Skocz do zawartości

wrzesien 2010 | Forum o ciąży


ania87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Loli

    10128

  • buuterfly

    7443

  • Ania8888

    7982

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurde one mi najczesciej wlasnie wystepuja rano lub wieczorem, Anulka tez pisala ze w tych porach u niej wystepuja.
One trwaja z 10-15 min i sie koncza.
Kurcze nie wiem jak wam to opisac ale to sa takie tak by impulsy w macicy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu w takim razie do szpitala nie jedziesz? tam się może coś dziać w środku a Ty sobie to bagatelizujesz Aga!

eloite nie 🙂 czkawka nie... 🙂 czkawka nie boli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam !!

Mam do sprzedania ubranka po mojej córeczce, niektóre nadają się rownież dla chłopca!

powyceniane na sztuki!! Ceny do negocjacji ! Przy zakupie 5szt najtańsza -20% ! Przy zakupie 10szt najtańsza -50% ! Przy zakupie 15szt najtańsza -70% !
Przy zakupie 20szt i więcej najtańsza gratis!! ( nie licząc skarpetek, czapeczek bawełnianych, rajstopek, opasek oraz innych drobiazgów, KONKRET -% LUB GRATIS!! )

http://picasaweb.google.pl/112642762168847547414/Ubranka03# co jakiś czas dodaję nowe sztuki !

przy zakupie całego zestawu na całość-36% !! cena 650zł + GRATIS -

PRZESYŁKA ,
LAKTATOR RĘCZNY AKUKU + 2 BUTELKI AKUKU,
BUTELKA Z GRZECHOTKA CANPOL BABIES ,
MAŚĆ MALTAN DO PIELĘGNACJI BRODAWEK SUTKOWYCH W OKRESIE CIĄŻY I KARMIENIA PIERSIĄ ( DATA WAŻ. 11.2011) Z ULOTKĄ ,
INFACOL - ZAWIESINA ZWALCZAJĄCA WZDĘCIA I BÓLE KOLKOWE - PRAWIE CAŁA , PRZECHOWYWANA WEDŁUG ZALECEŃ NA ULOTCE ( DATA WAŻ. 7.2011 ) ,
PRÓBKA KREMU DO PIELĘGNACJI DZIECI I NIEMOWLĄT OD 1 DNIA ŻYCIA ZIAJKA ,
4 WKŁADKI LAKTACYJNE ,
PIELUCHA TETROWA ,
PIELUCHA FLANELOWA ,
6 GAZIKÓW DO PIELĘGNACJI PĘPUSZKA "LEKO" ,
KASZKA MANNA "BOBOVITA" PO 4 MIES !!!

GG. 20749246 . KAROLINA[color=red][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny,moim zdaniem nie potrzebnie panikujecie.
impulsy w macicy to czkawka.
a skurcze macicy mamy od samego początku ciąży!
wiele kobiet ich po prostu nie czuje. z czasem stają się bardziej uciążliwe, bo są to te braxtona hicksa. i jest to zupełnie normalne i naturalne, że nas trochę porwie przy tym, bo mają przygotować macicę do porodu. ale skurczy nie czujesz jako impuls w macicy.
jeżeli ci doskwierają to oddychaj głęboko, ułóż się wygodnie w pozycji która jest dla ciebie najbardziej odpowiednia i po prostu to przeczekaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za 3 dni bede miala z moim rocznice 5 lat i 35 tydzien 🤪 ostro ale pewnie bedziemy siedzieli w domku, ja nadal zadnego pomyslu nie mam na jakis drobiazg bo wiadomo kazda kasa sie teraz liczy 😞 wjec dzien jak codzien..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli brzuch przy czkawce podskakuje wtedy gdy maleństwo nie jest jeszcze obrócone.
Mój mały ma czkawki i właśnie dokładnie czuję je jako impulsy. Czuję je bardzo nisko, bo mały jest już ułożony. Ba, nawet wiem z której strony ma twarzyczkę, jak sobie tak "odbija".
Skurcze są bardziej inwazyjne dla ciała. Ale totalnie się tym nie przejmuj, bo to zwykły trening Twojego organizmu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tutaj nikt nie panikuje ja sie juz wsumie do tego przyzwyczailam i wsumie rozmawialam z lekarka mowilam jej ze to u mnie wystepuje powiedziala ze to wlasnie jest normalne wjec sie nie stresuje pod zadnym pozorem.
Hmm pisalam ze nie wiem dokladnie jak to opisac jakie to jest uczucie , no ale mniejsza z tym wsumie.
Ja mam tak ze jak mi sie to zaczyna to musze sie polozyc bo mnie to strasznie meczy, czyli co po czkawce tez tak macie? jak by wam to wszystkie sily zabieralo i nie jestescie do zycia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się pytam ja się Ciebie 😁 Loli why nie jedziesz do szpitala skoro Ci to tak dokucza???? ja już bym tam dawno była, boli to trzeba jechać, nawet jak by mieli powiedzieć ze jest ok, wtedy Ty bedziesz spokojniejsza, a bóle być może przejdą! nie bądź głupia tylko jak Bartek wróci z roboty to jedzcie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa ale to nie boli , na tyle ze nie da sie wytrzymac :P a po drugie to juz dawno przeszlo 🙂 to nie trwa wjecej niz 10 min 🙂
Hmm a po drugie tutaj jest taka obsluga ze ja bym pewnie z 3 godziny siedziala w tym szpitalu zanim ktos by sie mna zainteresowal 🙂
Wytrzymam do tego 10 sierpnia moze.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolinku Aga ma racje ja też bym jechała by się przekonać że wszystko jest ok i być spokojniesza.
A co do czkowaki to czuje tez taki impulsy juz bardzo nisko ale to nie męczy ani nie boli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eloite no to by bylo najlepsze rozwiazanie ale niestety w domu kolacji nie dam rady zrobic, do knajpy zeby isc to z 100F pasuje miec przy dupce,
Ja zbytnio na takie wypady szczegolnie teraz to nie mam zbytnio co zalozyc 😜
A wybryki z łózku ehh ciezko, sex w ciazy to juz nie taki sex jak wczesniej 😜 jedna dwie pozycje ty sie zaraz meczysz, siku ci sie chce 🥴 dupa jas organki 🤨
A filmy to codziennie ogladamy przed spaniem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Każda ciąża jest inna 🙂
Ja akurat skurcze dostaję wieczorkiem, albo przy wzmożonym wysiłku. Są bolesne, najczęściej też czuję wtedy jak mały naciska na szyjkę. Ale układam się wtedy na boczku i czekam, aż przejdzie 🙂
Co do czkawki to kiedyś lubiłam jak mały ją dostawał, śmieszne uczucie. Ale teraz trwa ro nie raz 10-15 min i ciężko mi przy niej np. siedzieć ( a lubi ją dostawać właśnie jak siedzę przed komputerem 😜) więc również się kładę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loli kopa w dupe Ci zasadzę zaraz, narzekasz na skurcze, a mówisz że Cię nie boli! ale masz dyskomfort, to chyba nie powinno tak być, za wcześnie na jakieś tam skurcze-nieskurcze, do szpitala wieczorem, konieczine!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...