Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

sorki ze tak wolno odpisuje ale juz 2 razy wywalilo mnie ze strony nie wiem dlaczego 😞
Agaa wzrost 170cm waga startowa 70kg ☺️
Ania87 banan najgorsze co moglas zjesc nie wolno!!! tak samo 0% tez nie znaczy ze chude a ziemniaki nastepna rzecz ktorej nie wolno!!!i staraj sie jest godzine przed pojsciem spac cos lekkiego nigdy nie idz na czczo spac nawet jakbys miala jest o 1:00 w nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo no to Asiu prawie tak samo jak ja 😁 a przytyłaś ogolnie ile?

mi też ten banan podpadł trochę 😁

Aniu kochana 😁 ani ja nie mam fajnego tyłka ani mój mąż też nie ma się czym pochwalić ( aczkolwiek kocham jego dupeczkę 😁 ) więc tylko z tego powodu lustro nie zostało zamontowane 😁 😁 😁
bo my dużo ŚPIMY na brzuchu 😜 zwlaszcza teraz 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No serwery chyba sa przeciarzone 😉

Agaa ja kiedys pisalam tam z sierpnioweczkami i 3 sa juz chyba rozpakowane , a to ze tabelki nie maja uzupelnionej to nie wiem ;/
Super pokoik Agus najbardziej co mnie rozwalilo na tych zdjeciach to ten walek na parapecie 😁 nakladalas nim tapete 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde laseczki a ja wlasnie zauwazylam ze strasznie duzo jem non stop jestem glodna to chyba racja ze przy koncowce ciazy jest jakas masakra z tym jedzeniem strasznie juz duzo przytylam i widac to po mnie golym okiem ;/ i wcale nie jestem z tego zadowolona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bobas, sprawdzilam ziemniaki i szkody mi nie robią dużej, nie jem ich dużo tak z 3-4 do obiadu i jest cukier dobry, a jogurt to wiem ale moja dioabetolog mowila zebym jogurtów nie unikała ani nabiału bo potrzebne dziecku, nawet te normalne nie 0% tak samo mleko itd, tylko z umiarem wszystko, ale po 1 bananie bym sie takiego cukru nie spodziewala, po niczym takiego nie mialam nawet jak lody kiedys zjadłam skuszona :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee Asiu to nie dużo 🙂 ja już pewnie ponad 10kg będzie.
a Ty Loli nie przesadzaj, na pewno dużo nie masz, w 10kg myślę że spokojnie się zamkniesz 🙂
a ten wałek? 😜 hehehe on miał chyba służyć do wyciskania pęcherzyków kleju spod tapety 😜 ale jego misja się nie powiodła 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie mi przyszla przesylka z proszkiem i płynem do płukania dla dzidziula, kupilam tego bialego jelenia, proszek wyglada jakos dziwnie takie grube granulki, ale zobaczymy, a płyn niczego sobie, zapach delikatny, w kazdym badz razie nie drazni mnie i nie smierdzi 😉 kupilam tez plyn do prania, zobaczymy co bedzie lepsze. takze ide wlaczyc pralke 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że Loli to super laseczka i zaraz po porodzie będzie mogła nago przed Bartkiem paradować 😁 😁 wczoraj nam wprawdzie takie 'brzydkie' zdjęcie pokazała, ale to wyjątek był 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania87 ja jem bardzo duzo nabialu tylko normalnego nie chudego moja diabetolog zabronila mi mleka 🤨 a co do ziemniakow to zazdroszcze bo mi podnosza cukier 😞 a lody tez mi nie szkodza 🙂
diabetolog mowila ze moge jesc lody ale w ruchu bo szybciej sie spalaja haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez bym non stop jadla... ehhh ale juz czasem to nie mam sily memlac a oczy i brzusio mowia jeszcze amciu jeszczeeee... ahha ale najsmieszniejsze jest to ze jak tak nie jem godzine nic to maly ma taka czkawke ze koniec.. i to samo po gazowanym jak sie napije. Wiec chyba te gazowane napoje odstawie juz i w torebce bede nosic jedzenie 😜 ahha
Loli a Twoja mala tez ciagle spi teraz?? moj sie porusza troche i nynu.... i zawsze co przyuwaze to chce sobie zapisac kiedy spi a kiedy sie rusza czy faktycznie to sie odbije po urodzeniu... bo jak tak to mam przerabane bo caly wieczor tak do 24 jest szal... o 8 tak ze 2 godzinki, potem ok 12 i o 16.. a tak to cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie teraz wstydze mojemu pokazywac ostatnio takie rozstepy dostalam do tego celulitis masakra mimo ze uzywam kremow. 😞 Wiec w sypialni tylko przy zgaszonym swietle haha zeby za duzo nie widzial niby mowi ze mu to nie przeszkadza ale ja sie czuje taka nie atrakcyjna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow...Wstałam po 5 rano nakarmiłam psy, moją gangrenę antybiotykiem nafaszerowałam, wyprowadziłam je na siusiu, pożarłam się z bratem, zjadłam, łykłam tableteczki i...zasnęłam 😮 Jak zabita do tej pory spałam 😜 A no i jeszcze rano zdążyłam coś zobić 🤪 Patrzcie...
http://www.youtube.com/watch?v=PbjVBRQjZCw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga spokojnie, ja piore to co dostalam w spadku jakies kocyki itd, ciuszkow to nawet jeszcze nie mam nic :P jakies wieksze tylko ale na takiego malego szkraba to nic. troche mam uzywanych ale nei wiem co to za rozmiar bo nie pisze a na oko nie wiem czy to bedzie dobre czy duze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...