec cos musi w tym byc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie racja ale i tak bym wolala normalnie. No nic juz mi lepiej. UCIEKAM BO JE SZCZE SPORO DO ZROBIENIA A Dzisiaj sie z kolezanka na plotki umówiłam ) mILEGO DNIA MYSZKI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eluska nie mart sie jeszcze masz czas do porodu moze sie jeszcze obroci moj synek fika caly czas w brzuchu i co chwile czuje ze wierci 🙂 Mi we wtorek lekarz powiedzial ze jak tak dalej bedzie rosl to moze wazyc 4 kg wiec to oznacza duze prawdopodobienstwo cesarki ale jestem pozytywnie nastawiona ze urodze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eluska wlasnie patrz tak jak aga, na dobre strony 😁 a przekrecic sie jeszcze moze wiec spokojnie, ja nawet nie wiem jak moja jest ułożona ale też ją tak czuję jak aga jakoś poprzecznie jak się przeciąga to po obu stronach brzucha czuję, chyba że ma taki zasięg łapek ale to co się wybałusza z jednej strony to chyba nie rączka a bardziej główka albo tyłek więc nie wiem 🙂
Aguś specjalnie dla Ciebie wstawie fotke łazienki 🙂 ale to jeszcze potrwa troszkę. przed porodem zdążę 😜 chyba że ty jednak tego 16tego sie wybieraz to nie wiem czy przed twoim dam radę 😉 ale sie postaram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobas...no i widzicie??? można normalnie kobiecie powiedzieć że będzie miała duże dziecko??? można!!! a nie kurna jak mój lekarz!! " jak przy następnym badaniu będzie jeszcze większa to pani powiem co robić żeby nie rosła!" no ja perdole!! nienawidzę go! 😞 a witaminy biorę, perdole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe Aniu nie, nigdzie się 16go nie wybieram 😁 😁 😁 a to też z powodu tego że mój najdroższy...mąż jedzie w tym czasie na zlot fanów pod Zakopane i mnie zostawi z dużym brzuchem na pare dni! grr 🙂 niech jedzie, przedostatni czas na szaleństwa....
więc na fotkę czekam z niecierpliwością 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na zajeciach w szkole rodzenia pytalam sie rechabilitantki o te bole w pachwinie i kosci ogonowej i powiedziala ze nie da sie z tym nic zrobic 😞 to oznacza ze macica przygotowuje sie do porodu i rozluznia sie wiec dzidzia bardziej napiera na nia i to powoduje bol 😞 wiec dziewczyny trzeba to przetrzymac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak kogoś nie pika i nie boli...tzn że ma jeszcze daleko do porodu?

Aniu na zachętę masz zdjęcia z naszej sypialni 🙂 może kiedyś Wam pokażę cały mój domek jak remontowaliśmy 🙂 uwielbiam tak uwieczniać remonty!
http://picasaweb.google.pl/agaa84/Sypialnia?authkey=Gv1sRgCJmBh4_e8v79iwE#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agaa ja sie tam nie martwie jak bedzie duze podobno duze oznacza zdrowe 😁ja tez biore witaminki. tylko troche nie rozumiem dlaczego tak rosnie jak ja chudne przez ta cukrzyce i diete schudlam 3 kg a po drugie moga sie mylic nie trzeba wiezyc tym pomiara zawsze jest jakis margines +/-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego to nie wiem czy jak nie boli to jeszcze daleko 🙂 moze masz mocniejsze kosci ode mnie i twoje malenstwo nie jest takie ciezkie jak moje 🙂 i cie tak nie cisnie w doł.Agaa a ile wazy twoje malenstwo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobas, Wy cukiereczki to w ogóle macie prawdopodbieństwo na duże dzieci no nie?

no i elegancko że chudniesz 🙂 dzidzia bierze wszystko dla siebie i od Ciebie 🙂 u mnie jest bardzo podobnie, tyje tylko ona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Asiu jest duże 🙂 za duże jak na swój tydzień ciąży! bo w 29tc ważyła ponad 2kg...nieproporcjonalnie ma też duży brzuszek i główkę do tego tc...miejmy nadzieje że za dwa tygodnie na wizycie to się chociaż trochę uspokoi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 😉
Co tam dzisiaj? widze ze szajba narazie nie opanowuje forum 😜 heheh
Loli zadzwon dzis albo jutro do tej naszej kuzynki moze cos wie juz...
Agus pokoik zapowiada sie bosko 😁 super tapeta!!!!!!!!!11 🤪 tez chcialam cos takiego tu ale ze niby za ciemno ze cos tam ze cos tam...i wszedzie na jasno sa...
Bobas no te bole rozne to musimy wytrzymac... a i tak podejrzewam ze to jest nic w porownaniu z bolami porodowymi takze musimy zebrac sie w kupe i dac rade jeszcze ta koncowke 😁
Noo i wlasnie nastepna co zdradza!! oj Elus jak Ty to nam wynagrodzisz to ja nie wiem 😜 hihi

A Wy jak sie czujecie dzis ??jak nocka minela? 🙂
my niedawno wstalismy...pogoda BEZ SLONCA WRESZCIE!!! 🤪 🤪 🤪 i fajnie chlodnawoo...mmm 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno jest duze prawdopodobienstwo ze z ta"choroba" dzieci rodza sie wieksze no zobaczymy kazal mi zrobic USG za miesiac zeby sprawdzic czy nadal przybiera na wadze.EJ no ale 4 kg to nie tragedia??? co nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu my tą sypalnie mamy dawno skończoną, bo jakieś dwa lata temu przed ślubem 🙂 teraz wygląda znacznie lepiej bo i firanki są i żaluzje 🙂 a że ciemno? co z tego? to jest sypialnia, tam się "TYLKO" 😜 śpi 🙂 nie muszę mieć tam białych ścian i lustra na suficie hehee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pewnie że nie tragedia 🙂 nie takie dzieci się rodziły naturalnie 😁
a Asiu Ty jesteś jakiej postury? po zdjęciu trudno ocenić? ile masz wzrostu np?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga no foteczki extra. 🙂
bobas ja musze wage zakupic i zobaczyc bo chyba nie chudne mimo diety, a wydaje mi sie ze tyje. mam do ciebie pytanie, bo sie wczoraj przerazilam, cukier rano na czczo byl 97. na kolacje jadlam jogurt 0% a pózniej jeszcze przed snem banana tak koło 21-22.
potem po obiedzie mierzyłam i 170!! a obiadek to kilka ziemniaczków ale normalnie jak jem to nie podnoszą dużo. i fura sałatki z ogórków i pomidorów, no a przed obiadem jakieś 1,5 godz banan. i co myslisz ze to te cholerne banany az tak by podwyżał? bardziej niz naleśniki albo lody? dzis juz wszystko ok jest, cukier niski, bananów nie jem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co myslicie o tym foteliku ? ja sie nie znam na tych normach bezpieczenstwa ale chyba laurana tu specem jest, na maxi cosi mnie nie stać, zreszta przez zime to prawie dupska i tak z domu nie rusze wiec fotelik mało sie przyda pewnie bardziej w domu http://allegro.pl/item1152385882_fotel_fotelik_nosidelko_dumbo_2010_okrycie_kurie.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laurana rzeczywiście się na tym zna... 🙂
ja nie wiem, wizualnie bardzo ładny fotelik, na normach bezpieczeństwa się nie zna.
mi się udało wylicytować maxi-cosi za 190zł 🙂 dzisiaj być może przyjdzie i mam nadzieje że było warto!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...